Укр
Русский
Українська
Про нас
Контакти
Кейси
Відгуки
Пошук
info@pmb.com.ua
+380 98 166-46-46
Укр
Русский
Українська
Консалтинг
Управління проєктами
Супровід проєктів (аутстаффінг)
Впровадження стратегії
Автоматизація та роботизація процесів
Розробка методології управління проєктами
Управління процесами
Автоматизація та роботизація процесів
Оптимізація бізнес-процесів
Формалізація бізнес-процесів
Підготовка до автоматизації
Створення Process center of excellence
Аудит бізнес-процесів
Розробка показників
Інше
Консультації та коучинг для топ-менеджерів
Навчання
Відкриті тренінги
Корпоративні тренінги
Сертифікати
Корисні книги
Події
Блог
Пошук
Меню
Заявка
на консультацію
Консалтинг
Управління проєктами
Управління процесами
Інше
Навчання
Відкриті тренінги
Корпоративні тренінги
Сертифікати
Корисні книги
Події
Блог
Про нас
Контакти
Кейси
Відгуки
Пошук
info@pmb.com.ua
+380 98 166-46-46
Заявка на консультацію
Назад
Сертифікати
Постановка цілей
PMB.T.04999 АНДРІЙ ДАЦЮК 19.02.2024
PMB.T.05000 ЮРІЙ ГАПОН 19.02.2024
PMB.T.05002 АРТЕМ ЗГІБЛОВ 19.02.2024
PMB.T.05004 ОЛЕКСІЙ ПУХ 19.02.2024
PMB.T.05005 НАДІЯ ГОНЧАРОВА 19.02.2024
PMB.T.05006 ВОЛОДИМИР ГРИНЕНЬКО 19.02.2024
PMB.T.05007 ДМИТРО СТОРОЖ 19.02.2024
PMB.T.05008 ВОЛОДИМИР ОЛІЙНИК 19.02.2024
PMB.T.05009 ВІТАЛІЙ ГРИЩЕНКО 19.02.2024
PMB.T.05010 СЕРГІЙ ГЛАДУН 19.02.2024
PMB.T.05011 КСЕНІЯ АРІСТОВА 19.02.2024
PMB.T.05012 ОЛЕКСІЙ ПАШИН 19.02.2024
PMB.T.05013 ЮРІЙ КРАВЧЕНКО 19.02.2024
PMB.T.05014 СВІТЛАНА КОСТЯНЕЦЬКА 19.02.2024
PMB.T.05003 ІРИНА РАДЧЕНКО 19.02.2024
PMB.T.05015 ПАВЛО КІСІЛЬОВ 19.02.2024
PMB.T.05016 МАР҆ЯНА КРАСНОШАПКА 19.02.2024
PMB.T.05017 ЛЕСЯ ВІТЮК 19.02.2024
Постановка цілей
PMB.T.04982 ОЛЕКСАНДР ПЕТРИЧЕНКО 15.02.2024
PMB.T.04983 БОРИС ЛЮБИЧ 15.02.2024
PMB.T.04985 КАТЕРИНА ПАЛІЙ 15.02.2024
PMB.T.04987 ВІТАЛІЙ ЛАВРЕНЧУК 15.02.2024
PMB.T.04988 ОЛЕКСАНДР ХРОМОВ 15.02.2024
PMB.T.04989 ІВАН САМЧЕНКО 15.02.2024
PMB.T.04990 МИКОЛА БОЛХОВІТІН 15.02.2024
PMB.T.04991 ПАВЛО ЯГОДА 15.02.2024
PMB.T.04992 ЮЛІЯ СТРЕЛЬБИЦЬКА 15.02.2024
PMB.T.04993 ЄВГЕНІЙ ФЕРНЕБОК 15.02.2024
PMB.T.04994 ПЕТРО КЛИМЕНКО 15.02.2024
PMB.T.04995 АЛІНА СЛАВІНСЬКА 15.02.2024
PMB.T.04996 ЄВГЕН БУЗИКІН 15.02.2024
PMB.T.04997 ОЛЕКСАНДР ТОПЧІЙ 15.02.2024
PMB.T.04998 ЛІДІЯ ДЬЯКОВА 15.02.2024
PMB.T.05001 ЛЮБОВ СЕМКІВ 15.02.2024
PMB.T.04984 СВІТЛАНА ЦЮРПІТА 15.02.2024
PMB.T.04986 МИКОЛА БУТЕНКО 15.02.2024
Постановка цілей
PMB.T.04965 ЮЛІЯ ЧЕРМАЗОВИЧ 13.02.2024
PMB.T.04966 ВІТАЛІЙ РОМАНСЬКИЙ 13.02.2024
PMB.T.04967 ВАДИМ РИБАЧУК 13.02.2024
PMB.T.04968 ВЛАДИСЛАВ МЕДВЕДЄВ 13.02.2024
PMB.T.04969 ЮРІЙ ЗЯБЧЕНКО 13.02.2024
PMB.T.04970 МАКСИМ ПЕДЬ 13.02.2024
PMB.T.04971 ВАЛЕНТИНА ЩЕРБАНЬ 13.02.2024
PMB.T.04972 ОКСАНА КОЦАБА 13.02.2024
PMB.T.04973 ЛЕСЯ ПРОКОФ’ЄВА 13.02.2024
PMB.T.04974 АНДРІЙ ПРОКОФ’ЄВ 13.02.2024
PMB.T.04975 РОМАН ШИКЕРИНЕЦЬ 13.02.2024
PMB.T.04976 ІВАН МАТЯШ 13.02.2024
PMB.T.04977 КАТЕРИНА КОВАЛЕНКО 13.02.2024
PMB.T.04978 КИРИЛО ЦУРКАНОВ 13.02.2024
PMB.T.04979 СЕРГІЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ 13.02.2024
PMB.T.04980 ЄВГЕН КОНОВАЛОВ 13.02.2024
PMB.T.04981 ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРЕНКО 13.02.2024
Управління гуманітарними проєктами
PMB.T.04943 VIKTOR GORLENKO 4-5.12.2023
PMB.T.04944 TETIANA YUSHCHENKO 4-5.12.2023
PMB.T.04945 TETIANA YESKOVA 4-5.12.2023
PMB.T.04946 SOFIIA NIKOLAIENKO 4-5.12.2023
PMB.T.04947 DMYTRO FOMENKO 4-5.12.2023
PMB.T.04948 TARAS KARASIICHUK 4-5.12.2023
PMB.T.04949 ANTON SAK 4-5.12.2023
PMB.T.04950 IRYNA MARTYNIUK 4-5.12.2023
PMB.T.04951 TAISIYA MARKOVTSI 4-5.12.2023
PMB.T.04952 KATERYNA METLINA 4-5.12.2023
PMB.T.04953 RYMMA OSHOVSKAYA 4-5.12.2023
PMB.T.04954 TAMARA LISОVENKO 4-5.12.2023
PMB.T.04955 VALERIIA BORTNIK 4-5.12.2023
PMB.T.04956 LESIA OLIINYK 4-5.12.2023
PMB.T.04957 KATERYNA KRYKLIA 4-5.12.2023
PMB.T.04958 INNA DYKA 4-5.12.2023
PMB.T.04959 YULIIA SHPINOVA 4-5.12.2023
PMB.T.04960 TAISIIA KURCHENKO 4-5.12.2023
PMB.T.04961 HANNA HONCHARUK 4-5.12.2023
PMB.T.04962 ROMAN CHORNOHOR 4-5.12.2023
PMB.T.04963 ZAPOLSKIY VLADYSLAV 4-5.12.2023
PMB.T.04964 IRYNA KOKOTA 4-5.12.2023
PMB.T.04919 ILONA RYBAK 4-5.12.2023
Управління проєктами
PMB.T.04919 СЕРГІЙ ГОРОШКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04925 ПАВЛО ПЛИС 01.09-20.10.2023
PMB.T.04926 МАРІЯ СИДОРКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04927 ОЛЕКСАНДР ФЕДОСЕНКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04928 ОЛЕКСІЙ КОНДЕЛЬ 01.09-20.10.2023
PMB.T.04929 ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04930 СЕРГІЙ КОЗОРІЗ 01.09-20.10.2023
PMB.T.04931 ОЛЕКСІЙ ФУРМАНЧУК 01.09-20.10.2023
PMB.T.04932 ВІКТОРІЯ ПЕПОЯН 01.09-20.10.2023
PMB.T.04933 ЄЛИЗАВЕТА КАЛИУШКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04934 ВЛАДИСЛАВ АТАМАНЕНКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04935 АЛЕВТИНА БАЧУРІНА 01.09-20.10.2023
PMB.T.04936 МИХАЙЛО ЛАВАРЬКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04937 ВІТАЛІЙ ЧАФОНОВ 01.09-20.10.2023
PMB.T.04938 ВІТАЛІЙ ФІЛІПСЬКИХ 01.09-20.10.2023
PMB.T.04939 ЄВГЕН КАЛІНІЧЕНКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04940 ОЛЕКСАНДР ПИЛИПЕНКО 01.09-20.10.2023
PMB.T.04941 ІВАН КОЛОСОВ 01.09-20.10.2023
PMB.T.04942 ВІКТОРІЯ КАРАПИШ 01.09-20.10.2023
Управління проєктами
PMB.T.04915 IEVGEN GLUSHKO 10-13.10.2023
PMB.T.04916 INNA GUTSALYUK 10-13.10.2023
PMB.T.04917 OLHA KACHKARDA 10-13.10.2023
PMB.T.04918 IRYNA KORALEVYCH 10-13.10.2023
PMB.T.04920 OLEKSII MOSIIEVYCH 10-13.10.2023
PMB.T.04921 YEVHEN PROTSENKO 10-13.10.2023
PMB.T.04922 NATALIIA RUDNYTSKA 10-13.10.2023
PMB.T.04923 VIKTORIIA SABLUK 10-13.10.2023
PMB.T.04924 ANTONINA STARENKA 10-13.10.2023
Управління проєктами
PMB.T.04898 DIANA HULA 6-8.09.2023
PMB.T.04899 YELYZAVETA KIM 6-8.09.2023
PMB.T.04900 ANNA KOSHEL 6-8.09.2023
PMB.T.04901 NATALIYA KUCHER 6-8.09.2023
PMB.T.04902 VITALII KYRYCHENKO 6-8.09.2023
PMB.T.04903 IULIIA LUTS 6-8.09.2023
PMB.T.04904 YULIIA NYCHYPORCHUK 6-8.09.2023
PMB.T.04905 KATERYNA PETROVSKA 6-8.09.2023
PMB.T.04906 ANASTASIIA PORTNA 6-8.09.2023
PMB.T.04907 TETIANA PSHENYCHNIKOVA 6-8.09.2023
PMB.T.04908 IRYNA RAVA 6-8.09.2023
PMB.T.04909 IRYNA ROZSOKHA 6-8.09.2023
PMB.T.04910 YULIIA SVYSTUN 6-8.09.2023
PMB.T.04911 VALERIIA TKACHUK 6-8.09.2023
PMB.T.04912 ANASTASIIA LUHOVA 6-8.09.2023
PMB.T.04913 OLEKSII MOSIIEVYCH 6-8.09.2023
PMB.T.04914 MYROSLAVA KALASHNYK 6-8.09.2023
Управління проєктами та доставками
PMB.T.04880 MAKSYM TIUTIUNNYK 15-16.06.2023
PMB.T.04881 ROMAN KHOMYN 15-16.06.2023
PMB.T.04882 OLEKSANDR KOREN 15-16.06.2023
PMB.T.04883 OLEG CHAPRAN 15-16.06.2023
PMB.T.04884 OLEH VALIAVKA 15-16.06.2023
PMB.T.04885 VLADYSLAV KUCHER 15-16.06.2023
PMB.T.04886 LIUDMYLA KHOMYN 15-16.06.2023
PMB.T.04887 KHRYSTYNA SLIUSAR 15-16.06.2023
PMB.T.04888 PETER ZUIENKO 15-16.06.2023
PMB.T.04889 IVAN MYKYTIY 15-16.06.2023
PMB.T.04890 BOHDAN PODLINIAIEV 15-16.06.2023
PMB.T.04891 ROMAN TSAPOVSKYI 15-16.06.2023
PMB.T.04892 IHOR SEREDA 15-16.06.2023
PMB.T.04893 SERHIY TODCHUK 15-16.06.2023
PMB.T.04894 SERHII YURKOV 15-16.06.2023
PMB.T.04895 ROVSHAN GASANOV 15-16.06.2023
PMB.T.04896 NAZAR HRESHCHYSHYN 15-16.06.2023
PMB.T.04897 VASYL ANTAL 15-16.06.2023
Управління проєктами
PMB.T.04854 ОЛЬГА РУВІНСЬКА 31.05-02.06.2023
PMB.T.04858 АНТОН СТИРАНКО 31.05-02.06.2023
PMB.T.04865 ВАЛЕНТИН РИБІЙ 31.05-02.06.2023
PMB.T.04878 ЮЛІЯ ГРІГА 31.05-02.06.2023
PMB.T.04879 ЛЮДМИЛА ЗАВІРЮХА 31.05-02.06.2023
Управління проєктами
PMB.T.04838 ОЛЕНА ДУБРОВІНА 18-19.05.2023
PMB.T.04853 МАРИНА ЧЕРНИШОВА 18-19.05.2023
PMB.T.04855 ТЕТЯНА ПАРХОМЕНКО 18-19.05.2023
PMB.T.04856 КСЕНІЯ КУДІНОВА 18-19.05.2023
PMB.T.04857 ІГОР БОГДАН 18-19.05.2023
PMB.T.04859 АЛЛА ПОЛЯКОВА 18-19.05.2023
PMB.T.04860 ЛЮДМИЛА ВІННІЧЕНКО 18-19.05.2023
PMB.T.04861 ІВАН ГЛАДЧЕНКО 18-19.05.2023
PMB.T.04862 СЕРГІЙ САМОТУГА 18-19.05.2023
PMB.T.04863 ІРИНА РЕНКАС 18-19.05.2023
PMB.T.04864 ОЛЕКСАНДР ШЕВЕРДІН 18-19.05.2023
PMB.T.04866 КОНСТЯНТИН БЕГІЧЕВ 18-19.05.2023
PMB.T.04867 АНАСТАСІЯ ВОЗНЯК 18-19.05.2023
PMB.T.04868 ІЛЛЯ КИПОРЕНКО 18-19.05.2023
PMB.T.04869 ІГОР ШЕВЧЕНКО 18-19.05.2023
PMB.T.04870 РОМАН МОТОРІН 18-19.05.2023
PMB.T.04871 ОЛЕНА ДРОЗДОВА 18-19.05.2023
PMB.T.04872 ОЛЕНА ЛЮБАРСЬКА 18-19.05.2023
PMB.T.04873 ВЛАДИСЛАВ КВАСИЛЬЧУК 18-19.05.2023
PMB.T.04874 ЗАХАР ДЕРІКОТ 18-19.05.2023
PMB.T.04875 ЮРІЙ ДОКАШЕНКО 18-19.05.2023
PMB.T.04876 ОЛЕКСІЙ РОДІН 18-19.05.2023
PMB.T.04877 СЕРГІЙ ДОРОФЕЄВ 18-19.05.2023
Дизайн експериментів
PMB.T.04818 VASIL SOROKA 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04819 OLEKSANDR BEZPALYI 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04820 MAKSYM MOTRUK 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04821 VOLODYMYR FEDELESH 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04822 IGOR DEMKO 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04823 YURIY KLYM 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04824 VIKTOR DEMYAN 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04825 ANDRIY BEYHULOV 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04826 VITALIY SEMION 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04827 OLEKSANDRA SMOCHKO 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04828 ALBINA RYBACHOK 16-18.11, 16.12.2022
PMB.T.04829 OLHA HORINA 16-18.11, 16.12.2022
Agile Project Management
PMB.T.04840 VOLODYMYR SHPAKOVYCH 14-15.12.2022
PMB.T.04841 YULIIA ARSENICHEVA 14-15.12.2022
PMB.T.04842 OLEKSANDR BEZPALYI 14-15.12.2022
PMB.T.04843 DMYTRO HREBNOV 14-15.12.2022
PMB.T.04844 MAKSYM HUZEI 14-15.12.2022
PMB.T.04845 MYKHAILO KLIAP 14-15.12.2022
PMB.T.04846 BOHDAN PANCHUK 14-15.12.2022
PMB.T.04847 VLADYSLAV ZAIKIN 14-15.12.2022
PMB.T.04848 YEVHENII DUNA 14-15.12.2022
PMB.T.04849 YURIJ HUSTEJ 14-15.12.2022
PMB.T.04850 PETRO DEDE 14-15.12.2022
PMB.T.04851 MAKSYM OKAL 14-15.12.2022
PMB.T.04852 ANDRII BEZVERKHNII 14-15.12.2022
Agile Project Management
PMB.T.04812 MYKOLA SHASTUN 12-13.12.2022
PMB.T.04813 IVAN MASLEI 12-13.12.2022
PMB.T.04814 OLEKSANDRA ROMANENKO 12-13.12.2022
PMB.T.04816 IEVGEN BATRUKH 12-13.12.2022
PMB.T.04830 VASYL BORNO 12-13.12.2022
PMB.T.04831 IVAN HODOVANETS 12-13.12.2022
PMB.T.04832 OLEKSANDR KHARYNA 12-13.12.2022
PMB.T.04833 SERHIY PODLEVSKIY 12-13.12.2022
PMB.T.04834 OLEKSANDR STECOVYCH 12-13.12.2022
PMB.T.04836 OLEKSANDR TROSKANYCH 12-13.12.2022
PMB.T.04837 VALERII MYSHKO 12-13.12.2022
Управління бізнес-процесами
PMB.T.04790 ЮРІЙ НОВОСЕЛЕЦЬКИЙ 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04794 ОЛЕГ ХОМЕНКО 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04805 СЕРГІЙ ЖУРАКОВСЬКИЙ 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04806 РОМАН ОНІСТРАТЕНКО 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04807 ВОЛОДИМИР СІКОРА 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04808 ОЛЕКСАНДР ЖИТНИК 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04809 ВЛАДИСЛАВ ЗІНЧЕНКО 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04810 ВОЛОДИМИР БАБІЙЧУК 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04811 МАРИНА РАЗНІЦЕВА 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04815 ОЛЕНА КАЛАШНІКОВА 23, 29, 30.11.2022
PMB.T.04817 ВЛАДИСЛАВ БОБРІЄВИЧ 23, 29, 30.11.2022
Управління проєктами
PMB.T.04770 ОЛЕНА ДУБРОВІНА 6-7.10.2022
PMB.T.04777 ТЕТЯНА ПАРХОМЕНКО 6-7.10.2022
PMB.T.04783 МИКОЛА ЛУГОВСЬКИЙ 6-7.10.2022
PMB.T.04784 ОЛЕКСАНДР МАГЕЛЬ 6-7.10.2022
PMB.T.04785 ОЛЬГА БУРЕГА 6-7.10.2022
PMB.T.04786 СЕРГІЙ ФЕДОРЕНКО 6-7.10.2022
PMB.T.04787 АРТЕМ СІНАХ 6-7.10.2022
PMB.T.04788 ВОЛОДИМИР ДЯДЯ 6-7.10.2022
PMB.T.04789 ІГОР БОГДАН 6-7.10.2022
PMB.T.04791 ЛЮДМИЛА ВІНІЧЕНКО 6-7.10.2022
PMB.T.04792 СЕРГІЙ САМОТУГА 6-7.10.2022
PMB.T.04793 РУСЛАН ГУБСЬКИЙ 6-7.10.2022
PMB.T.04795 АНДРІЙ БАРАБАШ 6-7.10.2022
PMB.T.04796 МАКСИМ ГАВАДЗА 6-7.10.2022
PMB.T.04797 СЕРГІЙ СІМАНОВ 6-7.10.2022
PMB.T.04798 ОЛЕКСІЙ БОБРОВНИК 6-7.10.2022
PMB.T.04799 СЕРГІЙ ПИЛИПЕНКО 6-7.10.2022
PMB.T.04800 ПЕТРО ЦИМБАЛ 6-7.10.2022
PMB.T.04801 МИКИТА РОМЧУК 6-7.10.2022
PMB.T.04802 СЕРГІЙ ІВАНОВ 6-7.10.2022
PMB.T.04803 СЕРГІЙ БЕЗЗУБ 6-7.10.2022
PMB.T.04804 ВІКТОР ЯНІШЕВСЬКИЙ 6-7.10.2022
Управління проєктами
PMB.T.04757 SERHII KOLESNYK 27-28.09.2022
PMB.T.04758 OLEKSANDR MASNIUK 27-28.09.2022
PMB.T.04759 KOSTIANTYN KARANDASHOV 27-28.09.2022
PMB.T.04760 SERHII TYMOSHKO 27-28.09.2022
PMB.T.04761 SERHII CHMIL 27-28.09.2022
PMB.T.04762 ANDRII KREMLIANETS 27-28.09.2022
PMB.T.04763 VIACHESLAV KLIMOV 27-28.09.2022
PMB.T.04764 MAKSYM ZHUVAKOV 27-28.09.2022
PMB.T.04765 YEVHENII YARMOSHENKO 27-28.09.2022
PMB.T.04766 YEVHEN DOROSHENKO 27-28.09.2022
PMB.T.04767 YURII RAKSHA 27-28.09.2022
PMB.T.04768 MYKOLA MAKSYMENKO 27-28.09.2022
PMB.T.04769 YURII VEREMEICHYK 27-28.09.2022
PMB.T.04771 BOHDAN PYLYPKO 27-28.09.2022
PMB.T.04772 OLEKSII NEKHOROSHEV 27-28.09.2022
PMB.T.04773 ANDRII KRECHKOVSKYI 27-28.09.2022
PMB.T.04774 OLEKSANDR ALOSHKIN 27-28.09.2022
PMB.T.04775 ANDRII KOROLOV27-28.09.2022
PMB.T.04776 DMYTRO SERDIUKOV 27-28.09.2022
PMB.T.04778 SERHII PANOV 27-28.09.2022
PMB.T.04779 ANASTASIIA SAMBUR 27-28.09.2022
PMB.T.04780 ANTON YEMCHENKO 27-28.09.2022
PMB.T.04781 IHOR MOSKALETS 27-28.09.2022
PMB.T.04782 IVAN KULAK 27-28.09.2022
Управління проєктами
PMB.T.04743
SHAKH YAROSLAV
16-17.09.2022
PMB.T.04744
CHORNOBAI IHOR
16-17.09.2022
PMB.T.04745
KULIKOV DENYS
16-17.09.2022
PMB.T.04746
HURSKYI SERHII
16-17.09.2022
PMB.T.04747
HONCHARUK OLEKSANDR
16-17.09.2022
PMB.T.04748
DUBROVIN VADYM
16-17.09.2022
PMB.T.04749
RUD RUSLANA
16-17.09.2022
PMB.T.04750
KRAVCHENKO ANNA
16-17.09.2022
PMB.T.04751
KOSENKO OLESIА
16-17.09.2022
PMB.T.04752
RUBANKA VALERIIA
16-17.09.2022
PMB.T.04753
BARYSHNIKOV YURII
16-17.09.2022
PMB.T.04754
MEZHEVALOV ANTON
16-17.09.2022
PMB.T.04755
ZABOLOTNYY VASYL
16-17.09.2022
PMB.T.04756
HANENKO VOLODYMYR
16-17.09.2022
Управління проєктами
PMB.T.04729
NAUMENKO KYRYLO
9-10.09.2022
PMB.T.04730
KYRYCHENKO OLEKSII
9-10.09.2022
PMB.T.04731
SUKHOMLIN ANATOLII
9-10.09.2022
PMB.T.04732
MERVINSKYI OLEKSII
9-10.09.2022
PMB.T.04733
PAVCHYNSKYI ANDRII
9-10.09.2022
PMB.T.04734
REKHALSKA SVITLANA
9-10.09.2022
PMB.T.04735
BIHUN DMYTRO
9-10.09.2022
PMB.T.04736
CHEMERYS ARTEM
9-10.09.2022
PMB.T.04737
DOROSHENKO LUBOMIR
9-10.09.2022
PMB.T.04738
KUCHER ANASTASIIA
9-10.09.2022
PMB.T.04739
MENAILOVA ANASTASIIA
9-10.09.2022
PMB.T.04740
LEBID OLEKSANDR
9-10.09.2022
PMB.T.04741
DMYTRENKO VIKTOR
9-10.09.2022
PMB.T.04742
VARONA-PELISER ERNESTO
9-10.09.2022
Управління бізнес-процесами
PMB.T.04713 NIKOLAY SAIGAK 23-25.05.2022
PMB.T.04719 ANASTASIIA KOLESNIK 23-25.05.2022
PMB.T.04723 VLADIMIR MATVIEVSKIY 23-25.05.2022
PMB.T.04724 MARIANNA VORONTSOVA 23-25.05.2022
PMB.T.04725 ALEXANDER NOVODON 23-25.05.2022
PMB.T.04726 NAZAR MOLOSHIY 23-25.05.2022
PMB.T.04727 АННА СОЛОМКО 23-25.05.2022
Управління зацікавленими сторонами проєкту
PMB.T.04712 ORYNA OLESHKO 20, 23.05.2022
PMB.T.04714 ALEXEY RUDOY 20, 23.05.2022
PMB.T.04715 NATALYA LESHCHENKO 20, 23.05.2022
PMB.T.04716 OLGA SYDORUK 20, 23.05.2022
PMB.T.04717 ARTEM KOBZARENKO20, 23.05.2022
PMB.T.04718 ELENA LOGVINA 20, 23.05.2022
PMB.T.04720 OLEKSII PROSKURA 20, 23.05.2022
PMB.T.04721 YULIA BABICH 20, 23.05.2022
PMB.T.04722 NATALYA ZAITSEVA 20, 23.05.2022
Управління проєктами
PMB.T.04683 ІГОР БОГДАН 21-22.02.2022
PMB.T.04684 ДЕНИС СОЛОМАХІН 21-22.02.2022
PMB.T.04685 АРТУР ЗМІЄВЕЦЬ 21-22.02.2022
PMB.T.04686 ІРИНА ХОДАКІВСЬКА 21-22.02.2022
PMB.T.04695 ВАЛЕНТИН МАНЧАК 21-22.02.2022
PMB.T.04696 СВІТЛАНА СТРАШЕНКО 21-22.02.2022
PMB.T.04697 СТАНІСЛАВ ЧЕБЛАТОВ 21-22.02.2022
PMB.T.04698 СЕРГІЙ КРИКЛЯ 21-22.02.2022
PMB.T.04699 ВІТАЛІЙ МАРЧУК 21-22.02.2022
PMB.T.04700 ІРИНА БАТИЦЬКА 21-22.02.2022
PMB.T.04701 МАРИНА САВРАНЕНКО 21-22.02.2022
PMB.T.04702 СЕРГІЙ ПЕРЕТЯКА 21-22.02.2022
PMB.T.04703 ЗАХАР ДЕРІКОТ 21-22.02.2022
PMB.T.04704 ІГОР МЕДЮК 21-22.02.2022
PMB.T.04705 МАРИНА СОКОЛОВА 21-22.02.2022
PMB.T.04706 СЕРГІЙ НОРЕНКО 21-22.02.2022
PMB.T.04707 ОЛЕКСАНДР УСТІНОВ 21-22.02.2022
PMB.T.04708 ПАВЛО НАУГОЛЬНІКОВ 21-22.02.2022
PMB.T.04709 ДАНІІЛ ДОБАЛЮК 21-22.02.2022
PMB.T.04710 РОМАН ВОЛОШИН 21-22.02.2022
PMB.T.04711 АРТЕМ ШЕВЧЕНКО 21-22.02.2022
Управління проєктами
PMB.T.04675 ВІТАЛІЙ БУЛАХ 3-4.02.2022
PMB.T.04676 АЛЛА ПОЛЯКОВА 3-4.02.2022
PMB.T.04677 ОЛЕКСІЙ КАПАРІХА 3-4.02.2022
PMB.T.04678 МИХАЙЛО РАЧИНСЬКИЙ 3-4.02.2022
PMB.T.04679 ІРИНА РЕНКАС 3-4.02.2022
PMB.T.04680 ЮЛІЯ БАРАН 3-4.02.2022
PMB.T.04681 ОЛЕКСАНДР КОВАЛЬ 3-4.02.2022
PMB.T.04682 ІННА ШМИГІНА 3-4.02.2022
PMB.T.04687 ОЛЕНА ПРОНЬКО 3-4.02.2022
PMB.T.04688 ЗОЯ КОРОБКА 3-4.02.2022
PMB.T.04689 ОЛЕНА ЛЮБАРСЬКА 3-4.02.2022
PMB.T.04690 ВЛАДИСЛАВ КВАСИЛЬЧУК 3-4.02.2022
PMB.T.04691 ЮЛІЯ ОРЛИК 3-4.02.2022
PMB.T.04692 ЄВГЕНІЙ ШИМКО 3-4.02.2022
PMB.T.04693 РОМАН МОТОРІН 3-4.02.2022
PMB.T.04694 АНДРІЙ БОЙЧУК 3-4.02.2022
Управління проєктами
PMB.T.04655 МАРИНА ЧЕРНИШОВА 20-21.01.2022
PMB.T.04656 ІГОР АЧКАСОВ 20-21.01.2022
PMB.T.04657 ТЕТЯНА ОНУФРІЄЦЬ 20-21.01.2022
PMB.T.04658 ЛЮДМИЛА КІБКАЛО 20-21.01.2022
PMB.T.04659 ОКСАНА МАЦІПУРА 20-21.01.2022
PMB.T.04660 ДМИТРО КІТЮК 20-21.01.2022
PMB.T.04661 ЮРІЙ ГЛАДИШЕВ 20-21.01.2022
PMB.T.04662 КОСТЯНТИН БЕГІЧЕВ 20-21.01.2022
PMB.T.04663 ВАЛЕНТИНА ДОРОШЕНКО 20-21.01.2022
PMB.T.04664 ДМИТРО ЄРЕМЄЄВ 20-21.01.2022
PMB.T.04665 АНТОН КОРОСТЕЛЬОВ 20-21.01.2022
PMB.T.04666 МИКОЛА ТРУФАНОВ 20-21.01.2022
PMB.T.04667 ОЛЕКСАНДР ГРИГОРЕНКО 20-21.01.2022
PMB.T.04668 ОЛЕКСІЙ ГРЕК 20-21.01.2022
PMB.T.04669 ЄВГЕНІЯ ШАХОВА 20-21.01.2022
PMB.T.04670 ОЛЕКСАНДР УСЕНКО 20-21.01.2022
PMB.T.04671 ОЛЕНА МІРОШНІЧЕНКО 20-21.01.2022
PMB.T.04672 ОЛЬГА НОВАК 20-21.01.2022
PMB.T.04673 СТАНІСЛАВ ХАРИТОНОВ 20-21.01.2022
PMB.T.04674 ТЕТЯНА КОРМОГОРОДСЬКА 20-21.01.2022
Управління проєктами
PMB.T.04639 ЮЛІЯ НІКОЛАЄВА 15-17.12.2021
PMB.T.04640 ВАЛЕРІЯ ВОВНЕНКО 15-17.12.2021
PMB.T.04641 ПОЛІНА КОНДРАТЬЄВА 15-17.12.2021
PMB.T.04642 ОКСАНА КЕЛЕБЕРДА 15-17.12.2021
PMB.T.04643 ОЛЬГА ЗАІКІНА 15-17.12.2021
PMB.T.04644 ОЛЕНА ВАСИЛЬЧЕНКО 15-17.12.2021
PMB.T.04645 ОЛЕКСІЙ СЕРДЮК 15-17.12.2021
PMB.T.04646 ІГОР ПЕЧЕРИЦЯ 15-17.12.2021
PMB.T.04647 ДАР`Я ВЕРИГІНА 15-17.12.2021
PMB.T.04650 ВАЛЕРІЙ ЧЕЧЕЛЬ 15-17.12.2021
PMB.T.04651 ДМИТРО ШУРДА 15-17.12.2021
PMB.T.04652 ДЕНИС КРАСНИЦКИЙ 15-17.12.2021
PMB.T.04653 ОЛЕГ РИБАЛКО 15-17.12.2021
PMB.T.04654 ОЛЕКСІЙ СЕЛІКОВ 15-17.12.2021
Управління проєктами
PMB.T.04608 IANA ADAMCHUK 8-10.12.2021
PMB.T.04620 IRYNA ANDRIICHUK 8-10.12.2021
PMB.T.04624 NATALIIA BELIAVSKA 8-10.12.2021
PMB.T.04628 MIHAIL BUSUIOC 8-10.12.2021
PMB.T.04629 MARYNA GEKHT 8-10.12.2021
PMB.T.04630 HANNA KABOVA 8-10.12.2021
PMB.T.04631 ALINA KASHTALIAN 8-10.12.2021
PMB.T.04632 TETIANA KNAPEN 8-10.12.2021
PMB.T.04633 YAROSLAVA LUKAVENKO 8-10.12.2021
PMB.T.04634 VALERIIA OVSIANNIKOVA 8-10.12.2021
PMB.T.04635 VIKTORIIA SABUROVA 8-10.12.2021
PMB.T.04636 YULIIA SAD 8-10.12.2021
PMB.T.04637 OLENA SAIENKO 8-10.12.2021
PMB.T.04638 YAROSLAV VINTONIAK 8-10.12.2021
Управління проєктами
PMB.T.04606 NADIIA OSYPOVA 1-3.12.2021
PMB.T.04618 NATALIIA MAKSYMCHUK 1-3.12.2021
PMB.T.04619 MARIIA KRIP 1-3.12.2021
PMB.T.04621 IRYNA HRYNYK 1-3.12.2021
PMB.T.04622 BOHDAN TRIANOV 1-3.12.2021
PMB.T.04623 LIDIIA KOROL 1-3.12.2021
PMB.T.04625 MARIANNA PROKOPIV 1-3.12.2021
PMB.T.04626 TETYANA KOSTIV 1-3.12.2021
PMB.T.04627 MARIANA KHODAN 1-3.12.2021
Управління проєктами
PMB.T.04598 МАТВІЙ ЗАХАРЧЕНКО 22-23.11.2021
PMB.T.04599 ВАЛЕНТИНА ПОЛКОВНІКОВА 22-23.11.2021
PMB.T.04600 ПАВЛО ОВЧАРЕНКО 22-23.11.2021
PMB.T.04601 НАТАЛІЯ СКРЕКА 22-23.11.2021
PMB.T.04602 ДЕНИС ШЕРЕМЕТ 22-23.11.2021
PMB.T.04603 НАТАЛІЯ ЩИГОЛЬ 22-23.11.2021
PMB.T.04604 АЛЛА РОМАНОВА 22-23.11.2021
PMB.T.04605 ТЕТЯНА ОСЬМУШКО 22-23.11.2021
PMB.T.04607 СЕРГІЙ КРУГЛОВ 22-23.11.2021
PMB.T.04609 ЄВГЕН МАНДРИКІН 22-23.11.2021
PMB.T.04610 ІВАН СЛИНЬКО 22-23.11.2021
PMB.T.04611 ОЛЕНА ДРОЗДОВА 22-23.11.2021
PMB.T.04612 ЯНА ОРЛОВА 22-23.11.2021
PMB.T.04613 АНДРІЙ ГЕЙТ 22-23.11.2021
PMB.T.04614 ОЛЕКСАНДР КОСТИНЮК 22-23.11.2021
PMB.T.04615 ОЛЕНА КВАША 22-23.11.2021
PMB.T.04616 ОЛЕКСАНДР ШИШКОВ 22-23.11.2021
PMB.T.04617 МАКСИМ КОРЕНЧУК 22-23.11.2021
Управління проєктами
PMB.T.04565 ВОЛОДИМИР УДОВЕНКО 10-11.11.2021
PMB.T.04578 ІННА СУЛІМА 10-11.11.2021
PMB.T.04579 МИКОЛА КРОПИВА 10-11.11.2021
PMB.T.04580 ІРИНА ПРОКОПЧУК 10-11.11.2021
PMB.T.04581 ЮРІЙ ЖУКОВ 10-11.11.2021
PMB.T.04582 НАТАЛІЯ ОБМАНЕЦЬ 10-11.11.2021
PMB.T.04583 ЮЛІЯ ТИМКОВА 10-11.11.2021
PMB.T.04584 ВОЛОДИМИР КОВБАСА 10-11.11.2021
PMB.T.04585 НАТАЛІЯ ТОЛОЧКО 10-11.11.2021
PMB.T.04586 ЛЮДМИЛА ГУДИМ 10-11.11.2021
PMB.T.04587 АНТОН КОВАЛЕНКО 10-11.11.2021
PMB.T.04588 СЕРГІЙ ЗАБАВІН 10-11.11.2021
PMB.T.04589 ОЛЕКСІЙ КОПТЄВ 10-11.11.2021
PMB.T.04590 ІЛЛЯ ВОВК 10-11.11.2021
PMB.T.04591 ОЛЕНА ЗАБРОДНА 10-11.11.2021
PMB.T.04592 ІЛЛЯ КИПОРЕНКО 10-11.11.2021
PMB.T.04593 ТЕТЯНА ЯДЧЕНКО 10-11.11.2021
PMB.T.04594 ІРИНА МОРОХОВЕЦЬ 10-11.11.2021
PMB.T.04595 ВІКТОРІЯ БЕСАРАБ 10-11.11.2021
PMB.T.04596 ТЕТЯНА ВДОВИЧЕНКО 10-11.11.2021
Управління проєктами
PMB.T.04563 ANASTASIA CHOPYK 6-8.10.2021
PMB.T.04564 DMYTRO HONCHAR 6-8.10.2021
PMB.T.04566 MARIIA HUPALOVSKA 6-8.10.2021
PMB.T.04567 ANNA HUTSALENKO 6-8.10.2021
PMB.T.04568 KHRYSTYNA KORCHOVSKA 6-8.10.2021
PMB.T.04569 OLHA KOVALCHUK 6-8.10.2021
PMB.T.04570 BOHDAN KRAVCHENKO 6-8.10.2021
PMB.T.04571 NATALIIA PRYSTAVSKA 6-8.10.2021
PMB.T.04572 OLEH PYRIZHOK 6-8.10.2021
PMB.T.04573 IRYNA STRISHCHAK 6-8.10.2021
PMB.T.04574 OLGA TROSNYK 6-8.10.2021
PMB.T.04575 OLEKSANDRA TSAR 6-8.10.2021
PMB.T.04576 SOFIYA YANUSH 6-8.10.2021
PMB.T.04577 KATERYNA SOLOSHENKOVA 6-8.10.2021
Моделювання бізнес-процесів в нотації BPMN 2.0
PMB.T.04555 ANDRII KOTSYUBA 29.09-01.10.2021
PMB.T.04556 ДМИТРИЙ ШОВКОПЛЯС 29.09-01.10.2021
PMB.T.04557 VALENTYN LITVINOV 29.09-01.10.2021
PMB.T.04558 ОКСАНА БОРЕЙКО 29.09-01.10.2021
PMB.T.04559 ОКСАНА КОЛЕСНИК 29.09-01.10.2021
PMB.T.04560 VLADYSLAVA KNYSH 29.09-01.10.2021
PMB.T.04561 DMYTRO VELYKODVORSKYI 29.09-01.10.2021
PMB.T.04562 РОМАН ЄВТУШИК 29.09-01.10.2021
PMB.T.
04597 АНДРІЙ КІЧУЛА
29.09-01.10.2021
Управління проєктами
PMB.T.04541 NATALIIA HUK 20-22.09.2021
PMB.T.04542 SOLOMIIA VONSOVYCH 20-22.09.2021
PMB.T.04543 ANATOLII-OLEH SHVED 20-22.09.2021
PMB.T.04544 KHRYSTYNA BULAT 20-22.09.2021
PMB.T.04545 NATALIIA FEDAK 20-22.09.2021
PMB.T.04546 NATALIIA MOSKOVCHUK 20-22.09.2021
PMB.T.04547 OSTAP KOBZIAK 20-22.09.2021
PMB.T.04548 SVITLANA IZHYK 20-22.09.2021
PMB.T.04549 EVELINA ROMANYUK 20-22.09.2021
PMB.T.04550 VOLODYMYR VIRT 20-22.09.2021
PMB.T.04551 VOLODYMYR KHYLYNSKYI 20-22.09.2021
PMB.T.04552 YURIY CHUPYLO 20-22.09.2021
PMB.T.04553 MARIIA BATRANCHUK 20-22.09.2021
Управління проєктами
PMB.T.04491 MYKOLA BALYA 15-16.09.2021
PMB.T.04521 EVHENI SHONO 15-16.09.2021
PMB.T.04522 ANDRII YERMACHENKOV 15-16.09.2021
PMB.T.04523 OLEKSANDR FESOKHA 15-16.09.2021
PMB.T.04524 MYKOLA DENYSEVYCH 15-16.09.2021
PMB.T.04525 IHOR HADZHULA 15-16.09.2021
PMB.T.04526 SERHII HURSKYI 15-16.09.2021
PMB.T.04527 SERHII OROPAI 15-16.09.2021
PMB.T.04528 OLEH SHEVCHENKO 15-16.09.2021
PMB.T.04529 VITALII LYMARCHUK 15-16.09.2021
PMB.T.04530 SERGIY YAKOVLEV 15-16.09.2021
PMB.T.04531 OLEKSANDR SHEMERDA 15-16.09.2021
PMB.T.04532 IEVHENII TRYVAILO 15-16.09.2021
PMB.T.04533 BOHDAN BORYSIUK 15-16.09.2021
PMB.T.04534 VASUL DZUBOK 15-16.09.2021
PMB.T.04535 STANISLAV TARASENKO 15-16.09.2021
PMB.T.04536 ANDRII GONCHAROV 15-16.09.2021
PMB.T.04537 ANTON ZINCHENKO 15-16.09.2021
PMB.T.04538 HENNADII ABENT 15-16.09.2021
PMB.T.04539 OLEXII PALIVODA 15-16.09.2021
PMB.T.04540 YURII LIUTYI 15-16.09.2021
Управління проєктами
PMB.T.04500 YULIIA ONYSKO 6-8.09.2021
PMB.T.04502 IRYNA MELNYK 6-8.09.2021
PMB.T.04509 SVITLANA PRYIMAK 6-8.09.2021
PMB.T.04510 MUBIRA MERKULENKOVA 6-8.09.2021
PMB.T.04511 ANASTASIIA SOBAKAR 6-8.09.2021
PMB.T.04512 VLADYSLAV DVOIEZHONOV 6-8.09.2021
PMB.T.04513 MARIANA STRIZHYK 6-8.09.2021
PMB.T.04514 OLHA DANYLEIKO 6-8.09.2021
PMB.T.04515 OLHA KHOMYTSKA 6-8.09.2021
PMB.T.04516 NATALIYA PROKOPCHUK 6-8.09.2021
PMB.T.04517 SOLOMIIA KOZLOVSKA 6-8.09.2021
PMB.T.04518 IRYNA DANYLIV 6-8.09.2021
PMB.T.04519 OLEKSIY NYKYTENKO 6-8.09.2021
PMB.T.04520 VOLODYMYR BAZARNYK 6-8.09.2021
Управління проєктами
PMB.T.04485 ВЛАДИСЛАВ БОГАЧЕВ 25-27.08.2021
PMB.T.04486 ВЛАДИСЛАВ ЗАВОДУН 25-27.08.2021
PMB.T.04496 ОЛЕНА ПАЛЬОК 25-27.08.2021
PMB.T.04497 МАКСИМ КИСИЛЮК 25-27.08.2021
PMB.T.04498 ОЛЕКСАНДР НАХОДНИХ 25-27.08.2021
PMB.T.04499 АНДРІЙ ПЕТРЕНКО 25-27.08.2021
PMB.T.04501 АНДРІЙ РИКУС 25-27.08.2021
PMB.T.04503 РОМАН ОБУХОВСЬКИЙ 25-27.08.2021
PMB.T.04504 ІГОР КОВАЛЬ 25-27.08.2021
PMB.T.04505 ІГОР ВОЛОШИН 25-27.08.2021
PMB.T.04506 МАКСИМ ЄГОРОВ 25-27.08.2021
PMB.T.04507 ІВАН САЄНКО 25-27.08.2021
PMB.T.04508 ОЛЕГ ЛАВРИНОВИЧ 25-27.08.2021
Управління проєктами
PMB.T.04455 MARIIA KLYMKO 19-21.07.2021
PMB.T.04457 OLEKSANDR VASYLIEV 19-21.07.2021
PMB.T.04483 HALYNA MARKIV 19-21.07.2021
PMB.T.04484 ROMAN BABIAK 19-21.07.2021
PMB.T.04487 SVITLANA CHYSTYKINA 19-21.07.2021
PMB.T.04488 BOHDAN KORYTSKYI 19-21.07.2021
PMB.T.04489 DIANA BREZGHUNOVA 19-21.07.2021
PMB.T.04490 YARYNA HEDEON 19-21.07.2021
PMB.T.04492 OREST MALINOVSKYI 19-21.07.2021
PMB.T.04493 IRYNA SANYTSKA 19-21.07.2021
PMB.T.04494 ANASTASIIA SITIAKOVA 19-21.07.2021
PMB.T.04495 MYKOLA STEFANYSHYN 19-21.07.2021
Управління проєктами
PMB.T.04471 ANDREI BICOV 13-14.07.2021
PMB.T.04472 KHRYSTYNA LESIUK 13-14.07.2021
PMB.T.04473 OSTAP KOSTIUK 13-14.07.2021
PMB.T.04474 YULIIA VOROBEI 13-14.07.2021
PMB.T.04475 NATALIA FITIO 13-14.07.2021
PMB.T.04476 OLHA BABII 13-14.07.2021
PMB.T.04477 IRYNA PODOBA 13-14.07.2021
PMB.T.04478 OLENA SHKOLNA 13-14.07.2021
PMB.T.04479 NADIIA TARASOVA 13-14.07.2021
PMB.T.04480 IRYNA PONAYDA 13-14.07.2021
PMB.T.04481 OLEH CHAHARYN 13-14.07.2021
PMB.T.04482 ANNA CHEREDNYCHENKO 13-14.07.2021
Проєктний менеджмент
PMB.T.04443 АНАСТАСІЯ КРИВЕНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04444 ВІТА СМАКОВСЬКА 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04445 ТЕТЯНА СИДОРОВА 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04446 КАРИНА РАДЕНЬКА 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04447 ОКСАНА СЕРГІЄНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04448 ІРИНА ДЕРЕВ`ЯНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04449 ОЛЕНА КРАВЧЕНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04450 ОЛЬГА ПРОКОПЕНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04451 ЮЛІЯ ЛІЩЕНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04452 ЮЛІЯ НІКОЛАЄВА 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04453 ОЛЕНА ФЕДОРЕНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04454 ГАЛИНА ХРІЄНКО 5-6,12-13.07.2021
PMB.T.04456 АНАСТАСІЯ ШИЯН 5-6,12-13.07.2021
Управління проектами
PMB.T.04458 KHRYSTYNA SKIRA 6-7.07.2021
PMB.T.04459 EDUARD MEHED 6-7.07.2021
PMB.T.04460 MAKSYM LAVRUSHYN 6-7.07.2021
PMB.T.04461 NATALIIA HRYNDA 6-7.07.2021
PMB.T.04462 VIKTORIIA OHORODNYK 6-7.07.2021
PMB.T.04463 IARYNA FEDYSHYN 6-7.07.2021
PMB.T.04464 MARIIA PLOSKODNIAK 6-7.07.2021
PMB.T.04465 IRYNA PYLIAVETS 6-7.07.2021
PMB.T.04466 KHRYSTYNA PAYTAK 6-7.07.2021
PMB.T.04467 OLESIA TKACHENKO 6-7.07.2021
PMB.T.04468 VALERIA LISOVSKA 6-7.07.2021
PMB.T.04469 STAS YUSKIN 6-7.07.2021
PMB.T.04470 YAROSLAV PALAMAR 6-7.07.2021
Управління бізнес-процесами
PMB.T.04439 РОМАНА ТИМОЩУК 25-27.05.2021
PMB.T.04440 ТЕТЯНА КОРЖ 25-27.05.2021
PMB.T.04441 ЛЮДМИЛА ЯРКА 25-27.05.2021
PMB.T.04442 ДМИТРИЙ ШОВКОПЛЯС 25-27.05.2021
Управліня проектами з наданням міжнародної допомоги
PMB.T.04429 ТАРАС ТИМОШЕНКО 13-14.04.2021
PMB.T.04430 АЛЬОНА ПУТЯТО-ГОЦЬКА 13-14.04.2021
PMB.T.04431 АНДРІЙ БУЗОВСЬКИЙ 13-14.04.2021
PMB.T.04432 ЮЛІЯ ФЕДОРЕНКО 13-14.04.2021
PMB.T.04433 ДМИТРО ШЕСТАКОВ 13-14.04.2021
PMB.T.04434 ОЛЕКСАНДР КОРІШ 13-14.04.2021
PMB.T.04435 ТЕТЯНА КЛОЧАН 13-14.04.2021
PMB.T.04436 РУСЛАН ГАВРИЛЕНКО 13-14.04.2021
PMB.T.04437 ОЛЬГА МЕДВІДЬ 13-14.04.2021
PMB.T.04438 ВОЛОДИМИР ЩЕРБА 13-14.04.2021
Аналіз проблем і причин їх виникнення
PMB.T.04405 OLEKSANDRA FILONOVA 30-31.03.2021
PMB.T.04406 VIKTORIA TITARENKO 30-31.03.2021
PMB.T.04407 KHRYSTYNA KHOMYK 30-31.03.2021
PMB.T.04408 OLHA TROFYMIUK 30-31.03.2021
PMB.T.04409 OKSANA YURYK 30-31.03.2021
PMB.T.04410 MAKSYM IVANIUK 30-31.03.2021
PMB.T.04411 OLEG BODNAR 30-31.03.2021
PMB.T.04412 MYKOLA BILOZIR 30-31.03.2021
PMB.T.04413 STEFANIIA DOVHA 30-31.03.2021
PMB.T.04414 OKSANA DYCHIY 30-31.03.2021
PMB.T.04415 NATALIIA BOICHUK 30-31.03.2021
Прийняття рішень
PMB.T.04378 VERA LARINA March, 2021
PMB.T.04393 OKSANA SENEKTUTOVA March, 2021
PMB.T.04394 SERGEY SIMONCHUK March, 2021
PMB.T.04395 ANDREY PEREEDENKO March, 2021
PMB.T.04396 ELENA YABLONOVSKA March, 2021
PMB.T.04397 ALLA RUDENKO March, 2021
PMB.T.04398 YURI KRAMAR March, 2021
PMB.T.04399 DARYA KOVALYOVA March, 2021
PMB.T.04400 IRYNA POPROTSKA March, 2021
PMB.T.04401 ALEXANDER RUDENKO March, 2021
PMB.T.04402 DMYTRO KYSELOV March, 2021
PMB.T.04403 OKSANA KRUSHINSKAYA March, 2021
PMB.T.04404 NASTASSIA BUTUZAVA March, 2021
Управління бізнес-процесами
PMB.T.04373 ЮРІЙ КАРШИН 26-27.02.2021
PMB.T.04374 ВОЛОДИМИР ТИМКО 26-27.02.2021
PMB.T.04375 ІГОР ПОГРОМСЬКИЙ 26-27.02.2021
PMB.T.04376 ІРИНА ТРОФІМОВА 26-27.02.2021
PMB.T.04377 ІЛЛЯ АДАМЧУК 26-27.02.2021
PMB.T.04379 МАРІЯ ОСТРОВКА 26-27.02.2021
PMB.T.04380 СВІТЛАНА АСТАХОВА 26-27.02.2021
PMB.T.04381 МИХАЙЛО БЕНДИК 26-27.02.2021
PMB.T.04382 ОЛЕНА ГНИЛИЦЬКА 26-27.02.2021
PMB.T.04383 ВЛАДИСЛАВ ОБУЖЕВАННИЙ 26-27.02.2021
PMB.T.04384 НАТАЛІЯ ОСІПОВА 26-27.02.2021
PMB.T.04385 НАТАЛІЯ ВОЛОШИНА 26-27.02.2021
PMB.T.04386 ДМИТРО ОЛІЙНИКОВ 26-27.02.2021
PMB.T.04387 ДАР’Я ГАВРИЛОВА 26-27.02.2021
PMB.T.04388 ОЛЬГА КАМЕНЮКА 26-27.02.2021
PMB.T.04389 МАРГАРИТА БЕРЕЖНА 26-27.02.2021
PMB.T.04390 ОЛЕКСІЙ ГУЦОЛ 26-27.02.2021
PMB.T.04391 ГРИГОРІЙ ЦАПКО 26-27.02.2021
PMB.T.04392 МАКСИМ МЕДЯНИК 26-27.02.2021
Основи управління проектами
PMB.T.04416 YAUHEN IVANCHYKAU 25-26.02.2021
PMB.T.04417 ALINA ALEINIKOVA 25-26.02.2021
PMB.T.04418 ULYANA PLATANOVICH 25-26.02.2021
PMB.T.04419 YEGOR NICOLAYEV 25-26.02.2021
PMB.T.04420 VICTORYA KALIY 25-26.02.2021
PMB.T.04421 DMITRY ROZANOV 25-26.02.2021
PMB.T.04422 DMITRY KULAKOVSKY 25-26.02.2021
PMB.T.04423 HANNA MARTINCHUK 25-26.02.2021
PMB.T.04424 OLGA GUBAREVICH 25-26.02.2021
PMB.T.04425 YULIYA DZEMIDCHUK 25-26.02.2021
PMB.T.04426 NADYA PETREEVA 25-26.02.2021
PMB.T.04427 IRINA BAUK 25-26.02.2021
PMB.T.04428 DMITRY STRIZHNYOV 25-26.02.2021
Управління бізнес-процесми
PMB.T.04360 ІННА ОЧЕРЕТНА 16-18.02.2021
PMB.T.04361 АНДРІЙ ВОРОБЕЙ 16-18.02.2021
PMB.T.04362 ІРИНА КОЛОДІЙ 16-18.02.2021
PMB.T.04363 ВIТАЛIЙ ПОЛIЩУК 16-18.02.2021
PMB.T.04364 ОЛЕНА ЦІЛИК 16-18.02.2021
PMB.T.04365 СВIТЛАНА ШИПІЛЬ 16-18.02.2021
PMB.T.04366 ТЕТЯНА ГНЕДІНА 16-18.02.2021
PMB.T.04367 ВОЛОДИМИР ЄРМОЛАЄВ 16-18.02.2021
PMB.T.04368 ЛУКАШ КОЛОДЗЕЙЧИК 16-18.02.2021
PMB.T.04369 ОЛЕНА ЛОЗИНСЬКА 16-18.02.2021
PMB.T.04370 ОЛЕКСАНДР КАЛІЧЕВСЬКИЙ 16-18.02.2021
PMB.T.04371 ВІКТОР ПОЛЯКОВ 16-18.02.2021
PMB.T.04372 АНДРIЙ ШЕЛУДЬКО 16-18.02.2021
Моделювання бізнес-процесів в нотації bpmn 2.0
PMB.T.04351 ЮРІЙ ЗЕМЛЯЧЕНКО 01-03.02.2021
PMB.T.04352 INNA VOITOVA 01-03.02.2021
PMB.T.04353 VITALIIA MOSKALETS 01-03.02.2021
PMB.T.04354 YULIYA PRASNYAK 01-03.02.2021
PMB.T.04355 SVITLANA TSYMBAROVYCH 01-03.02.2021
PMB.T.04356 OLGA SHEVCHUK 01-03.02.2021
PMB.T.04357 ТЕТЯНА ЄСЬКОВА 01-03.02.2021
PMB.T.04358 ВІТАЛІЙ ГУСАР 01-03.02.2021
PMB.T.04359 АНДРІЙ МАНДРИК 01-03.02.2021
Управління проєктами
PMB.T.04331 YAUHENIY BAKHAUCHUK 03-06.01.2021
PMB.T.04332 PAVEL KARATKEVICH 03-06.01.2021
PMB.T.04333 ROMAN TOMILIN 03-06.01.2021
PMB.T.04334 MARYIA BEHAULEVA 03-06.01.2021
PMB.T.04335 EKATERINA KOLESNIKOVA-ORLENKO 03-06.01.2021
PMB.T.04336 KATSIARYNA MATSIAZHKA 03-06.01.2021
PMB.T.04337 YULIYA ZHUKAVETS 03-06.01.2021
PMB.T.04338 NASTASSIA KAVALIOVA 03-06.01.2021
PMB.T.04339 IRYNA KARUNA 03-06.01.2021
PMB.T.04340 YANINA VASILETS 03-06.01.2021
PMB.T.04341 ANDREI BADRANKOU 03-06.01.2021
PMB.T.04342 MAKSIM BAHATKA 03-06.01.2021
PMB.T.04343 MAKSIM GOLOVTCHITS 03-06.01.2021
PMB.T.04344 SERGEI VODNEV 03-06.01.2021
PMB.T.04345 KRYSTSINA YAKIMOVICH 03-06.01.2021
PMB.T.04346 KSENIYA HLINSKAYA 03-06.01.2021
PMB.T.04347 ALIAKSANDR KALIANKOVICH 03-06.01.2021
PMB.T.04348 ALENA TRAYAN 03-06.01.2021
PMB.T.04349 YAHOR MARDACH 03-06.01.2021
PMB.T.04350 ULADZIMIR SLIZEN 03-06.01.2021
Customer feedback
PMB.T.04324 ALEXANDER RUDENKO 18,22.12.2020
PMB.T.04325 ALLA RUDENKO 18,22.12.2020
PMB.T.04326 ANDREY PEREEDENKO 18,22.12.2020
PMB.T.04327 OKSANA SENEKTUTOVA 18,22.12.202
PMB.T.04328 ROMAN KULYK 18,22.12.2020
PMB.T.04329 SERGEY SIMONCHUK 18,22.12.2020
PMB.T.04330 VERA LARINA 18,22.12.2020
Управління проєктами
PMB.T.04310 LYUBOV TRUNKINA 7-9.12.2020
PMB.T.04311 IVANNA KOLEIUK 7-9.12.2020
PMB.T.04312 OLENA CHORNA 7-9.12.2020
PMB.T.04313 BORYS ZHYHALO 7-9.12.2020
PMB.T.04314 VIKTOR PANCHYSHYN 7-9.12.2020
PMB.T.04315 MARTA KOBLYK 7-9.12.2020
PMB.T.04316 MARIANNA SYDORENKO 7-9.12.2020
PMB.T.04317 OKSANA MASOVETS 7-9.12.2020
PMB.T.04318 NAZARII MORIAK 7-9.12.2020
PMB.T.04319 OLEKSANDR PAPEVSKIY 7-9.12.2020
PMB.T.04320 OKSANA HRYTSIV 7-9.12.2020
PMB.T.04321 OKSANA TOCHYNIUK 7-9.12.2020
PMB.T.04322 ANDRII VORONYCH 7-9.12.2020
PMB.T.04323 ANZHELIKA IBRAHIMOVA 7-9.12.2020
Моделювання бізнес-процесів в нотації bpmn 2.0
PMB.T.04296 АЛЕНА САВЧЕНКО 30.11-02.12.2020
PMB.T.04297 ИРИНА СИМОНОВА 30.11-02.12.2020
PMB.T.04298 ЮРИЙ ВОДОПЬЯН 30.11-02.12.2020
PMB.T.04299 АНДРЕЙ РУДЕНКО 30.11-02.12.2020
PMB.T.04300 АННА ЯНГІЧЕР 30.11-02.12.2020
PMB.T.04301 ЄЛЕНА ГАРКАВА 30.11-02.12.2020
PMB.T.04302 АЛЬОНА ПОТЬОМКIНА 30.11-02.12.2020
PMB.T.04303 ЛЮДМИЛА ПОЗНЯК 30.11-02.12.2020
PMB.T.04304 ОЛЬГА ОХОНЬКО 30.11-02.12.2020
PMB.T.04305 ЛЮБОВ ДАВИДЕНКО 30.11-02.12.2020
PMB.T.04306 НАТАЛЬЯ ГАВРИЛЕНКО 30.11-02.12.2020
PMB.T.04307 ВОЛОДИМИР СЕМЕНОВ 30.11-02.12.2020
PMB.T.04308 КСЕНІЯ ПАРФЕНЦЕВА 30.11-02.12.2020
PMB.T.04309 НАТАЛІЯ БАШЛАЄВА 30.11-02.12.2020
Моделювання бізнес-процесів в нотації bpmn 2.0
PMB.T.04272 ИРИНА АНТОНЕЦ 23-25.11.2020
PMB.T.04273 ВАЛЕРИЯ БЕРЕЗОВСКАЯ 23-25.11.2020
PMB.T.04274 ИРИНА ДЕРЕВЯНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04275 ОКСАНА ДИКАЯ 23-25.11.2020
PMB.T.04276 ЕЛЕНА ДУДНИК 23-25.11.2020
PMB.T.04277 ОЛЬГА ЗАИКИНА 23-25.11.2020
PMB.T.04278 РУСЛАН ИВАНЧЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04279 НАТАЛИЯ КАЛИМАНОВА 23-25.11.2020
PMB.T.04280 ИРИНА КАУТ 23-25.11.2020
PMB.T.04281 ОКСАНА КЕЛЕБЕРДА 23-25.11.2020
PMB.T.04282 ПОЛИНА КОНДРАТЬЕВА 23-25.11.2020
PMB.T.04283 АНАСТАСИЯ КРИВЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04284 ЮЛИЯ ЛИЩЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04285 ОЛЕГ МУСТИПАН 23-25.11.2020
PMB.T.04286 ИГОРЬ НАУМЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04287 ОЛЬГА ПРОКОПЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04288 ТАТЬЯНА СИДОРОВА 23-25.11.2020
PMB.T.04289 АНАСТАСИЯ СТРУИХИНА 23-25.11.2020
PMB.T.04290 АЛЕКСЕЙ ТОМЧЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04291 РОМАН ХРЯПЧЕНКО 23-25.11.2020
PMB.T.04292 ОЛЬГА ЦЕКТОР 23-25.11.2020
PMB.T.04293 АНАСТАСИЯ ШИЯН 23-25.11.2020
PMB.T.04294 ОКСАНА ШУМЕЙКО 23-25.11.2020
PMB.T.04295 ДМИТРИЙ РУДЫК 23-25.11.2020
Управління проєктами
PMB.T.04254 MARIANA REKA 16-18.11.2020
PMB.T.04255 MARIIA KARANETS 16-18.11.2020
PMB.T.04256 OLHA DEMKOVYCH 16-18.11.2020
PMB.T.04257 MARIANA HRYNEVETSKA 16-18.11.2020
PMB.T.04258 MARIIA TYMAN 16-18.11.2020
PMB.T.04259 NATALIIA KOVALYSHYN 16-18.11.2020
PMB.T.04260 TETIANA TYTIUK 16-18.11.2020
PMB.T.04261 TETIANA CHORNII 16-18.11.2020
PMB.T.04262 NATALIIA KHLIEBKO 16-18.11.2020
PMB.T.04263 YAROSLAV LEMA 16-18.11.2020
PMB.T.04264 KHRYSTYNA KHOMYK 16-18.11.2020
PMB.T.04265 SOLOMIYA MOISEIENKOVA 16-18.11.2020
PMB.T.04266 IRYNA OBUSHKO 16-18.11.2020
PMB.T.04267 ROSTYSLAV MAKOVSKYI 16-18.11.2020
PMB.T.04268 OLHA SMOLYN 16-18.11.2020
PMB.T.04269 VOLODYMYR ALFAVITSKYI 16-18.11.2020
PMB.T.04270 MAKSYM IVANIUK 16-18.11.2020
PMB.T.04271 KATERYNA ZUBKOVYCH 16-18.11.2020
Управління бізнес-процесми
PMB.T.04248 ЮРИЙ ВОДОПЬЯН 9-11.11.2020
PMB.T.04249 АНДРЕЙ РУДЕНКО 9-11.11.2020
PMB.T.04250 РЕНАТА КИРСЛИТЕ 9-11.11.2020
PMB.T.04251 ЄЛЕНА ГАРКАВА 9-11.11.2020
PMB.T.04252 АННА ЯНГІЧЕР 9-11.11.2020
PMB.T.04253 ІРИНА ШАПОВАЛ 9-11.11.2020
Управління проєктами
PMB.T.04197 ANASTASIIA SYNYSHYN 4-6.11.2020
PMB.T.04218 OLGA ROMANIV 4-6.11.2020
PMB.T.04230 IVAN ZELENSKYI 4-6.11.2020
PMB.T.04231 OLENA KOVPAK 4-6.11.2020
PMB.T.04232 OLHA LISHCHYSHYN 4-6.11.2020
PMB.T.04233 OLGA KAMINSKA 4-6.11.2020
PMB.T.04234 KHRYSTYNA BURBAN 4-6.11.2020
PMB.T.04235 NATALIIA TSYHYLYK 4-6.11.2020
PMB.T.04236 YARYNA ANDRIIVSKA 4-6.11.2020
PMB.T.04237 VASYL MELESHYN 4-6.11.2020
PMB.T.04238 MAKSYM KONONOV 4-6.11.2020
PMB.T.04239 OLHA KREDENSER 4-6.11.2020
PMB.T.04240 STEPAN KONSKYI 4-6.11.2020
PMB.T.04241 SOFIIA TUZYNSKA 4-6.11.2020
PMB.T.04242 OLENA DATSKIV 4-6.11.2020
PMB.T.04243 PETRO DIAKIV 4-6.11.2020
PMB.T.04244 OLENA HRYHA 4-6.11.2020
PMB.T.04245 YURII ZBORIVETS 4-6.11.2020
PMB.T.04246 KHRYSTYNA PELEKHATA 4-6.11.2020
PMB.T.04247 KHRYSTYNA KAKHNIY 4-6.11.2020
Моделювання бізнес-процесів в нотації bpmn 2.0
PMB.T.04219 ЕЛЕНА БОЦУЛА 20-23.10.2020
PMB.T.04220 СЕРГЕЙ ДОВГАЛЕВ 20-23.10.2020
PMB.T.04221 ЛАРИСА ДОВГАЛЕВА 20-23.10.2020
PMB.T.04222 СЕРГЕЙ КОЛОДЯЖНЫЙ 20-23.10.2020
PMB.T.04223 ТАТЬЯНА КОРЮК 20-23.10.2020
PMB.T.04224 АНТОН КУЛЬБИДА 20-23.10.2020
PMB.T.04225 ВИТАЛИНА ЛУПИНА 20-23.10.2020
PMB.T.04226 ЕЛЕНА ОЛЬХОВСКАЯ 20-23.10.2020
PMB.T.04227 ИГОРЬ ОЛЬХОВСКИЙ 20-23.10.2020
PMB.T.04228 ВАЛЕНТИНА ОНИЩЕНКО 20-23.10.2020
PMB.T.04229 ТАТЬЯНА ШАДРИНА 20-23.10.2020
Управління проєктами
PMB.T.04196 OKSANA KALININA 19-21.10.2020
PMB.T.04198 IURII VUITSYK 19-21.10.2020
PMB.T.04199 OLGA GALAIKO 19-21.10.2020
PMB.T.04200 ILONA ROMANIV 19-21.10.2020
PMB.T.04201 TETIANA GALIAMINA 19-21.10.2020
PMB.T.04202 ALINA HRABCHAK 19-21.10.2020
PMB.T.04203 IRYNA BEN 19-21.10.2020
PMB.T.04204 NAZARIY MELNYCHUK 19-21.10.2020
PMB.T.04205 OLENA MUZYKA 19-21.10.2020
PMB.T.04206 OLEG BODNAR 19-21.10.2020
PMB.T.04207 OLENA TEREKH 19-21.10.2020
PMB.T.04208 ROKSOLIANA YAKYMOVYCH 19-21.10.2020
PMB.T.04209 MARIANA PARTEM 19-21.10.2020
PMB.T.04210 YULIIA LITOVETS 19-21.10.2020
PMB.T.04211 YULIIA KISH 19-21.10.2020
PMB.T.04212 TETIANA SHYSHKOVA 19-21.10.2020
PMB.T.04213 IANA KOVALEVSKA 19-21.10.2020
PMB.T.04214 MARIIA HRYNEVYCH 19-21.10.2020
PMB.T.04215 MYKYTA SHLOPAK 19-21.10.2020
PMB.T.04216 HALYNA OLEKSYN 19-21.10.2020
PMB.T.04217 DARYNA PENTSAK 19-21.10.2020
PMB.T.04188 YEVHEN VOLOSHYN 19-21.10.2020
Управління проєктами
PMB.T.04175 OREST YABLONSKYY 12-15.10.2020
PMB.T.04176 OKSANA TOMCHUK 12-15.10.2020
PMB.T.04177 VIKTOR MOKRIY 12-15.10.2020
PMB.T.04178 IVANNA MYSHOLIVSKA 12-15.10.2020
PMB.T.04179 OLGA KHMIL 12-15.10.2020
PMB.T.04180 NATALIIA SHPARTAK 12-15.10.2020
PMB.T.04181 MARTA LEHIN 12-15.10.2020
PMB.T.04182 LIUDMYLA KLYMCHUK 12-15.10.2020
PMB.T.04183 IRYNA LEVYTSKA 12-15.10.2020
PMB.T.04184 LILIYA KALICHAK 12-15.10.2020
PMB.T.04185 HALYNA PAVLYSHYN-BILIAK 12-15.10.2020
PMB.T.04186 HALYNA SYNIEOKA 12-15.10.2020
PMB.T.04187 YULIIA TELISHEVSKA 12-15.10.2020
PMB.T.04189 NAZARII KOBUTA 12-15.10.2020
PMB.T.04190 ULIANA TKACHUK 12-15.10.2020
PMB.T.04191 MARIIA MUDRA 12-15.10.2020
PMB.T.04192 ANASTASIIA KRAVCHENKO 12-15.10.2020
PMB.T.04193 NATALIIA KUDLA 12-15.10.2020
PMB.T.04194 VITALII RUDKEVYCH 12-15.10.2020
PMB.T.04195 OSTAP DIACHYSHYN 12-15.10.2020
Управління проєктами
PMB.T.04158 ALISA – TETIANA HALOCHKINA 5-7.10.2020
PMB.T.04159 YULIIA VOROBEI 5-7.10.2020
PMB.T.04160 OSTAP KOSTIUK 5-7.10.2020
PMB.T.04161 OLHA BABII 5-7.10.2020
PMB.T.04162 ANASTASIIA LIPTUHA 5-7.10.2020
PMB.T.04163 ROMAN BOYKO 5-7.10.2020
PMB.T.04164 KATERYNA TYMOSHENKO 5-7.10.2020
PMB.T.04165 OLEH CHAHARYN 5-7.10.2020
PMB.T.04166 RUSLAN LERNATOVYCH 5-7.10.2020
PMB.T.04167 YURIY PALAYDA 5-7.10.2020
PMB.T.04168 OLHA KOSHYK 5-7.10.2020
PMB.T.04169 MARIIA HOSHOVSKA 5-7.10.2020
PMB.T.04170 NADIIA ABRAMCHUK 5-7.10.2020
PMB.T.04171 OLENA SHKOLNA 5-7.10.2020
PMB.T.04172 IRYNA PROTSKO 5-7.10.2020
PMB.T.04173 ULIANA VUSYK 5-7.10.2020
PMB.T.04174 SOLOMIIA MAIBA 5-7.10.2020
Управління проєктами
PMB.T.04127 IRYNA HOLOVANOVA 21-23.09.2020
PMB.T.04130 KATERYNA HOLUBOVYCH 21-23.09.2020
PMB.T.04131 NATALIIA KORNUTA 21-23.09.2020
PMB.T.04139 KHRYSTYNA KOZUBAL 21-23.09.2020
PMB.T.04140 MAKSYM KULIKOV 21-23.09.2020
PMB.T.04141 OLGA KYSIL 21-23.09.2020
PMB.T.04142 MARTA LYKTEI 21-23.09.2020
PMB.T.04143 KHRYSTYNA MOLOTOK 21-23.09.2020
PMB.T.04144 IRYNA MUSIIOVSKA 21-23.09.2020
PMB.T.04145 VASYLYNA PATSULA 21-23.09.2020
PMB.T.04146 MARIANNA PEREHINETS 21-23.09.2020
PMB.T.04147 OLENA ROMASHKO 21-23.09.2020
PMB.T.04148 VITALII RUDKEVYCH 21-23.09.2020
PMB.T.04149 OKSANA SENKIV 21-23.09.2020
PMB.T.04150 OKSANA SHAMBORSKA 21-23.09.2020
PMB.T.04151 MARTA SHYMKO 21-23.09.2020
PMB.T.04152 ALINA SUSHYTSKA 21-23.09.2020
PMB.T.04153 VIKTORIIA SYRVATKA 21-23.09.2020
PMB.T.04154 NADIIA TKHIR 21-23.09.2020
PMB.T.04155 OLHA TSARYK 21-23.09.2020
PMB.T.04156 KATERYNA VELIURA 21-23.09.2020
PMB.T.04157 OKSANA YANIUK 21-23.09.2020
Інструменти та практика менеджменту проєктів
PMB.T.04124 АРТУР ВОРОНИЧ 25-28.08.2020
PMB.T.04125 НАТАЛІЯ КУНАНЕЦЬ 25-28.08.2020
PMB.T.04126 СЕРГІЙ КУПРІЯНЧУК 25-28.08.2020
PMB.T.04128 ІГОР ЖИГАНЮК 25-28.08.2020
PMB.T.04129 ТЕТЯНА АВРАМЕНКО 25-28.08.2020
PMB.T.04132 НАТАЛІЯ КАНАК 25-28.08.2020
PMB.T.04133 ОЛЕНА ХОТЯЇНЦЕВА 25-28.08.2020
PMB.T.04134 ІРИНА РОМАНЕНКО 25-28.08.2020
PMB.T.04135 ГАЛИНА ЛАЗЬКО 25-28.08.2020
PMB.T.04136 ІРИНА СЕРДЮК 25-28.08.2020
PMB.T.04137 ПАВЛО ОПАЛЄВ 25-28.08.2020
PMB.T.04138 ДМИТРО КОМИШ 25-28.08.2020
Управління ризиками проєкту
PMB.T.04112 IVAN ALBA SANCHEZ 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04113 ALEXEY KONDRATENKO 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04114 ANDREY BUCHOK 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04115 ANNA KOSTYUK 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04116 ANGEL RAMON CALLEJA ALONSO 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04117 DARYA NOVIKOVA 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04118 KOSTYANTYN GONCHARENKO 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04119 JAIME MOYA FERRER 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04120 JUAN MANUAL JAIMEZ SAEZ 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04121 MARIIA KORCHEVAIIA 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04122 YULIYA STARIKOVA 13-14, 23-24.07.2020
PMB.T.04123 FRANCESCO CHESTA 13-14, 23-24.07.2020
Управління бізнес-процесми з використанням рекомендацій стандарту BPM CBOK. Моделювання та аналіз
PMB.T.04094 MIKHAIL MAZEIKA 02.05-02.07.2020
PMB.T.04095 TATSIANA NEUMERZHYTSKAYA 02.05-02.07.2020
PMB.T.04096 KRYSTSINA BARAVIK 02.05-02.07.2020
PMB.T.04097 YULIYA PALESHCHUK 02.05-02.07.2020
PMB.T.04098 ALIAKSANDR MATSUKEVICH 02.05-02.07.2020
PMB.T.04099 ALIAKSEI SEMENENKAU 02.05-02.07.2020
PMB.T.04100 ARKADZI KARZHANOVICH 02.05-02.07.2020
PMB.T.04101 DZIANIS RUDNITSKI 02.05-02.07.2020
PMB.T.04102 WANG ZHAOYANG 02.05-02.07.2020
PMB.T.04103 MA YUE 02.05-02.07.2020
PMB.T.04104 IVAN BIAHANSKI 02.05-02.07.2020
PMB.T.04105 IRINA ZHIVULKO 02.05-02.07.2020
PMB.T.04106 DENIS VOYTUL 02.05-02.07.2020
PMB.T.04107 ULADZIMIR LYSAKOUSKI 02.05-02.07.2020
PMB.T.04108 ALEH PAVUKOU 02.05-02.07.2020
PMB.T.04109 DZMITRY TABAKIN 02.05-02.07.2020
PMB.T.04110 ALIAKSANDR MIALESHKA 02.05-02.07.2020
PMB.T.04111 ANDREI MATSKEVICH 02.05-02.07.2020
Управління ризиками проєкту
PMB.T.04080 ALENA SHYKOVA 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04081 ALEXANDER RUDENKO 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04082 ALLA RUDENKO 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04083 ANDREY PEREEDENKO 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04084 ANDRII MATUZKOV 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04085 ARTEM KOBZARENKO 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04086 DARYA KOVALYOVA 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04087 KSENIIA BARANOVA 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04088 NASTASSIA BUTUZAVA 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04089 OKSANA SENEKTUTOVA 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04090 OLENA MAKSYMISHYNA 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04091 OLGA SYDORUK 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04092 ROMAN KULYK 4-5, 15-16.06.2020
PMB.T.04093 YULIA BABICH 4-5, 15-16.06.2020
Моделювання бізнес-процесів в нотації bpmn 2.0
PMB.T.04067 СЕРГІЙ ЗАВАЛКО 22-23.06.2020
PMB.T.04068 СВІТЛАНА БАРДАКОВА 22-23.06.2020
PMB.T.04069 НАТАЛІЯ ШТЕФАН 22-23.06.2020
PMB.T.04070 НАТАЛЯ МАРТИНЕНКОВА 22-23.06.2020
PMB.T.04071 ВОЛОДИМИР ГАВРИЛКІВ 22-23.06.2020
PMB.T.04072 АНАТОЛІЙ МОРОЗ 22-23.06.2020
PMB.T.04073 ИРИНА ВАСИЛЕЦ 22-23.06.2020
PMB.T.04074 АННА НИКОЛАЕНКО 22-23.06.2020
PMB.T.04075 НАТАЛІЯ СЕРДЮК 22-23.06.2020
PMB.T.04076 МАКСИМ БУЛИГІН 22-23.06.2020
PMB.T.04077 АНДРІЙ БІЛОКІНЬ 22-23.06.2020
PMB.T.04078 АРТЕМ ВЕРТЕГЕЛ 22-23.06.2020
PMB.T.04079 АННА АНИСИМОВА 22-23.06.2020
Інструменти та практика менеджменту проєктів
PMB.T.04052 ГАННА НОВІКОВА 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04053 ДАР’Я КЄПОВА 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04054 ОЛЕНА ЖУКОВА 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04055 ЮРІЙ КОВТУН 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04056 СЕРГІЙ САЄНКО 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04057 ВОЛОДИМИР ШКУРОПАТЕНКО 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04058 В’ЯЧЕСЛАВ СТОЛБОВИЙ 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04059 ЛЮДМИЛА КАРАСЬОВА 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04060 ЮЛІЯ МОСКВІТІНА 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04061 МАРІЯ ОПАЛЄВА 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04062 ІГОР БУРАВІЛОВ 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04063 ОЛЕСЯ ЧАГОВЕЦЬ 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04064 ЮЛІЯ КОЦЕГУБ 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04065 КОСТЯНТИН ЛОБАЧ 11-12, 18-19.06.2020
PMB.T.04066 ЄВГЕН СВЕТЛІЧНИЙ 11-12, 18-19.06.2020
Управління бізнес-процесами
PMB.T.04044 ОЛЕКСАНДРА БОНДАРЕНКО 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04045 ТЕТЯНА ЄСЬКОВА 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04046 ОЛЬГА ТРОФИМЮК 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04047 ХРИСТИНА ХОМИК 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04048 ІЛЛЯ МОДЕНОВ 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04049 ДМИТРО КОВТУН 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04050 ВОЛОДИМИР ЮЩЕНКО 28-29.05, 11-12.06.2020
PMB.T.04051 ЕКАТЕРИНА ЧИСТЯКОВА 28-29.05, 11-12.06.2020
Управління проєктами
PMB.T.04034 ТАТЬЯНА ГОЛЯКА 12-13.03.2020
PMB.T.04035 СВІТЛАНА БАРДАКОВА 12-13.03.2020
PMB.T.04036 НАТАЛІЯ ШТЕФАН 12-13.03.2020
PMB.T.04037 МАКСИМ ІГНАТЬЄВ 12-13.03.2020
PMB.T.04038 НАТАЛІЯ БАБИЧ 12-13.03.2020
PMB.T.04039 ВІТАЛІЙ ДЕРЕНІВСЬКИЙ 12-13.03.2020
PMB.T.04040 ІРИНА МАЗУР 12-13.03.2020
PMB.T.04041 ТАРАС МИХАЙЛЮТА 12-13.03.2020
PMB.T.04042 АННА РИЖУК 12-13.03.2020
PMB.T.04043 АНТОН ШПАКЕВИЧ 12-13.03.2020
Управління проєктами
PMB.T.04010 ВОЛОДИМИР РЕВКА 27-28.02.2020
PMB.T.04011 ВІКТОР МІЛІЦІЯ 27-28.02.2020
PMB.T.04016 ОЛЕНА БУРДО 27-28.02.2020
PMB.T.04017 БОГДАН ЛЕПЯВКО 27-28.02.2020
PMB.T.04018 ВОЛОДИМИР УЛЕЩЕНКО 27-28.02.2020
PMB.T.04021 БОРИС ЗЛОБЕНКО 27-28.02.2020
PMB.T.04023 ОКСАНА ГРУШЕВСЬКА 27-28.02.2020
PMB.T.04024 ІГОР ЖИГАНЮК 27-28.02.2020
PMB.T.04026 МАРГАРИТА ТИЩЕНКО 27-28.02.2020
PMB.T.04028 ЄГОР ОНИКІЄНКО 27-28.02.2020
PMB.T.04029 ОЛЕКСАНДР ЧЕРНЯК 27-28.02.2020
PMB.T.04030 ПАВЛО ПОРИЦЬКИЙ 27-28.02.2020
PMB.T.04031 В’ЯЧЕСЛАВ БОРЕЦЬКИЙ 27-28.02.2020
PMB.T.04032 ВОЛОДИМИР ТКАЧЕНКО 27-28.02.2020
PMB.T.04033 СТАНІСЛАВ ШОЛОМИЦЬКИЙ 27-28.02.2020
Введення в гнучкі методології управління проєктами
PMB.T.04006 IRINA MURAVIOVA 31.01.2020
PMB.T.04007 INNA SEDYKH 31.01.2020
PMB.T.04008 ALEXANDER FILATOV 31.01.2020
PMB.T.04009 ALEXEY LADOGUBETS 31.01.2020
PMB.T.04012 SERGEY SIMONCHUK 31.01.2020
PMB.T.04013 ELIZAVETA SHAIDETSKA 31.01.2020
PMB.T.04014 TETIANA LUSKALO 31.01.2020
PMB.T.04015 ROMAN KULYK 31.01.2020
PMB.T.04019 ALLA RUDENKO 31.01.2020
PMB.T.04020 TETIANA LYSIANA 31.01.2020
PMB.T.04022 ANDRII MATUZKOV 31.01.2020
PMB.T.04025 OKSANA SENEKTUTOVA 31.01.2020
PMB.T.04027 KSENIIA BARANOVA 31.01.2020
Управління проєктами
PMB.T.03943 ANDREI BICOV 16-17.01.2020
PMB.T.03986 IRYNA HULA 16-17.01.2020
PMB.T.03988 KHRYSTYNA PAYTAK 16-17.01.2020
PMB.T.03989 MARIANA BEREZKA 16-17.01.2020
PMB.T.03994 VICTORIIA CHERNIEVA 16-17.01.2020
PMB.T.03995 YULIIA BOHACH 16-17.01.2020
PMB.T.03996 ANDRII KOZLOVSKYI 16-17.01.2020
PMB.T.03997 EDUARD MEHED 16-17.01.2020
PMB.T.03998 IRYNA PONAYDA 16-17.01.2020
PMB.T.03999 MAKSYM LAVRUSHYN 16-17.01.2020
PMB.T.04000 MARIIA PLOSKODNIAK 16-17.01.2020
PMB.T.04001 NATALIIA HRYNDA 16-17.01.2020
PMB.T.04002 OKSANA NESTERENKO 16-17.01.2020
PMB.T.04003 OLEH CHAHARYN 16-17.01.2020
PMB.T.04004 RUSLAN LERNATOVYCH 16-17.01.2020
PMB.T.04005 ULIANA VUSYK 16-17.01.2020
Управління ризиками проєкту
PMB.T.03979 VERA LARINA 10.12.2019
PMB.T.03980 SERGEY SIMONCHUK 10.12.2019
PMB.T.03981 YEVHEN FOMENKO 10.12.2019
PMB.T.03982 ALEXANDER FILATOV 10.12.2019
PMB.T.03983 ELENA LOGVINA 10.12.2019
PMB.T.03984 OLEKSII PROSKURA 10.12.2019
PMB.T.03985 SERGII CHERNYSHOV 10.12.2019
PMB.T.03987 SVYATOSLAV KOVALSKYY 10.12.2019
PMB.T.03990 OLGA PODGORNAYA 10.12.2019
PMB.T.03991 RUSLAN SHYNKOVENKO 10.12.2019
PMB.T.03992 ANDRII KOZLOVSKYI 10.12.2019
PMB.T.03993 IURII PANOCHYSHYN 10.12.2019
Управління проєктами
PMB.T.03950 ЛЮДМИЛА БОЙЧУК 7.12.2019
PMB.T.03951 ЮЛІЯ БУЗИКІНА 7.12.2019
PMB.T.03952 АЛІНА ГЕРЕЛЬ 7.12.2019
PMB.T.03953 ОЛЬГА ГОНЧАРОВА 7.12.2019
PMB.T.03954 ЮЛІЯ ДАНИЛЕНКО 7.12.2019
PMB.T.03955 ВАЛЕРІЯ ДОВБИШ 7.12.2019
PMB.T.03956 НАТАЛІЯ ДУБОВА 7.12.2019
PMB.T.03957 ДМИТРО ДУБОВИЙ 7.12.2019
PMB.T.03958 ВЕРОНІКА ЄГОРОВА 7.12.2019
PMB.T.03959 ВІКТОРІЯ ЄМЕЛЬЯНОВА 7.12.2019
PMB.T.03960 ОЛЕКСАНДР ЄФІМЕНКОВ 7.12.2019
PMB.T.03961 ТЕТЯНА ЗАНУДІНА 7.12.2019
PMB.T.03962 АРТЕМ ЗИМНІЙ 7.12.2019
PMB.T.03963 НАТАЛІЯ КОВАЛЬСЬКА 7.12.2019
PMB.T.03964 АЛІНА КОТЛЯР 7.12.2019
PMB.T.03965 ВІРА КРАСНОПЕРОВА 7.12.2019
PMB.T.03966 ЮЛІЯ КУЛІКОВА 7.12.2019
PMB.T.03967 ОЛЕНА МІХЕЄВА 7.12.2019
PMB.T.03968 МАР’ЯНА ОСЬМАК 7.12.2019
PMB.T.03969 ТЕТЯНА ПУШКАРЬОВА 7.12.2019
PMB.T.03970 ВОЛОДИМИР РОГОЗНИЙ 7.12.2019
PMB.T.03971 ЯРОСЛАВА СИЛЕНКО 7.12.2019
PMB.T.03972 ТАРАС СІРОШ 7.12.2019
PMB.T.03973 ІРИНА СОЛОВ’ЄНКО 7.12.2019
PMB.T.03974 ТЕТЯНА СТАРОДУБЦЕВА 7.12.2019
PMB.T.03975 МАРІЯ СТУДІНСЬКА 7.12.2019
PMB.T.03976 ОЛЕКСАНДРА ФІЛАТОВА 7.12.2019
PMB.T.03977 ЛАРИСА ХМАРА 7.12.2019
Моделювання бізнес-процесів в нотації BPMN 2.0
PMB.T.03773 ІННА КАЛАЧ 5-6.12.2019
PMB.T.03774 МАКСИМ МАЛИГІН 5-6.12.2019
PMB.T.03929 ІГОР БІДАШ 5-6.12.2019
PMB.T.03930 АНДРІЙ ВЕРЕНОВСЬКИЙ 5-6.12.2019
PMB.T.03908 ВОЛОДИМИР МАЛОВ 5-6.12.2019
PMB.T.03934 ЮРІЙ САБЛІН 5-6.12.2019
PMB.T.03936 ВЛАДИСЛАВ КРИВОРУЧКО 5-6.12.2019
Управління проєктами
PMB.T.03931 VIKTORIIA LAZORKO 25-26.11.2019
PMB.T.03932 ANDRII TRACH 25-26.11.2019
PMB.T.03933 MARYANA PUTSYLO 25-26.11.2019
PMB.T.03935 IAROSLAVA ZNAK 25-26.11.2019
PMB.T.03937 MARYNA PYSANCHYN 25-26.11.2019
PMB.T.03938 TARAS TSURKAN 25-26.11.2019
PMB.T.03939 ROKSOLANA RYBAK 25-26.11.2019
PMB.T.03940 SOFIIA TSYMBALIUK 25-26.11.2019
PMB.T.03941 IVANNA MARYSEI 25-26.11.2019
PMB.T.03944 NATALIIA BOICHUK 25-26.11.2019
PMB.T.03945 OLEKSANDRA PRAVEDNYK 25-26.11.2019
PMB.T.03946 MARIANA ANTOLYK 25-26.11.2019
PMB.T.03948 KHRYSTYNA TUTURUSH 25-26.11.2019
PMB.T.03949 VASYL TYMCHUK 25-26.11.2019
Планування процесу і просування рішень
PMB.T.03888 МИКОЛА ПАНАЩЕНКО 20.11.2019
PMB.T.03889 ОЛЕКСАНДР КЛЄПОВ 20.11.2019
PMB.T.03890 КОСТЯНТИН КОБА 20.11.2019
PMB.T.03891 ВІТАЛІЙ ЛИТУС 20.11.2019
PMB.T.03892 ЄВГЕНІЙ НОСИКОВ 20.11.2019
PMB.T.03893 ОЛЕГ ХАТЬОМКІН 20.11.2019
PMB.T.03894 ВАСИЛЬ ЛАНОВЕНКО 20.11.2019
PMB.T.03895 СЕРГІЙ САХНЮК 20.11.2019
PMB.T.03896 БОГДАН ДЖИЧКА 20.11.2019
PMB.T.03897 ОЛЕКСАНДР ВАСИЛИК 20.11.2019
PMB.T.03898 СЕРГІЙ ПАВЛОВ 20.11.2019
PMB.T.03899 АНАТОЛІЙ БАБКІН 20.11.2019
PMB.T.03900 ОЛЕКСАНДР МОСКАЛЬЦОВ 20.11.2019
PMB.T.03901 ВІТАЛІЙ БАЛЦУН 20.11.2019
PMB.T.03902 МИХАЙЛО СТОРОЖУК 20.11.2019
PMB.T.03903 МИХАЙЛО КОШКІН 20.11.2019
PMB.T.03904 ІГОР БУРЛАКОВ 20.11.2019
Планування процесу і просування рішень
PMB.T.03867 ПАВЛО ПАВЛИШИН 18.11.2019
PMB.T.03868 ПАВЛО КОВТОНЮК 18.11.2019
PMB.T.03869 ЮРІЙ ПАВЛОВ 18.11.2019
PMB.T.03870 РУСЛАН ЗАГОРУЙКО 18.11.2019
PMB.T.03871 ДМИТРІЙ ГАЛКІН 18.11.2019
PMB.T.03872 ІГОР МОГИЛА 18.11.2019
PMB.T.03873 ІГОР КУЗМИЦЬКИЙ 18.11.2019
PMB.T.03874 АНАТОЛІЙ ХУХРО 18.11.2019
PMB.T.03875 СЕРГІЙ МАЙДАНЮК 18.11.2019
PMB.T.03876 АНАТОЛІЙ ЗАБОЙ 18.11.2019
PMB.T.03877 СЕРГІЙ ПРЕПІНОВСЬКИЙ 18.11.2019
PMB.T.03878 ОЛЕГ ФАДЄЄВ 18.11.2019
PMB.T.03879 РУСЛАН КОСАРЕНКО 18.11.2019
PMB.T.03880 СЕРГІЙ СЕЛЯНІНОВ 18.11.2019
PMB.T.03881 ІГОР КУРІННИЙ 18.11.2019
PMB.T.03882 МАКСИМ РЄЗНІКОВ 18.11.2019
PMB.T.03883 ВЯЧЕСЛАВ БОНДАРЕНКО 18.11.2019
PMB.T.03884 АНАТОЛІЙ ВОРОНЮК 18.11.2019
PMB.T.03885 ОЛЕКСАНДР БІЛАН 18.11.2019
PMB.T.03886 СЕРГІЙ КУРОЄДОВ 18.11.2019
PMB.T.03887 МИКОЛА ЛУКІНСЬКИЙ 18.11.2019
PMB.T.03762 ВІТАЛІЙ ХВОСТЕНКО 18.11.2019
PMB.T.03770 ДМИТРО ЗІНЧЕНКО 18.11.2019
PMB.T.03771 ЮРІЙ ОСТАПОВ 18.11.2019
Building Mindful Collaboration
PMB.T.03905 NATALIA MOSTEPANYUK 15.11.2019
PMB.T.03906 OKSANA ZOLOTOREVSKA 15.11.2019
PMB.T.03907 OKSANA MATVIISHINA 15.11.2019
PMB.T.03909 VALERIA RUKAVICHKA 15.11.2019
PMB.T.03910 YULIA GAVRISH 15.11.2019
PMB.T.03911 INNA NEZHYVA 15.11.2019
PMB.T.03912 DIANA NUZHDINA 15.11.2019
PMB.T.03913 ANNA SOLOPOVA 15.11.2019
PMB.T.03914 LEONID MOGYLEVSKIY 15.11.2019
PMB.T.03915 LEO AGAMIAN 15.11.2019
PMB.T.03916 LILIA GOTVYANSKA 15.11.2019
PMB.T.03917 ANDRIY SOROKIN 15.11.2019
PMB.T.03918 YULIA LAZARENKO 15.11.2019
PMB.T.03919 EMMA ZELENINA 15.11.2019
PMB.T.03920 ANZHELIKA YUSHCHENKO 15.11.2019
PMB.T.03921 NIKITA VASYLIEV 15.11.2019
PMB.T.03922 MARIIA ZOSIMOVA 15.11.2019
PMB.T.03923 YULIA KUDRYK 15.11.2019
PMB.T.03924 YAROSLAV BONDARCHYUK 15.11.2019
PMB.T.03925 IVAN VINIARSKIY 15.11.2019
PMB.T.03926 SERGIJ MOJSEENKO 15.11.2019
PMB.T.03927 EDWARD OVCHARENKO 15.11.2019
PMB.T.03928 OLENA KOVALENKO 15.11.2019
PMB.T.03947 VICTORIA ISHCHENKO 15.11.2019
Планування процесу і просування рішень
PMB.T.03859 ЮРІЙ ШЕЙКО 8.11.2019
PMB.T.03860 ІГОР ОРЛОВ 8.11.2019
PMB.T.03861 ВОЛОДИМИР ХОЛОША 8.11.2019
PMB.T.03862 ЮРІЙ НЕДАШКОВСЬКИЙ 8.11.2019
PMB.T.03863 ОЛЕКСАНДР ШАВЛАКОВ 8.11.2019
PMB.T.03864 ВОЛОДИМИР ПИШНИЙ 8.11.2019
PMB.T.03865 ДАНКО БІЛЕЙ 8.11.2019
PMB.T.03866 ВОЛОДИМИР НОВІКОВ 8.11.2019
Планування процесу і просування рішень
PMB.T.03840 ВОЛОДИМИР ЛІСНІЧЕНКО 6.11.2019
PMB.T.03841 МИКОЛА ФЕОФЕНТОВ 6.11.2019
PMB.T.03842 ІГОР ПАНІН 6.11.2019
PMB.T.03843 ОЛЕКСІЙ АРВАНІНОВ 6.11.2019
PMB.T.03844 ВОЛОДИМИР БОГАТЧУК 6.11.2019
PMB.T.03845 ЄВГЕН БОДІКОВ 6.11.2019
PMB.T.03846 ВОЛОДИМИР БАНДУРКО 6.11.2019
PMB.T.03847 ОЛЕКСАНДР КОКОЗА 6.11.2019
PMB.T.03848 ВЯЧЕСЛАВ ГАЛАТОНОВ 6.11.2019
PMB.T.03849 ПАВЛО КУЧІН 6.11.2019
PMB.T.03850 АНДРІЙ ІСУПОВ 6.11.2019
PMB.T.03851 АНДРІЙ ГРІНЬОВ 6.11.2019
PMB.T.03852 ВАСИЛЬ БУЧКОВ 6.11.2019
PMB.T.03853 СЕРГІЙ ПАВЛОВ 6.11.2019
PMB.T.03854 АНДРІЙ ПАЛЯЦЬКИЙ 6.11.2019
PMB.T.03855 ОЛЕГ ДЕМИДОВ 6.11.2019
PMB.T.03856 ВАДИМ ТЕРЬОХІН 6.11.2019
PMB.T.03857 АНДРІЙ ФОМИЦЬКИЙ 6.11.2019
PMB.T.03858 ОЛЕГ БОГАТИРЬОВ 6.11.2019
Планування процесу і просування рішень
PMB.T.03815 ПЕТРО КОТІН 4.11.2019
PMB.T.03816 ДМИТРО САБАДІН 4.11.2019
PMB.T.03817 ВОЛОДИМИР ВАЛЄЄВ 4.11.2019
PMB.T.03818 ОЛЕКСАНДР ІГНАТЧЕНКО 4.11.2019
PMB.T.03819 ЮРІЙ КУЛЬБА 4.11.2019
PMB.T.03820 ІГОР МУРАШОВ 4.11.2019
PMB.T.03821 АНДРІЙ КОЛПАК 4.11.2019
PMB.T.03822 ОЛЕКСАНДР ДЕПЕНЧУК 4.11.2019
PMB.T.03823 ПАВЛО ПРЯЖКІН 4.11.2019
PMB.T.03824 ОЛЕГ ДУДАР 4.11.2019
PMB.T.03825 СЕРГІЙ РИЧКОВ 4.11.2019
PMB.T.03826 СЕРГІЙ ІВАНОВ 4.11.2019
PMB.T.03827 ОЛЕКСАНДР ЦИПАНОВ 4.11.2019
PMB.T.03828 ВЯЧЕСЛАВ ЗЕМСЬКОВ 4.11.2019
PMB.T.03829 ВОЛОДИМИР КАПЛОНСЬКИЙ 4.11.2019
PMB.T.03830 ОЛЕГ СВІЩЕНКО 4.11.2019
PMB.T.03831 МИКОЛА КУХТА 4.11.2019
PMB.T.03832 ОЛЕКСАНДР ЮДІНЦЕВ 4.11.2019
PMB.T.03833 ВОЛОДИМИР РОМАНОВСЬКИЙ 4.11.2019
PMB.T.03834 ДМИТРО ЧЕБАН 4.11.2019
PMB.T.03835 ОЛЕКСІЙ МІЛЯЄВ 4.11.2019
PMB.T.03836 МИХАЙЛО СОЛОНЦОВ 4.11.2019
PMB.T.03837 КОСТЯНТИН БАРАНОВ 4.11.2019
PMB.T.03838 ЛЕВ ЛУК’ЯНОВ 4.11.2019
PMB.T.03839 ОЛЕКСІЙ ДОРОНІН 4.11.2019
PMB.T.03772 ОЛЕКСАНДР СТАШКЕВИЧ 4.11.2019
Управління проєктами
PMB.T.03754 МАРИЯ ДЕМОЧКА 28-29.10.2019
PMB.T.03755 СЕРГІЙ ТЕМЛЯЄВ 28-29.10.2019
PMB.T.03756 ЮРІЙ ДІДЕНКО 28-29.10.2019
PMB.T.03757 ВЛАДИСЛАВ КРИВОРУЧКО 28-29.10.2019
PMB.T.03758 ГЕННАДИЙ ВАЩУК 28-29.10.2019
PMB.T.03759 ИВАН ГОЛУБ 28-29.10.2019
Управління проєктами
PMB.T.03763 МАРИНА ПАТЕНКО 24-25.10.2019
PMB.T.03764 НАТАЛЬЯ КОНОНЫХИНА 24-25.10.2019
PMB.T.03765 ИРИНА ПЕТРЕНКО 24-25.10.2019
PMB.T.03766 ТАТЬЯНА ГЛУШКО 24-25.10.2019
PMB.T.03767 АНАСТАСИЯ БЕЗВЕРХА 24-25.10.2019
PMB.T.03768 НАДЕЖДА РОМАНОВА 24-25.10.2019
PMB.T.03769 АННА КОСЕНКО 24-25.10.2019
Основи управління проєктами з використанням стандарту РМВОК
PMB.T.03799 СЕРГЕЙ АНДРЕЕВ 23-25.10.2019
PMB.T.03800 ДЕНИС СТАНКЕВИЧ 23-25.10.2019
PMB.T.03801 МАРТИН СТАСЯК 23-25.10.2019
PMB.T.03802 ЮРИЙ ЕРМОЛЕНКО 23-25.10.2019
PMB.T.03803 ГРИГОРИЙ КАРНАУХОВ 23-25.10.2019
PMB.T.03804 ГЕННАДИЙ СЕРГЕЕВ 23-25.10.2019
PMB.T.03805 НИКОЛАЙ МИЛЬЯНЕНКО 23-25.10.2019
PMB.T.03806 СЕРГЕЙ СКОБНИКОВ 23-25.10.2019
PMB.T.03807 ВИТАЛИЙ МЕЛЕШКО 23-25.10.2019
PMB.T.03808 АЛЕКСАНДР РЕВИН 23-25.10.2019
PMB.T.03809 АЛЕКСЕЙ БАШМАКОВ 23-25.10.2019
PMB.T.03810 АНТОН ЗАЯЦ 23-25.10.2019
PMB.T.03811 АНДРЕЙ ЛЫЧКОВСКИЙ 23-25.10.2019
PMB.T.03812 ДМИТРИЙ РОТКИН 23-25.10.2019
PMB.T.03813 ДМИТРИЙ МАНЬКО 23-25.10.2019
PMB.T.03814 ВИТАЛИЙ ЮСЬКОВИЧ 24-26.10.2019
PMB.T.03814 АЛЛА КОСТЫКО 24-26.10.2019
PMB.T.03814 АНАСТАСИЯ БАРАНОВСКАЯ 24-26.10.2019
PMB.T.03814 АЛЕКСАНДР ЗАНЕМОНЕЦ 24-26.10.2019
Управління проєктами
PMB.T.03785 ДМИТРИЙ ШИЛЯЕВ 23.10.2019
PMB.T.03786 ТАТЬЯНА КУЗНЕЦОВА 23.10.2019
PMB.T.03787 ЕЛЕНА ЗАХАРЕВИЧ 23.10.2019
PMB.T.03788 НАТАЛЬЯ ЯКАВИЦКАЯ 23.10.2019
PMB.T.03789 АНДРЕЙ МЕЛИХОВ 23.10.2019
PMB.T.03790 ИНЕССА ПОНОМАРЕНКО 23.10.2019
PMB.T.03791 ТАТЬЯНА СУББОТИНА 23.10.2019
PMB.T.03792 ИВАН МИШУГИН 23.10.2019
PMB.T.03793 ЕВГЕНИЙ МАКСИМЧУК 23.10.2019
PMB.T.03794 ВЛАДИМИР ТРИГОРЛОВ 23.10.2019
PMB.T.03795 АЛЕКСАНДР СРЕДНЯКОВ 23.10.2019
PMB.T.03796 АЛЕКСАНДР СУХАРКО 23.10.2019
PMB.T.03797 ИВАН АЛЕКСЕЕНКО 23.10.2019
PMB.T.03798 АЛЕКСАНДР АДУЦКЕВИЧ 23.10.2019
Управління проєктами
PMB.T.03750 ЕЛЕНА ТАРАТУШКА 21-22.10.2019
PMB.T.03751 МАРИЯ КУНОВА 21-22.10.2019
PMB.T.03752 ЯНИНА ЯКОВЛЕВА 21-22.10.2019
PMB.T.03753 ВИКТОРИЯ ПЛЯШЕЧНИК 21-22.10.2019
Основи управління проєктами з використанням SCRUM
PMB.T.03775 IVAN BIAHANSKI 19.10.2019
PMB.T.03776 DZMITRY TABAKIN 19.10.2019
PMB.T.03777 ALIAKSANDR MATSUKEVICH 19.10.2019
PMB.T.03778 ANDREI MATSKEVICH 19.10.2019
PMB.T.03779 KRYSTSINA BARAVIK 19.10.2019
PMB.T.03780 ALIAKSEI SEMENENKAU 19.10.2019
PMB.T.03781 TATSIANA NEUMERZHYTSKAYA 19.10.2019
PMB.T.03782 ALEH PAVUKOU 19.10.2019
PMB.T.03783 PALESHCHUK YULIYA 19.10.2019
PMB.T.03784 MIKHAIL MAZEIKA 19.10.2019
Управління бізнес-процесами
PMB.T.03724 АЛЕНА СЕРКО 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03725 АЛЕНА ГУРЖИЙ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03726 МАРИНА ЧУРСИНА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03727 АЛИНА БИЛАШ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03728 ОЛЬГА МОМОТ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03729 ЕВГЕНИЯ РЯБОВА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03730 АНТОН ЖИЛИН 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03731 АННА НУГУМАНОВА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03732 ЕВГЕНИЯ БОРОДИНА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03733 АЛЕКСАНДР ПОЛОВЕНКО 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03734 МАРИНА МОРОЗ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03736 ЮЛИЯ ЛУЦЕНКО 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03737 МАРИНА ШУМИХИНА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03738 ЕЛЕНА АБЛОВАЦКАЯ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03739 ЕЛЕНА ОПАРИНА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03740 ВИКТОРИЯ ВАСИЛЬЧЕНКО 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03741 ВИКТОРИЯ ОСИПЕНКО 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03742 ОКСАНА БЕЛАЯ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03743 АНАСТАСИЯ СТРИЖ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03744 АЛЕКСАНДР КЛИМЧУК 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03745 ИРИНА СИМОНОВА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03746 ДМИТРИЙ ЛАБОЙКО 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03747 ОКСАНА ШЕПЕЛЕВА 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03748 АЛЕКСАНДР БАХМУТОВ 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03749 НАДЕЖДА ПЕНТАК 1-2.10.2019 BPMB
PMB.T.03723 НАТАЛЬЯ ПРОНЖЕНКО 1-2.10.2019 BPMB
Управління проєктами
PMB.T.03714 ANASTASIIA MOSENKO 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03715 YULIIA MANUS 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03716 YULIIA SKRYNNYK 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03717 KATERYNA KAZAKOVA 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03718 ANNA KICHA 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03719 OLEG DUDCHAK 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03720 YANA DUNDUKOVA 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03721 ANNA GORDIIENKO 26-27.09.2019 PMF
PMB.T.03722 ANNA KHORTIUK 26-27.09.2019 PMF
Інструменти управління проєктами і MS Project
PMB.T.03698 ЮРІЙ СТЕПАНЕНКО 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03699 СЕРГІЙ ПАСКЕВИЧ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03700 ВОЛОДИМИР ГУЛІК 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03701 ОКСАНА СОШИНА 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03702 ЄВГЕНІЙ ЧЕРНУХА 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03703 ІГОР СЕРЕДА 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03704 СЕРГІЙ ПУГАЧ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03705 ГЕОРГІЙ ЯКОВЛЄВ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03706 ОЛЕКСАНДР ЖУКОВ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03707 АНАТОЛІЙ БЕСПАЛОВ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03708 ВАДИМ МАХЛАЙ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03709 ВІРА ІЛЬІЧОВА 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03710 ОЛЕКСАНДР УЛИБКІН 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03711 СТЕПАН КАРПУСЬ 18-20.09.2019 PMSW
PMB.T.03712 ІГОР ЧЕРНОВ 18-20.09.2019 PMSW
PMF 9-10.09.2019
PMB.T.03636 LIUBOV RABYK 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03616 NATALIIA BRYZHATA 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03685 IRYNA KAPTAR 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03686 VIKTORIIA PFAIFER 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03687 ANASTASIIA GURMAK 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03688 ANNA DZIUBYNSKA 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03689 NATALIIA MELNYK 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03690 ROKSOLANA KHYZHAK 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03691 VADYM HAMZA 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03692 OLESIA PETRUS 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03693 NADIIA MINCHUK 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03694 OLENA ZDERKA 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03695 VOLODYMYR DOLIA 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03696 OLESIA RII 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03697 MARIIA REUS 9-10.09.2019 PMF.18.02.2.R
PMF 22-23.08.2019
PMB.T.03674 IRYNA BOZHYK 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03675 NATALIYA HORLACH 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03676 KATERYNA MAZUR 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03677 KHRYSTYNA PASICHNA 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03678 OKSANA SYDILO 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03679 NATALIIA STEBELKO 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03680 IRYNA VOYTKO 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03681 HANNA HRYHONETS 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03682 OLEKSANDR PARADA 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03683 KATERYNA CHERNIAVSKA 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03684 IRYNA KHARECHKO 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03685 DIANA RUDA 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03686 IHOR BROSLAVSKYI 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03687 MARIANA MYKHAILOVYCH 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03584 YARYNA RUDYSH 22-23.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMF 19-20.08.2019
PMB.T.03659 OKSANA TYMKIV 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03660 STEFANIIA DOVHA 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03661 IRYNA BALYCH 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03662 VALENTYNA STOMIK 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03663 SOLOMIIA DUDIAK 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03664 ALINA DANYLYAK 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03665 ANNA KARPENKO 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03666 NATALIYA KHORKAVA 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03667 ELVIRA PANCHYSHYNA 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03668 OLGA BRIACH 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03669 OKSANA MIKHEL 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03670 IRYNA PORONIUK 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03671 KHRYSTYNA KOBEL 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03672 OKSANA BESHKO 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03673 OLES TURKO 19-20.08.2019 PMF.18.02.2.R
CAP3M 21-24.06.2019
PMB.T.03650 IVAN BIAHANSKI 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03651 ALIAKSANDR MIALESHKA 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03652 ALIAKSANDR MATSUKEVICH 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03653 ANDREI MATSKEVICH 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03654 KRYSTSINA BARAVIK 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03655 ALIAKSEI SEMENENKAU 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03656 YULIYA PALESHCHUK 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03657 MIKHAIL MAZEIKA 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
PMB.T.03658 ULADZIMIR LYSAKOUSKI 21-24.06.2019 CAP3M.19.01.16H.R
BSIPMA 06-11.06.2019
PMB.T.03641 IVAN BIAHANSKI 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03642 ALIAKSANDR MIALESHKA 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03643 ALIAKSANDR MATSUKEVICH 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03644 ANDREI MATSKEVICH 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03645 KRYSTSINA BARAVIK 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03646 ALIAKSEI SEMENENKAU 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03647 YULIYA PALESHCHUK 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03648 MIKHAIL MAZEIKA 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03649 ULADZIMIR LYSAKOUSKI 06-11.06.2019 BSIPMA.19.01.24H.R
PMB.T.03626 RUSLAN OLESHNII 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03627 KHRYSTYNA BOHERA 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03628 IRYNA PANKIV 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03629 HANNA GULII 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03630 ALINA MOSIICHUK 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03631 OLGA SHEVTSIV 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03632 OKSANA BARABASH 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03633 SVITLANA SLAVYCH 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03634 TETIANA SICHKARUK 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03635 OLGA SHVETS 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03637 VALENTYNA IVANYTSKA 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03638 ANNA MELNYK 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03639 YARYNA KRYSA 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03640 SOLOMIYA OLIYNYK 10-11.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMF 6-7.06.2019
PMB.T.03611 LESIA STAKHNIV 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03612 ZORYANA SHCHYRBA 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03613 HALYNA KHYTRA 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03614 VITALII RUDOI 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03615 FEDIR PECHORA 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03617 MARTA KMIT 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03618 IEVGENIIA TERESHCHUK 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03619 OKSANA ZVARYCH 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03620 LEVKO KISIL 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03621 OLEG KUZMYCH 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03622 OLEKSANDR DOMALEVSKYI 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03623 VLADYSLAVA TSVIKI 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03624 KHRYSTYNA CHEKURA 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
PMB.T.03625 KHRYSTYNA TRACH 6-7.06.2019 PMF.19.02.2.R
SCRUM 3-4.06.2019
PMB.T.03595 ЮРІЙ САВЧЕНКО 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03596 ЮЛІЯ ЗАСЛАВСЬКА 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03597 ОЛЕГ МАРМИЗОВ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03598 МАРИНА ГУЛЕВСЬКА 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03599 АНДРІЙ ГЕРОЙ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03600 НАТАЛЯ ЛИСЕНКО 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03601 ОЛЕКСАНДР ОХРЯМКІН 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03602 ПАВЛО ГАВРИЛЕЦЬ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03603 В’ЯЧЕСЛАВ МАРИНИЧ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03604 АНДРІЙ ГАВРУК 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03605 ОЛЕГ САПЕЛЬНІКОВ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03606 ІРИНА КОВЕШКО 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03607 СЕРГІЙ ЦИМБАЛ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03608 МАКСИМ ГРЕБІНЧЕНКО 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03609 МИХАЙЛО БАЗІЛЕВСЬКИЙ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMB.T.03610 МИКОЛА МУДРИЙ 3-4.06.2019 SCRUM.18.02.2.R
PMF 30-31.05.2019
PMB.T.03583 NATALIIA OSADCHA 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03585 INNA TELELEIKO 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03586 OLENA STRILETS 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03587 LILIYA POGORILA 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03588 ALEXANDR CECETOV 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03589 KATERYNA MYKOLAIENKO 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03590 NADIYA KHYTRUK 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03591 OLEKSANDRA KOTELEVSKA 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03592 NATALIIA-MARIIA PETRYSHYN 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03593 YULIIA NEBESNA 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03594 NATALIIA LEVKIV 30-31.05.2019 PMF.18.02.2.R
BPMN 27-28.05.2019
PMB.T.03316 РУСТАМ ТАГИРОВ 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03317 НАТАЛИЯ ТРОИЦКАЯ 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03318 ЕЛЕНА ПИВТОРАК 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03319 ТАНЯ ДЫЧЕНКО 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03320 АННА ЕМЕЦ 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03321 ОЛЬГА ДИЧКО 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03581 ІРИНА ЗАЄЦЬ 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03582 НАТАЛИЯ СЕДОВА 27-28.05.2019 BPMN.18.02.2.R
BPMN 23-24.05.2019
PMB.T.03569 ДМИТРИЙ АБРАМОВ 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03570 ЕВГЕНИЙ ЕРШОВ 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03571 ВАДИМ СЕРГИЕНКО 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03572 ДЕНИС ШАПОВАЛОВ 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03573 НАТАЛЬЯ МЕЛЬНИК 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03574 ДЕНИС ШАПОВАЛЕНКО 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03575 МАРИНА КУЛЕНКО 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03576 АЛЕКСАНДР КАЛАПЕТКО 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03577 СВЕТЛАНА ЧОРНОБАЙ 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03578 ГАЛИНА ВАЙНЕР 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03579 ВЛАДИСЛАВА ДМИТРИЕВА 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03580 ОЛЕГ ШИПИЛОВ 23-24.05.2019 BPMN.18.02.2.R
PMF 13-15.05.2019
PMB.T.03557 МИКОЛА ЗАЛУЖНИЙ 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03558 ОЛЕКСАНДР СЕЛЯНІНОВ 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03559 В’ЯЧЕСЛАВ ПОЛІЩУК 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03560 ВІТАЛІЙ ЯЩЕНКО 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03561 МАКСИМ КОСТЕННІКОВ 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03562 СЕРГІЙ КРАВЧЕНКО 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03563 ВІТАЛІЙ ЗАІКІН 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03564 АНТОН ЧУБРІК 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03565 ОЛЬГА СКОЦ 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03566 ВІКТОР СУШКО 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03567 АНДРІЙ ПАНТЮХОВ 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03568 ЯРОСЛАВ ТРОФИМЧУК 13-15.05.2019 PMF.18.02.2.R
BSPM 03.05.2019
PMB.T.03539 TSIMAFEI SAURAN 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03540 PJOTR SLABKO 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03541 TAMARA DUBAUTSOVA 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03542 VOLHA BELAYA 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03543 ELA MITSKEVICH 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03544 HANNA KHAKHOMAVA 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03545 LIUDMILA HLADUN 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03546 ANDREI VODNEU 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03547 PAVEL PASHKEVICH 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03548 SIARHEI DUNIAK 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03549 MIKHAIL YERMALOVICH 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03550 SIARHEI MILANOVICH 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03551 ULADZIMIR HUZAU 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03552 TATSIANA MARTYNAVA 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03553 IRINA KONYAEVA 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03554 KANSTANTSIN LOHVIN 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03555 MAKSIM MINAYEU 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
PMB.T.03556 MAKSIM ANTANOVICH 27.04, 03.05.2019 BSPM.19.01.16H.R
OMG 25-26.03, 22-23.04.2019
PMB.T.03523 OKSANA SAKHNO 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03524 ANDRII REPALOV 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03525 VIACHESLAV MARIKUTSA 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03526 SERHII BROVCHENKO 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03527 SVITLANA SELEZNOVA 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03528 OLEH KOBZAR 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03529 YULIIA ISAIEVA 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03530 YEVHENIIA KOVALOVA 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03531 ROMAN CHORNOPYSKYI 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03532 KOSTIANTYN MARCHUK 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03533 VITALII KOLOMIIETS 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03534 SVITLANA PEREVERZEVA 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03535 VITALII SKORYK 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03536 ARKADIY BEZRUCHKO 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03537 OLEKSII KUDLAI 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
PMB.T.03538 DARIA SHTEPA 25-26.03, 22-23.04.2019 OMG.18.02.2.R
BPMB 18-19.04.2019
PMB.T.03518 ИВАН ГОЛУБ 18-19.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03519 ЮЛИЯ ПАРАЩУК 18-19.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03520 АЛЕКСЕЙ ШЕВЧЕНКО 18-19.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03521 ОЛЕСЯ ЗОЛОТАРЬОВА 18-19.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03522 ОЛЕКСАНДРА ОНУФЕР 18-19.04.2019 BPMB.18.02.2.R
BPMB 15-16.04.2019
PMB.T.03503 НАТАЛИЯ МОРОЗОВА 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03504 ИННА ЛИТВИН 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03505 НАТАЛЬЯ КРАСНОВА 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03506 ОЛЬГА КРИВША 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03507 СВЕТЛАНА ГОРКУН 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03508 ТАТЬЯНА МАЦЬКО 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03509 МАРИНА ЗАЙЦЕВА 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03510 АНДРЕЙ БОРИСЕНКО 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03511 АНДРЕЙ МАЙСТРЕНКО 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03512 ЛИЛИЯ ШЕВЧУК 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03513 АННА МАЛЮЖОНОК 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03514 ИВАН КОВАЛЬ 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03515 ЮЛИЯ УКОЛОВА 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03516 ЕЛЕНА САЛМИНА-БАРОННИКОВА 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03517 НАТАЛЬЯ ЧАЙКА 15-16.04.2019 BPMB.18.02.2.R
PMF 14-15.03.2019
PMB.T.03402 АЛЕКСЕЙ ВИКТОРОВ 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03496 СЕРГЕЙ ГЕРАЩЕНКО 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03497 СЕРГЕЙ ТИШАКОВ 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03498 ЕЛЕНА ЛАЗАРЕНКО 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03499 ДИАНА КЛАДОВА 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03500 ДАРЬЯ ГУРЕНКО 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03501 ИННА КОЗЛЕНКО 14-15.03.2019 PMF.18.02.2.R
FCPM 28.02.-01.03.2019
РМВ.Т.03476 ГЕННАДИЙ ВАСИЛЬКОВ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03477 ВАДИМ ЖЕРДЕТСКИЙ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03478 ВАСИЛИЙ ДЕМИДОВИЧ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03479 ВИКТОР КУЛИКОВ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03480 АНЖЕЛИКА КОМАР 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03481 ЛЮДМИЛА ЛЕОНОВА 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03482 АНДРЕЙ ПОПОВСКИЙ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03483 ТАТЬЯНА САЛЬМАНОВИЧ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03484 ИВАН КОВАЛЕВ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03485 СТАНИСЛАВ ДИСМАН 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03486 ЗОЯ ДУШАНКОВА 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03487 АНДРЕЙ САМОХВАЛ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03488 МАРИНА НЕВДАХ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03489 ЕЛЕНА ГРИЩЕНЯ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03490 ЮРИЙ ЛОМАКО 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03491 АНДРЕЙ ТКАЧЕВ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03492 ВАЛЕРИЙ ЖЕБРУН 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03493 ПАВЕЛ БОЛТРУКЕВИЧ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03494 СЕРГЕЙ ЗЕЛЕВИЧ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
РМВ.Т.03495 АНДРЕЙ ПОЗДНЯКОВ 28.02.-01.03.2019 FCPM.19.01.16H.R
SF 27.02.2019
PMB.T.03468 SKROTSKI ALIAKSEI 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMB.T.03469 SIARHEI SHYSHLO 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMB.T.03470 MIKITA SEVIARYNCHYK 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMB.T.03471 TATSIANA PIATUNINA 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMB.T.03472 RAMAN BIALKEVICH 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMB.T.03473 DZMITRY RADZIVANOVICH 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMB.T.03474 ARINA SHABLINSKAYA 27.02.2019 SF.18.02.8H.R
PMF 24-25.02.2019
PMB.T.03442 MIKHAIL KUZNIATSOU 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03443 MIKALAI KUNITSKI 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03444 ANJELICA FROLOVA 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03445 SIARHEI PAZNIAK 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03446 VITALY TABAKOV 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03447 NADZEYA ARTAMONAVA 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03448 HANNA LAMAKA 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03449 HANNA AMIALKOVICH 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03450 SERGEI BAROV 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03451 MIKITA BAZHKO 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
PMB.T.03452 YURY AGEENKO 24-25.02.2019 PMF.18.02.16H.R
HRPM 12-13.02.2019
PMB.T.03359 МИКОЛА БОГУШ 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03370 ОЛЕКСІЙ МАЧІХІН 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03384 ВІТАЛІЙ ЧЕРЕВКО 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03385 НАДІЯ САГАЙДАК 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03387 ВОЛОДИМИР ПОДОЛЯНЕЦЬ 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03388 МАКСИМ ДАВИДЕНКО 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03390 КИРИЛО ЗУБЕНКО 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03391 СЕРГІЙ ХВОРОСТИНА 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03392 ОЛЕГ ЛІЩИНА 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03393 ВІТАЛІЙ ДЕЙНЕКО 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03394 ВАДИМ ЛЕВЧЕНКО 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMB.T.03401 СЕРГІЙ ШКУРІН 12-13.02.2019 HRPM.18.02.2.R
PMSF 01.11.2018-31.01.2019
РМВ.Т.03417 ДЕНИС БОРЕЙШО 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03418 ИВАН БОРОДИЧ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03419 ДЕНИС ВАЙТОВИЧ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03420 ЕЛЕНА ГРИЩЕНЯ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03421 АЛЕКСАНДР ГУТИЧ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03422 СТАНИСЛАВ ДИСМАН 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03423 ЗОЯ ДУШАНКОВА 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03424 ВАЛЕРИЙ ЖЕБРУН 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03425 ВАДИМ ЖЕРДЕТСКИЙ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03426 ИВАН КОВАЛЕВ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03427 ОЛЕГ КОЛЕСНИКОВ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03428 АЛЕКСАНДР КУЛЬ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03429 ЕГОР КУЛЬ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03430 ЛЮДМИЛА ЛЕОНОВА 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03431 АЛЕКСАНДР МУРИН 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03432 МАРИНА НЕВДАХ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03433 АНДРЕЙ ПОЗДНЯКОВ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03434 АНДРЕЙ ПОПОВСКИЙ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03435 НИКОЛАЙ РАДЮШ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03436 СВЕТЛАНА РУБЦОВА 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03437 ТАТЬЯНА САЛЬМАНОВИЧ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03438 ЮРИЙ СЕМЕНЧУК 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03439 ЮЛИЯ СТЕНЯЕВА 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03440 ДМИТРИЙ СТРИЖНЕВ 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
РМВ.Т.03441 ДМИТРИЙ ХРУЩИК 01.11.2018-31.01.2019 PMSF.18.02.16H.R
PM4С 27.06.2017-21.12.2018
PMB.T.03453 MIALESHKA ALIAKSANDR 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03454 MATUS NATALLIA 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03455 GRUZD ALIAKSANDR 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03456 MOYSEYCHIK SERGEY 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03457 KHRALOVICH ULADZIMIR 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03458HARABAZHYU ANDREO 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03459 SLUTSKAYA TATSIANA 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03460 ZHUKOUSKI SIARHEI 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03461 YEFIMENKA LARYSA 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03462 ABRAMENKA VASIL 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03463 PETRANEVICH DZMITRY 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03464 MANTSEVICH ALIAKSANDR 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PMB.T.03465 MAZGOU SIARHEI 27.06.2017-21.12.2018 PM4С.17.02.300H.R
PQM 15.12.2018
PMB.T.03395 OLEKSII GOLUB 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03396 ARTEM LINNYK 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03397 YULIA DENCHYK 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03398 IHOR LYFAR 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03399 IRINA RUDNITSKAYA 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03400 ANNA IVKOVA 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03403 PAVEL ZADOROZHNIY 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03404 POLINA POPADENKO 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03405 ALINA ROMANENKO 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03406 ANASTASIIA AZAROVA 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03407 HANNA KHOLMANSKYKH 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03408 MIROSLAVA STOLNIKOVA 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03409 MAKSYM STRELTSOV 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03410 EVGENY IVANOV 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03411 GALYNA PINCHUK 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03412 KOSTIANTYN BOLOTIN 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03413 POLINA SHYSHKUN 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03414 TATYANA SUKHORUKOVA 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03415 YURIY ZALUTSKYI 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
PMB.T.03416 LIUBOV TSYKHOLIAS 15.12.2018 PQM.18.02.2.R
BPMB 10-11.12.2018
PMB.T.03378 ЮРІЙ БАС 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03379 СЕРГІЙ БЕНЬКО 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03380 ОЛЕКСІЙ ГАЛУШКА 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03381 ОЛЕКСІЙ ІВАНОВ 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03382 НАТАЛІЯ КАЛІНІЧЕНКО 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03383 СТЕПАН КЕНДРА 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03386 ТАРАС БОНДАРЕНКО 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03387 ВІТАЛІЙ СЛІПЧЕНКО 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03389 ТАРАС ВТОРАК 10-11.12.2018 BPMB.18.02.2.R
PMF 5-6.12.2018
PMB.T.03358 ВІТАЛІНА СТАРЦЕВА 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03360 ДМИТРО ДУШКО 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03361 АНДРІЙ ПЕТРУК 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03362 МАКСИМ СЛЮНЬКО 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03363 ЮРІЙ СУРЖЕНКО 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03364 АЛЛА БОРОВЕЦЬ 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03365 СВІТЛАНА ЦИВІЛЬОВА 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03366 ОЛЕКСАНДР МОЗОЛЬ 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03367 ГАЛИНА ПРОКОПЕНКО 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03368 ВОЛОДИМИР СЬОМАК 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03369 ОЛЕКСІЙ ШТИРКУН 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03371 ОКСАНА ПЕРЕВЕРА 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03372 ВІРА МАКАРЕНКО 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03373 НАТАЛІЯ БЛИЗНЮК 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03374 ІРИНА САБАРДІН 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03375 ТЕТЯНА МИРОШНИЧЕНКО 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03376 ТЕТЯНА МАКСИМОВИЧ 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03377 АЛЛА БАРАНСЬКА 5-6.12.2018 PMF.18.02.2.R
BPMN 29-30.11.2018
PMB.T.03342 АЛЛА БОРУЦКАЯ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03343 СЕРГЕЙ ГЕРАЩЕНКО 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03350 СЕРГЕЙ ТИШАКОВ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03354 НАТАЛЬЯ КРЫМСКАЯ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03229 ЕЛЕНА ЧЕРНОБЕЛЬ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03226 ОЛЬГА КОРНИЕНКО 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03227 АЛЕКСАНДРА ДОЛЖАНСКАЯ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03355 АНДРІЙ КОЛЕДИНЦЕВ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03356 ОЛЬГА ТРЕТЯК 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03357 БОРИС КУДЛАЙ 29-30.11.2018 BPMN.18.02.2.R
BPMN 13.10, 24.11.2018
PMB.T.03186 ЯНА ЛЕВАДА 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03215 ИРИНА ТАТАРИН 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03223 АЛЕКСЕЙ ПИВЕНЬ 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03224 ВАЛЕРИЙ СИМОЧЕНКО 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03225 ЕЛЕНА СТАРОСТЕНКО 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03228 ЕКАТЕРИНА ЖИТНИКОВА 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03230 КИРИЛЛ РОМАШ 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03231 АЛЕКСАНДР МАТИЕНКО 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03232 ЮЛИЯ СТАСЮК 13.10, 24.11.2018 BPMB.18.02.2.R
BPMB 19-20.11.2018
PMB.T.03307 ДАР’Я МЕТЛЕНКО 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03288 ТЕТЯНА ХОХА 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03289 ДМИТРО ІГНАТЕНКО 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03338 ІННА ЖИТНІКОВА 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03341 СОФІЯ СЕНЧУК 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03344 ОЛЕНА ТУТИК 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03345 ОЛЕКСАНДР АНТОШЕВСЬКИЙ 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03346 АНДРІЙ БАСАНЕЦЬ 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03347 ГАННА НАГОРНА 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03348 ЄВГЕНІЯ НОВІКОВА 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03349 ОЛЕГ ЗАДВІРНИЙ 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03351 МИХАЙЛО ШУРАНОВ 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03352 ОЛЕКСАНДР БІЛОНОЖКО 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03353 ЮРІЙ САВЧЕНКО 19-20.11.2018 BPMB.18.02.2.R
PMF 5-6.11.2018
PMB.T.03322 СЕРГІЙ ІРЗА 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03323 ЛЮДМИЛА ЄМЕЛЬЯНЕНКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03324 ЖАННА КОТЛЯРОВА 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03325 ТЕТЯНА ЛЕЩЕНКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03326 ЛАРИСА МОЛЯРЕНКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03327 ОЛЬГА ПЛІСС 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03328 МИКОЛА СУЛІМ 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03329 ВІКТОРІЯ ТІНЯЄВА 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03330 МАРИНА ФЕСЮК 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03331 СВІТЛАНА ШЕВЧЕНКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03332 СЕРГІЙ ЦАРЕНКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03333 СЕРГІЙ ДЕРУС 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03334 МИКОЛА ПАНАСЮК 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03335 ОЛЬГА ТЄЛЄШЕВА 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03336 ОЛЕКСІЙ БОРКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03337 СЕРГІЙ ЛАХНЕКО 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03339 ГЕННАДІЙ КАШУБІН 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03340 РЕГІНА СЕРДЮКОВА 5-6.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 1-2.11.2018
PMB.T.03300 LIUBOV KURMAN 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03303 OLENA PRYPADCHEVA 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03305 OLENA SHCHURKO 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03306 OLHA HNATYK 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03308 LULIIA VINNYTSKA 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03309 OLGA KUNDYS 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03310 OLENA TSYASTUN 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03311 IRYNA ROMANSKA 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03312 OKSANA SKORYK 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03313 IVAN VOIEVIDKA 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03314 NADIIA SKABARA 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03315 TETIANA NIIAZIIEVA 1-2.11.2018 PMF.18.02.2.R
BPMB 25-26.10.2018
PMB.T.03237 ОЛЬГА СЕДНЕВА 25-26.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03246 СЕРГЕЙ ТКАЧЕНКО 25-26.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03240 КОНСТАНТИН МАЛИКОВ 25-26.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03247 ОЛЕНА ОСАДЧА 25-26.10.2018 BPMB.18.02.2.R
BPMB 22-23.10.2018
PMB.T.03287 ОЛЕГ АНГЕЛОВСЬКИЙ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03290 МИКОЛА ВІТНІЦЬКИЙ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03291 ЯРОСЛАВ БОНДАРЕНКО 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03292 ОЛЕГ МАРМИЗОВ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03293 ВОЛОДИМИР ПАСІЧНИК 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03294 ЄВГЕН УКРАЇНЕЦЬ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03295 АРТУР БОНДАРЕНКО 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03296 ІЛЛЯ КОПТЕЛЬ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03297 ВОЛОДИМИР ЛІФАРЕНКО 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03298 АНДРІЙ ІВАНЕЦЬ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03299 СЕРГІЙ ЛЕОНТЬЄВ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03301 ВОЛОДИМИР КУЗНЄЦОВ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03302 ЯНА ЄГОРОВА 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03304 ТАРАС АНДРУХІВ 22-23.10.2018 BPMB.18.02.2.R
PMF 19.10.2018
PMB.T.03275 IVANNA TARANENKO 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03276 OLEKSII POSIANYK 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03277 OKSANA KOCHETOVA 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03278 VIKTORIIA KHOLODENKO 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03279 NATALIYA FEDORYAKA 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03280 LILIA KHOMYN 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03281 IRYNA LYSIAK 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03282 ANNA KICHA 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03283 OLENA MARCHUK 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03284 VIKTORIA GRYSHYNA 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03285 LUDMILA ISCHENKO 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03286 OLEG BUTIN 19.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 16-17.10.2018
PMB.T.03233 IRYNA KOVALETS 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03234 IRYNA MYKHAILOVA 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03235 YULIIA DATSKO 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03236 OLEG KUCHER 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03238 OLENA BARDAKHIVSKA 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03239 OLENA PASTERNAK 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03241 OLHA NYKON 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03242 ROSTYSLAV OSIDACH 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03243 STEFANIYA HRYNCHYSHYN 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03244 VASYLYNA ZHUK 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03245 YULIIA HORBATA 16-17.10.2018 PMF.18.02.2.R
RM4PM 05-06.10.2018
PMB.T.03259 ПАВЕЛ БОЛТРУКЕВИЧ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03260 ЕЛЕНА ГРИЩЕНЯ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03261 АЛЕКСАНДР ГУТИЧ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03262 ВАЛЕРИЙ ЖЕБРУН 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03263 ВАДИМ ЖЕРДЕТСКИЙ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03264 ИВАН КОВАЛЕВ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03265 МАКСИМ КОВАЛЕНКО 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03266 ОЛЕГ КОЛЕСНИКОВ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03267 АЛЕКСАНДР КУЛЬ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03268 ЛЮДМИЛА ЛЕОНОВА 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03269 МАРИНА НЕВДАХ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03270 ВАСИЛИЙ РАДЮК 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03271 АНДРЕЙ САМОХВАЛ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03272 ЮЛИЯ СТЕНЯЕВА 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03273 ДМИТРИЙ СТРЕЖНЕВ 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMB.T.03274 МИХАИЛ ШЕЛЬПУК 05-06.10.2018 RM4PM.18.01.12H.R
PMMA 24-25.09.2018
PMB.T.03218 HEORHI MEMETAU 24-25.09.2018 PMMA.18.01.16H.R
PMB.T.03219 KRYSTSINA MAZHEI 24-25.09.2018 PMMA.18.01.16H.R
PMB.T.03220 DZMITRY SVICHKAROU 24-25.09.2018 PMMA.18.01.16H.R
PMB.T.03221 ALIAKSEI SOKAL 24-25.09.2018 PMMA.18.01.16H.R
PMB.T.03222 IRYNA KALESNIKAVA 24-25.09.2018 PMMA.18.01.16H.R
BPMB 10-11.09.2018
PMB.T.03200 АНАТОЛІЙ ПЕТРОВ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03201 АНДРІЙ ГАВРУК 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03202 АНДРІЙ ГЕРОЙ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03203 ОЛЕКСАНДР ГОРДЄЄВ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03204 ЮЛІЯ ЗАСЛАВСЬКА 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03205 ЄВГЕНІЙ КОЛОМЕНСЬКИЙ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03206 ОЛЕНА КРАВЧЕНКО 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03207 ЄВГЕНІЯ МАКАРОВА 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03208 ЮРІЙ МАЦИК 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03209 ВАДИМ МОСАКОВСЬКИЙ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03210 ІННА НОСОВА 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03211 ПАВЛО РОБУЛЕЦЬ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03212 ПАВЛО СТУС 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03213 ОЛЕКСАНДР АДІАНОВ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03214 ВІКТОР ФІРМАН 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03216 СЕРГІЙ ЯРМОЛЕНКО 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03217 СЕРГІЙ КЕЛЬНІЧ 10-11.09.2018 BPMB.18.02.2.R
PMF 6-7.09.2018
PMB.T.03175 НАТАЛЯ ЧЕБАН 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03183 МАРИНА ЛІНЦОВА 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03184 ВСЕВОЛОД БЄЛЬЧІК 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03185 НІНА БУСАРОВА 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03187 ВОЛОДИМИР ЛУЦАК 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03188 ЛЕСЯ РОМАНОВСЬКА 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03189 ОЛЕКСАНДР РУДЧАК 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03190 ЗОЯ РУСТАНОВИЧ-ВАРФОЛОМЄЄВА 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03191 СЕРГІЙ ТКАЧ 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03192 ЮРІЙ ЗАЛОЗНИЙ 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03193 ВАЛЕРІЙ МАКОГОН 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03194 ІРИНА РІДОШ 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03195 ЮРІЙ САЛІКОВ 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03196 СЕРГІЙ СИВОЛОБ 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03197 СВІТЛАНА РЕУЦЬКА 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03198 НАТАЛЯ ЛЯХЕВИЧ 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03199 ОЛЬГА СЛІВІНСЬКА 6-7.09.2018 PMF.18.02.2.R
BPMB 27-28.08.2018
PMB.T.03160 КОНСТАНТИН ГЛУШАНИЦА 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03161 КАТЕРИНА КРИВЕНДА 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03169 ЮЛИЯ ХМИЛЬ 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03170 АНТОН БЛОШЕНКО 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03172 ОЛЕГ МАЛЕЧКО 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03173 АЛЕКСАНДР КАЛИНИН 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03174 АЛЕКСЕЙ КОРНИЕНКО 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03176 НАТАЛЬЯ КОЦ 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03177 АЛЕКСАНДР КАНТУРАК 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03178 СЕРГЕЙ ИВАЩЕНКО 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03179 ВЛАДИСЛАВ ГОРБАНЬ 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03180 СЕРГЕЙ ГАЕВОЙ 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03181 АННА КОВАЛЬ 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03182 АЛЕКСАНДР РАТУШНЫЙ 27-28.08.2018 BPMB.18.02.2.R
PMF 20-21.08.2018
PMB.T.03155 ОЛЕКСАНДР БАЙДАЛА 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03156 CЕРГІЙ ЖУРАКОВСЬКИЙ 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03157 ДМИТРО ЗАЙЦЕВ 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03158 ДМИТРО УШКО 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03159 НАТАЛІЯ КОПАЧОВЕЦЬ 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03162 ВАЛЕНТИНА ЄРЕМЄЄВА 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03163 АННА ЗАРІПОВА 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03164 ВАЛЕРІЙ ДОБРИЙ 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03165 ВІКТОРІЯ КИЇВСЬКА 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03166 ОЛЕНА ТУТИК 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03167 НАДІЯ ШЕПІЛЬ 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03168 ЄВГЕНІЯ ТРИГУБ 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03171 ЛЮДМИЛА СВІДЕРСЬКА 20-21.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 16-17.08.2018
PMB.T.03139 ІГОР БАЛАНОВ 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03140 ТАРАС ДІКАРЄВ 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03141 ЛЮДМИЛА ІСМАЙЛОВА 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03142 НАТАЛЯ ЯКОВИНА 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03143 НАТАЛІЯ СУРГАЙ 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03144 ОЛЕКСАНДР ШИБКО 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03145 ГАЛИНА ОНІЩЕНКО 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03146 ВІТАЛІЙ ШВАЛЯ 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03147 КАТЕРИНА КОВАЛЬЧУК 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03148 ОЛЕКСАНДР ПРОХОРОВ 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03149 ОЛЕГ ГРЕБЕНЮК 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03150 УЛЯНА ЛАТУШКІНА 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03151 ОКСАНА НІКІТЕНКО 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03152 ЮЛІЯ ПОПРИГІНА 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03153 ВАДИМ ЧАЛОВ 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03154 НАТАЛІЯ ТЮРІНА 16-17.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 9-10.08.2018
PMB.T.03124 IVANNA HVOZDYK 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03125 LILIIA GURSKA 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03126 NATALIYA ZAKHARCHENKO 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03127 OLEKSII SYROVATKO 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03128 ROKSANA BABII 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03129 RUSLAN BURYY 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03130 SOLOMIIA MELNYK 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03131 ULIANA BOTSIAN 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03132 VASYL TYMCHUK 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03133 IVANNA YUROCHKO 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03134 VIKTORIIA VASYLYSHYN 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03135 YEVHEN KASIYAN 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03136 YULIANNA KOTOBEI 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03137 TARAS SHATYNSKYY 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03138 KHRYSTYNA KOBEL 9-10.08.2018 PMF.18.02.2.R
CAP3M 21-22.07.2018
PMB.T.03119 IRYNA KALESNIKAVA 21-22.07.2018 CAP3M.18.01.16H.R
PMB.T.03120 ALIAKSANDR AKOMIN 21-22.07.2018 CAP3M.18.01.16H.R
PMB.T.03121 OLGA TITOVETS 21-22.07.2018 CAP3M.18.01.16H.R
PMB.T.03122 ALEXANDR PETRENKO 21-22.07.2018 CAP3M.18.01.16H.R
PMB.T.03123 IVAN MIKHAILAU 21-22.07.2018 CAP3M.18.01.16H.R
SPMF 12-13.07.2018
PMB.T.03248 ПАВЕЛ БОЛТРУКЕВИЧ 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03249 СТАНИСЛАВ ДИСМАН 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03250 ЕЛЕНА ГРИЩЕНЯ 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03251 ВАЛЕРИЙ ЖЕБРУН 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03252 ВАДИМ ЖЕРДЕТСКИЙ 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03253 ИВАН КОВАЛЕВ 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03254 МАКСИМ КОВАЛЕНКО 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03255 ЛЮДМИЛА ЛЕОНОВА 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03256 СВЕТЛАНА РУБЦОВА 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03257 СВЕТЛАНА САЕНКО 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMB.T.03258 ТАТЬЯНА САЛЬМАНОВИЧ 12-13.07.2018 SPMF.18.02.8H.R
PMF 26-27.06.2018
PMB.T.03108 MARIIA SHPIKULA 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03109 MARKIYAN SLYZH 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03110 MYKHAILO SADLIVSKYI 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03111 NATALIIA LEVKO 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03112 OKSANA DMYTRYK 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03113 OLENA PELYPENKO 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03114 OLESIA MARTSIN 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03115 OLHA SEMCHUK 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03116 VALERIIA KUL 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03117 HALYNA ILNYTSKA 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03098 HALYNA LEVYTSKA 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03099 OREST LUTSYSHYN 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03106 IVANNA RYSAK 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03118 VALENTYN SOROKA 26-27.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 21-22.06.2018
PMB.T.03090 АНТОНІНА БАРИЛЬНИК 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03091 ТЕТЯНА ГОРБУЛЕНКО 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03092 СЕРГІЙ ДОЛБНЯ 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03093 ТЕТЯНА КОСТЄВА 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03094 ЛАРИСА МИРОНЕНКО 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03095 СЕРГІЙ ЧЕРТОВ 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03096 ІРИНА ШАШЛО 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03097 КАТЕРИНА ЦВІТАЙЛО 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03100 АНАТОЛІЙ БАБЕНКО 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03101 МАРИНА ГУЛЕВСЬКА 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03102 СВІТЛАНА ДЕГТЯР 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03103 СЕРГІЙ КУЛИК 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03104 ВІТАЛІЙ ЧАШКІН 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03105 ВІТАЛІЙ ЩЕРБАК 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03107 ОЛЬГА КСЬОНЗ 21-22.06.2018 PMF.18.02.2.R
BPMB 11-12.06.2018
PMB.T.03071 ЛЮДМИЛА ВАСИЛЬЧЕНКО 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03072 РУСЛАН ЧЕПІЛЬ 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03073 ОЛЕКСІЙ ПАРНЕНКО 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03074 ИННА МАКЕЕВА 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03075 ВАСИЛИЙ КОВТУН 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03076 МАКСИМ ЛОМАЧ 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03077 ОЛЕГ ЛАПИЦКИЙ 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03078 ЛЮБОМИР КОЦЮМБАС 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03079 ИРИНА ДРОБЫШЕВА 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03080 ИРИНА КУЦ 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03081 ТАТЬЯНА АВРАМЕНКО 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03082 ЕЛЕНА РЫБАК 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03083 АЛЕКСАНДРА ПЛЕШКОВА 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03084 ЕВГЕНИЙ ХОРОЩАК 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03085 НАТАЛЬЯ КАЗНАДИЙ 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03086 НАДЕЖДА СМИРНОВА 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03087 ВАДИМ БОЙКО 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03088 ИРИНА САБАРДИН 11-12.06.2018 BPMB.18.02.2.R
BPMB 9-10.06.2018
PMB.T.03052 СЕРГІЙ ПАЛАМАРЧУК 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03053 ЛЮДМИЛА ГРЕЦЬКА 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03054 ОЛЕКСАНДР ДЯЧЕНКО 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03055 ЮЛІЯ ШЕВЧУК 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03056 КСЕНІЯ БЄЛАВІНА 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03057 ЛЕСЯ ТИТОВА 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03058 МАРИНА ЛЕВЧЕНКО 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03059 ВАСИЛЬ ПАНЧУК 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03060 НАТАЛІЯ ГАЛИЦЬКА 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03061 ТАРАС ШИЯН 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03062 НАТАЛІЯ ПОТАПОВА 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03063 СВІТЛАНА СЕВЕРИН 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03064 ВОЛОДИМИР БОНДАРЕНКО 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03065 СЕРГІЙ КОВТУН 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03066 ОКСАНА БАРЧИШАК 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03067 ОЛЕКСАНДР БАРЧИШАК 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03068 ВАЛЕРІЙ ІВАНЕЦЬ 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03069 ВІКТОР ПЕТРЕНКО 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03070 ОЛЕКСАНДР СИНЕКОП 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03089 ОЛЬГА ТКАЧУК 9-10.06.2018 BPMB.18.02.2.R
PMA 7-8.06.2018
PMB.T.03031 INGA ANDRIYKO 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03035 KATERYNA BAIURA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03038 OLENA BUBNOVA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03039 ANDRIYANA HURBEL 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03040 OLGA IAKOVENKO 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03041 OLENA KHROLENKO 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03042 IRYNA KOLODYAZHNA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03043 OLENA KOVALENKO 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03044 LARYSA MONAKOVA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03045 KATERYNA NADBEREZHNA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03046 OLEKSANDRA NITSENKO 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03047 IAROSLAV PLAKHOTNYK 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03047 OKSANA SAVONYUK 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03049 OLHA SHAVYROVA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03050 LIUDMYLA TERENTYEVA 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMB.T.03051 OLENA VASIUTENKO 7-8.06.2018 PMA.18.02.2.R
PMF 24-25.05.2018
PMB.T.03007 ANNA NOVIKOVAITE 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03008 ARTUR KYSELOV 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03009 DMYTRO POLTAVSKYI 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03010 GALYNA SMOLINA 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03011 IARYNA DOBOSH 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03012 IRYNA DROBOT 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03013 IRYNA STAROVIETSKA 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03014 IRYNA YAROVA 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03015 IVANNA PUTS 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03016 MAKSYM USKYI 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03017 MARIANA BEREZKA 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03018 MARIIA FILIPOVYCH 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03019 OKSANA KOSENKOVA 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03020 OLEH STELMAKH 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03021 NAZAR BIL 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03022 NADIYA CHAYKA 24-25.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 21-22.05.2018
PMB.T.03023 ЛАРИСА БАТУРИНСЬКА 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03024 ОЛЕКСАНДР ДОКІЄН 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03025 АРТЕМ ЖУКОВСЬКИЙ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03026 ОЛЕГ ІВАЧЕВСЬКИЙ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03027 СЕРГІЙ КЕЛЬНІЧ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03028 ЄВГЕНІЯ ЛЕВИЦЬКА 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03029 ВАДИМ ПАЗІЛОВ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03030 ОЛЕКСІЙ ТВЕРДОХЛІБ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03032 АНДРІЙ ВАСИЛИШИН 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03033 МАР’ЯНА ВІЗНИЧАК 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03034 ВІТАЛІЙ МОДНИЙ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03036 РОБЕРТ БЕРЦИК 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.03037 ВАЛЕНТИНА ДЕРКАЧ 21-22.05.2018 PMF.18.02.2.R
BPMN 17-18.05.2018
PMB.T.02942 БОГДАН КУЦ 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03005 ЮЛИЯ ХМИЛЬ 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03002 СЕРГЕЙ ИВАЩЕНКО 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03003 ЮЛИЯ ПАРАЩУК 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03004 ВИТАЛИЙ ГАШЕВСКИЙ 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.02947 ЮЛИЯ ТОДОСИЕНКО 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.03006 ОЛЕНА ГОЛУБ 17-18.05.2018 BPMN.18.02.2.R
PMB.T.02881 ДЕНИС НАЗАРЕНКО 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02972 ЛЮДМИЛА ДЄЄВА 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02984 ІГОР ЯРЕМЧУК 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02985 ВОЛОДИМИР БЄЛОВ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02986 КИРИЛО ГОНЧАРУК 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02987 ІГОР РУСАНОВ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02988 ІВАН КОЛОМОЄЦЬ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02989 ЄВГЕНІЯ ТРИГУБ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02990 ОЛЕНА КОЗЕНКО 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02991 ДМИТРО МИКИТЮК 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02992 МИКОЛА ЗАЙЧЕНКО 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02993 ВІКТОР ІВАНОВ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02994 АНДРІЙ ПЕТРУК 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02995 СЕРГІЙ КІНДРАСЬ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02996 ДЕНИС ЗАХАРЕНКО 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02997 ІРИНА КОСЕНКОВА 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02998 ВОЛОДИМИР ТЕРЕХОВ 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02999 МИКОЛА ДАВИДЕНКО 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03000 ІГОР ГУМЕНЮК 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.03001 ВАЛЕРІЙ ФОЙНЯК 26-27.04.2018 BPMB.18.02.2.R
CAP3M 24-25.04.2018
РМВ.Т.02915 RAMUSIK ULADZISLAU 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02916 SOKAL ALIAKSEI 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02922 KHILIUTA PAVEL 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02929 KRAVETS ROMAN 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02931 STAROVOYTOV KONSTANTIN 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02933 ANDREYKOVA ANNA 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02934 BARTASHEVICH ALIAKSANDRA 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02937 LUKASHUK YAUHEN 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02938 PARSHANKOU ALIAKSANDR 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
РМВ.Т.02941 ROMANOV ROMAN 24-25.04.2018 CAP3M 18.01.16H.R
PMF 23-24.04.2018
PMB.T.02967 SERHII KOVALOV 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02968 OLEKSANDRA GRYNEVYCH 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02969 ANTON STEPANOV 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02970 ANTON BELZHINSKY 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02971 IAROSLAV TONKONOG 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02973 LARYSA LOZOVA 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02974 TETIANA NEKRASOVA 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02975 NATALIIA NAZAREVYCH 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02976 KATERYNA SHAPOVALOVA-SAKHNO 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02977 VOLODYMYR KOVALOV 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02978 IULIIA HORPYNIAK 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02979 OLEKSANDRA KOLOTYLO 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02980 OKSANA BAHLAI 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02981 YEVHENIIA MELNYK 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02982 NATALIIA YANKIVSKA 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02983 LIUDMYLA TERENTYEVA 23-24.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMF 16-17.04.2018
PMB.T.02953 ВОЛОДИМИР БАБІЙЧУК 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02954 ІННА ВАСІНА 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02955 АНДРІЙ ГОЛЕЦЬ 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02956 ТАІСІЯ БУХТІЙ 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02957 ТЕТЯНА ГЕРАСИМОВА 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02958 ЮЛІЯ КОЧЕРГА 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02959 СВІТЛАНА КОЛЕСНІКОВА 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02960 АНТОН ПУШКАРЕВСЬКИЙ 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02961 ОЛЕНА МАКАРЕНКО 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02962 КОСТЯНТИН САХАЦЬКИЙ 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02963 СВІТЛАНА ТИХОНЕНКО 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02964 СЕРГІЙ ТРЕГУБЕНКО 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02965 ТЕТЯНА ТОМЧИШИН 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
PMB.T.02966 ДМИТРО АВДЄЄВ 16-17.04.2018 PMF.18.02.2.R
OPM 13.04.2018
РМВ.Т.02914 БАРАНОВ ВЛАДИМИР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02917 ВАЙТОВИЧ ДЕНИС 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02918 ВАСИЛЬКОВ ГЕННАДИЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02919 ДЁГТЕВ АЛЕКСАНДР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02920 ГНЕДКОВ ИГОРЬ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02921 ГРИЩЕНЯ ЕЛЕНА 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02923 ЖЕРБУН ВАЛЕРИЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02924 ЖЕРДЕТСКИЙ ВАДИМ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02925 ИВАНОВ ВЛАДИМИР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02926 КАЛАПЕТКО АЛЕКСАНДР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02927 КАРНЕЙЧИК АНДРЕЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02928 КОВАЛЕВ ИВАН 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02930 КУЛЬ АЛЕКСАНДР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02932 ЛЕОНОВА ЛЮДМИЛА 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02935 МИХАЙЛОВ АЛЕКСЕЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02936 МУРИН АЛЕКСАНДР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02939 ПОЗДНЯКОВ АНДРЕЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02940 РУБЦОВА СВЕТЛАНА 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02943 ТКАЧЁВ АНДРЕЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02944 ХМЕЛЕВСКИЙ АЛЕКСЕЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02945 ХОМЕЦ ВЛАДИМИР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02946 ХРУЩИК ДМИТРИЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02948 ЧИРИКОВ ПЁТР 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02949 ШЕЛЬПУК МИХАИЛ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02950 ШИЛКО НАДЕЖДА 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02951 САЕНКО СВЕТЛАНА 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
РМВ.Т.02952 ДЕМИДОВИЧ ВАСИЛИЙ 13.04.2018 OPM 18.01.4H.R
BSIPMA 10-12.04.2018
РМВ.Т.02901 RAMUSIK ULADZISLAU 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02902 SOKAL ALIAKSEI 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02903 KHILIUTA PAVEL 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02904 KRAVETS ROMAN 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02905 STAROVOYTOV KONSTANTIN 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02906 ANDREYKOVA ANNA 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02907 BARTASHEVICH ALIAKSANDRA 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02908 BURY ALEH 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02909 LUKASHUK YAUHEN 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02910 PARSHANKOU ALIAKSANDR 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02911 ROMANOV ROMAN 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02912 BRUTSKI ANDREI 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
РМВ.Т.02913 SIKORSKI ALEXANDR 10-12.04.2018 BSIPMA 18.01.24H.R
BPM 28-29.03.2018
PMB.T.02888 НАТАЛІЯ БАБЕНКО 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02889 ИГОРЬ КОБУШКО 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02890 В’ЯЧЕСЛАВ АПАРІН 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02891 СВІТЛАНА КАДУБЕНКО 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02892 ПАВЕЛ БОРСУК 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02893 ОЛЕГ ЖУДІН 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02894 КОСТЯНТИН ДОДА 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02895 ВАДИМ ЯВТУШЕНКО 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02896 ТЕТЯНА ФІЛІМОНЧУК 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02897 НИКОЛАЙ ПЯТНИЦА 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02898 ИЛЬЯ ЧЕРНЫЙ 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02899 ЮЛИЯ ТОДОСИЕНКО 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
PMB.T.02900 ЕЛЕНА СТАРЧЕНКО 28-29.03.2018 BPMB.18.02.2.R
BPM 19-20.03.2018
РМВ.Т.02861 ЄВГЕН НІЩЕНКО 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02864 ВІТАЛІЙ ЧУМАЧЕНКО 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02868 РОМАН ФЕДІВ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02874 МАКСИМ САЗОНОВ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02875 КОСТЯНТИН КОНТОВСЬКИЙ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02876 ЯРОСЛАВ ТВЕРДОХЛІБ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02877 ВІКТОРІЯ КИЇВСЬКА 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02878 МАРІЯ УЛЬРІХ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02879 СЕРГІЙ ТІШАКОВ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02880 МАКСИМ МОСКОТЕЛЬНИКОВ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02882 ОЛЕКСАНДР КАЛАМУРЗА 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02883 ВІТАЛІЙ ЧЕРНІКОВ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02884 ЛАРИСА МОЛЯРЕНКО 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02885 ОЛЕКСАНДР ТЕЛЬВІНОВ 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02886 ЮРІЙ СІМАН 19-20.03.2018 BPM
РМВ.Т.02887 ГАННА ПАСЕЧНИК 19-20.03.2018 BPM
BPMN 28.02-01.03.2018
РМВ.Т.02862 ОЛЕГ КОБЗАР 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02863 ЄВГЕНІЯ КОВАЛЬОВА 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02865 В’ЯЧЕСЛАВ МАРІКУЦА 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02866 КОСТЯНТИН МАРЧУК 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02867 АНДРІЙ РЕПАЛОВ 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02869 ВІТАЛІЙ СКОРИК 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02870 РОМАН ЧОРНОПИСКИЙ 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02871 ДАР’Я ШТЕПА 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02872 СВІТЛАНА ПЕРЕВЕРЗЕВА 28.02-01.03.2018 BPMN
РМВ.Т.02873 ОЛЕКСАНДР КАТРЕНКО 28.02-01.03.2018 BPMN
BPM 19-20.02.2018
РМВ.Т.02846 СЕРГІЙ БРОВЧЕНКО 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02847 ОЛЕГ КОБЗАР 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02848 ЄВГЕНІЯ КОВАЛЬОВА 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02849 ВІТАЛІЙ КОЛОМІЄЦЬ 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02850 В’ЯЧЕСЛАВ МАРІКУЦА 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02851 КОСТЯНТИН МАРЧУК 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02852 АНДРІЙ РЕПАЛОВ 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02853 ОКСАНА САХНО 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02854 ВІТАЛІЙ СКОРИК 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02855 РОМАН ЧОРНОПИСКИЙ 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02856 ДАР’Я ШТЕПА 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02857 СВІТЛАНА ПЕРЕВЕРЗЕВА 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02858 ОЛЕКСАНДР КАТРЕНКО 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02859 ОЛЕКСАНДР МАЛИЦЯ 19-20.02.2018 BPM
РМВ.Т.02860 ІГОР ПРИЙМАК 19-20.02.2018 BPM
BPM 26-27.02.2018
РМВ.Т.02828 ДМИТРИЙ КАРЛОВ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02829 ЕКАТЕРИНА ТЮРЯ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02830 ДМИТРИЙ КРАВЧЕНКО 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02831 ОЛЬГА СТРАСБУРГЕР 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02832 СВЕТЛАНА СИГНАЕВСКАЯ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02833 ЮЛИЯ СЕМЕНОВА 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02834 АЛЕКСАНДР РОЖЕНКО 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02835 АЛЕКСАНДР КРАСНОБРЫЖИЙ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02836 ЛИЛИЯ ДУДАК 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02837 ЕЛЕНА ОДИНЕЦ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02838 ВЛАДИМИР ПАДАЛКА 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02839 СЕРГЕЙ БЕЛОКОНЬ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02840 РОМАН КУЗЬМАК 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02841 ДМИТРИЙ КАРЛОВ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02842 РУСЛАН ЛАТЧУК 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02843 ПАВЕЛ БОНДАРЕВ 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02844 АЛИНА ПЕТРИЧЕНКО 26-27.02.2018 BPM
РМВ.Т.02845 ВАСИЛИЙ НАДТОЧЕЙ 26-27.02.2018 BPM
BPM 30.11-01.12.17
РМВ.Т.02805 СВЕТЛАНА МАСЛОВА 30.11-01.12.2017 BPM
РМВ.Т.02808 МАРГАРИТА ГОРДА 30.11-01.12.2017 BPM
РМВ.Т.02809 МИХАИЛ ИВАНОВ 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
РМВ.Т.02810 ІННЕСА ТКАЧЕНКО 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
РМВ.Т.02811 КАТЕРИНА БУТ 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
РМВ.Т.02812 НАТАЛІЯ БЕРБАСОВА 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
РМВ.Т.02813 КАТЕРИНА КИФОРЕНКО 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
РМВ.Т.02814 СЕРГЕЙ ГЕРАЩЕНКО 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
РМВ.Т.02815 ИВАН ТЮТЮННИК 30.11-01.12.2017 BPM 17.03.2.R
PME 29-30.11.2017
РМВ.Т.02816 TATIANA AVRAMENKO 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02817 KIRYL BADZEI 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02818 ANDREI DARAFEICHYK 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02819 ULADZIMIR DZIAKOVICH 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02820 ALIAKSANDR ILYASIUK 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02821 ALENA KARAHACHOVA 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02822 DZMITRY KUZMICH 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02823 NATALLIA MALINOUSKAYA 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02824 IRYNA PATAPAVA 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02825 ULADZIMIR SAZHYN 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02826 ALEKSANDR SOTNIKOV 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
РМВ.Т.02827 SERGEY SHABAN 29-30.11.2017 PME 17.01.8H.R
PMF 28-29.11.17
РМВ.Т.02791 ВІКТОРІЯ АНДРУХОВА 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02792 НАТАЛІЯ ШМИГЕЛЬСЬКА 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02793 СЕРГІЙ ДРОГОВОЗ 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02794 УЛЯНА БІЛОНОЖКА 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02795 ВЕРОНІКА БЛІХАР 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02796 МИХАЙЛО КАЧМАР 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02797 ІРИНА КОРБЯК 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02798 ОЛЬГА КОСЕНКО 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02799 АДРІАНА МОСТОВА 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02800 ОЛЬГА ІВАНИШИН 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02801 ЛІЛІЯ ОЛІЙНИК 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02802 ХРИСТИНА ШУЙ 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02803 ХРИСТИНА ЗИНИЧ 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02804 МАРТА ЛЕСІВ 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02806 АННА ОСЯДАЧ 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02807 АРТЕМ КІТ 28-29.11.2017 PMF 17.03.2.R
PMF 21.11.17
РМВ.Т.02783 ОЛЕГ СИДОРОВ 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02784 ІРИНА ЛАНЯК 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02785 ЛІЛІЯ КРАВЕЦЬ 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02786 ОЛЕКСАНДР КАШПЕРСЬКИЙ 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02787 СВІТЛАНА БУРДА 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02788 ОЛЕГ МЕЛЬНИК 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02789 БОРИС ГРИНЕВИЦЬКИЙ 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
РМВ.Т.02790 ВАЛЕРІЙ БОРИСЮК 20.11.2017 PMF 17.02.1.R
PMSW 20.11.17
РМВ.Т.02777 АНТОН ПАНЧЕНКО 20.11.2017 PMSW 17.01.1.R
РМВ.Т.02778 НІНА МАТВІЙЧУК 20.11.2017 PMSW 17.01.1.R
РМВ.Т.02779 МИКОЛА ДІДУХ 20.11.2017 PMSW 17.01.1.R
РМВ.Т.02780 ВАСИЛЬ ЗАЛІЗНЯК 20.11.2017 PMSW 17.01.1.R
РМВ.Т.02781 АНДРІЙ ГУЛЮК 20.11.2017 PMSW 17.01.1.R
РМВ.Т.02782 ВАЛЕРІЙ БОРИСЮК 20.11.2017 PMSW 17.01.1.R
BPMN 15-16.11.2017
РМВ.Т.02771 ЕЛЕНА РОМАНЕНКО 15-16.11.2017 BPMN 17.03.2.R
РМВ.Т.02772 ОЛЬГА КОРНЫШЕВА 15-16.11.2017 BPMN 17.03.2.R
РМВ.Т.02774 ИННА КОЗЛЕНКО 15-16.11.2017 BPMN 17.03.2.R
РМВ.Т.02775 РОМАН ЧОРНОПИСКИЙ 15-16.11.2017 BPMN 17.03.2.R
РМВ.Т.02776 СВІТЛАНА ПРУДКА 15-16.11.2017 BPMN 17.03.2.R
PMF 9-10.11.2017
РМВ.Т.02755 OLEKSANDR BASARAB 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02756 YEVHEN PEREDERII 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02757 MARYNA KALISCHUK 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02758 ANTON KOTOV 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02759 TARAS STASHYSHYN 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02760 YANINA SOTNIK 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02761 OLGA LUKIANENKO 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02762 DMYTRO NESTEROV 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02763 OLGA NIKOLAIEVA 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02764 DARIA POPENKO 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02765 IHOR SERHIIENKO 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02766 VLADYSLAV SIMONOV 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02767 EUGENIU SOCHIN 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02768 DMYTRO BUKIIEVSKYI 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02769 SERGII LEVCHYK 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02770 VIKTORIIA SMYKOVA 9-10.11.2017 PMF 17.03.2.R
PMF 29-30.09.2017
РМВ.Т.02701 Sergey Arinovich 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02705 Inessa Belova 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02706 Sergey Bychok 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02707 Roman Vasilevskiy 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02720 Aleksandr Vidineev 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02721 Vladimir Vidineev 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02722 Evgeniy Vovchik 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02723 Denis Gerasimenko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02724 Ivan Goncharov 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02725 Veronika Gurkova 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02726 Sergey Gusakovskiy 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02727 Viktor Ezepov 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02728 Andrey Zhurik 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02729 Tatyana Zenkovich 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02730 Aleksandra Ivanova 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02731 Sergey Kapustin 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02732 Igor Kovalev 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02733 Aleksey Konyshev 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02734 Vera Krasovskaya 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02735 Oksana Krasochka 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02736 Sergey Meleshko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02737 Ekaterina Mitina 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02738 Anastasiya Mihalchenko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02739 Sergey Pahamovich 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02740 Olga Ponyavina 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02741 Yuliya Prihodko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02742 Mariya Prudnikova 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02743 Tatyana Sabyun 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02744 Dmitriy Simonenko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02745 Veronika Snegovskaya 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02746 Evgeniya Spiridonova 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02747 Irina Starodub 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02748 Andrey Tarachenko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02749 Margarita Faustova 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02750 Andzhey Yurevich 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02751 Maksim Yanchevskiy 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02752 Irina Yarovenko 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02753 Olga Yakovtseva 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02754 Maksim Naumovskiy 29-30.09.2017 PMF 17.03.2.R
PMF 25-26.09.2017
РМВ.Т.02700 ОЛЕНА ЧЕРСТВА 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02702 ІВАН СТЕПАНОВ 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02703 ОКСАНА ЦАРИЦЕНКО 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02704 АРСЕНІЙ АБРАМОВ 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02708 АЛІНА РОНЗИК 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02709 ОЛЕНА ПОГУДІНА 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02710 АЛІНА РИЖЕНКО 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02711 ЧАН ХА ФУ 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02712 РОБЕРТ КУДРІН РОБЛЕС 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02713 НАДІЯ ПАВЛЕНКО 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02714 ОЛЕКСІЙ ХАРЧЕНКО 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02715 НАТАЛІЯ КАЛІТКА 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02716 МАКСИМ ГРІНЧЕНКО 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02717 ОЛЕКСАНДР СЛЄПЦОВ 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02718 ДМИТРО ЧЕРНОБАЄВ 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
РМВ.Т.02719 ТІМОФІЙ ВОРОТНІКОВ 25-26.09.2017 PMF 17.03.2.R
BPI 28-29.07.2017
РМВ.Т.02691 ЯНА ГАТЧЕНКО 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02692 ОЛЬГА ЛЕВАНОВИЧ 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02693 ОЛЕГ РАДЧЕНКО 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02694 КАТЕРИНА ОСИПЕНКО 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02695 ОЛЬГА КОРЧУК 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02696 ТЕТЯНА ОСТРОВСЬКА 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02697 АННА ГОРДІЄНКО 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
РМВ.Т.02698 АНДРІЙ НАСОН 28-29.07.2017 BPI.17.01.2.R
BPMN 24-25.07.2017
РМВ.Т.02666 PASHKOVSKYI ALEXANDER 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02667 KOLOMIIETS VITALII 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02668 KORBAN ARTEM 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02669 BATRACHENKO EVGENIY 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02670 BROVCHENKO SERHII 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02671 SAKHNO OKSANA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02672 KOVALEVA EVGENIA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02673 KATRENKO OLEXANDR 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02674 KOBZAR OLEG 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02675 SHTEPA DARIA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02676 MARIKUTSA VIACHESLAV 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02677 PONOMARENKO DMITRIY 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02678 PRYIMAK IGOR 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02679 PRYIMAK IRYNA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02680 PIATKOVSKA ANNA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02681 BERCHAK IRYNA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02682 IAREMENKO KATERYNA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02683 MIALKIN ANTON 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02684 MAZHARA NATALIIA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02685 SKORYK VITALII 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02686 MARCHUK KONSTANTIN 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02687 IVANCHENKO ALYONA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02688 LITVINOV IGOR 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02689 KUZNIETSOVA NATALIIA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02690 PEREVERZEVA SVITLANA 24-25.07.2017 BPMN.17.01.2.R
BSPM 17-19.07.2017
РМВ.Т.02640 ALEKSANDR VECHERSKIY 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02641 ALIAKSANDR BELIAI 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02642 ALIAKSEI BURLAKA 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02643 DZMITRY MIRENOVICH 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02644 KSENIYA YASIUKAITS 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02645 MAKSIM PALKO 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02646 NATALLIA BALABANAVA 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02647 VERA MAROZ 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02648 VIKTAR PRYMACHAK 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02649 VIKTORYIA ASKIRKA 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02650 VITALI RADCHENKO 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02651 YURY DZERUSHAU 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02652 TATSIANA ZAITSAVA 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02653 TATSIANA HERMAN 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02654 TATSIANA SEHEN 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02655 VADZIM DZIUBAU 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02656 VALERY KOCHERGO 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02657 ALEKSANDRA MARGOLINA 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02658 ЕВГЕНИЙ ШЕВЧУК 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02659 КСЕНИЯ ПОЛЮХОВИЧ 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02660 МАРИНА УГЛИК 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02661 СТАНИСЛАВ КУРИЦЫН 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02662 ТАТЬЯНА УСТЬЯНЦЕВА 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02663 АНАСТАСИЯ ЗЕНЬКОВИЧ 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02664 ПАВЕЛ ТАЛЬКОВ 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
РМВ.Т.02665 СЕРГЕЙ ЛУКАШЕВИЧ 17-19.07.2017 BSPM.17.01.24H.R
BPM 17-18.05.2017
РМВ.Т.02636 ЕЛЕНА РОМАНЕНКО 17-18.05.2017 BPMB.17.01.2.R
РМВ.Т.02637 ТАТЬЯНА ТОРГАШЕВА 17-18.05.2017 BPMB.17.01.2.R
РМВ.Т.02638 ТИМОФЕЙ СМЕТАНИН 17-18.05.2017 BPMB.17.01.2.R
РМВ.Т.02639 ОЛЬГА КОРНЫШЕВА 17-18.05.2017 BPMB.17.01.2.R
РМВ.Т.02699 ИННА КОЗЛЕНКО 17-18.05.2017 BPMB.17.01.2.R
BPMN 25-26.04.2017
РМВ.Т.02633 TARAS ZAKHARKIV 19-20.01.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02634 RUSLAN TSOPA 19-20.01.2017 BPMN.17.01.2.R
РМВ.Т.02635 IHOR PALIY 19-20.01.2017 BPMN.17.01.2.R
PMF 28-29.03.2017
РМВ.Т.02618 OlGA MARCHUK 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02619 TETIANA LEVYSHCHENKO 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02620 IRYNA DROBOT 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02621 KATERYNA LAGUTINA 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02622 GENNADII BUTKO 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02623 ANASTASIIA STAKHOVA 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02624 OLEKSIY LITVINOV 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02625 IULIIA MARUKHA 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02626 MARYNA KUZNETSOVA 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02627 VASYL BASENKO 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02628 OLEKSANDR SYDORCHUK 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02629 VASYL TYKHONIUK 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02630 OLHA VOVK 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02632 STANISLAV VLASENKO 28-29.03.2017 PMF.17.01.2.R
PMSW 23-24.03.2017
РМВ.Т.02607 ВОЛОДИМИР НОЖЕНКО 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02609 ВІТАЛІЙ ШАКУН 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02610 СЕРГІЙ ІЛ’ЇН 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02611 ОЛЕКСІЙ НАЗАРЕНКО 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02612 ІГОР ТУРЕНКО 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02613 ОЛЕКСАНДР БАКЛАГІН 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02614 МИКОЛА ШАЧАНІН 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02615 АНДРІЙ СМОТРИЦЬКИЙ 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02616 ВАСИЛЬ ЯНЧА 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
РМВ.Т.02617 НАТАЛЯ ЯЩЕНКО 23-24.03.2017 PMSW.17.01.2.R
PMF 17-18.03.2017
РМВ.Т.02586 РОМАН ГОЛУБЕНКО 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02587 ЮЛИЯ КОНЯХИНА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02588 ОКСАНА ШЕПЕЛЕВА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02589 МАРИЯ КАРПЮК 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02590 МАРИНА ЧУРСИНА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02591 АЛЕКСАНДР АБАЯНЦЕВ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02592 АЛЕКСАНДР ШАРОВ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02593 НАДЕЖДА СЕНЧУК 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02594 АЛЕВТИНА КУНАКУДЗЕ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02595 ЕЛЕНА СОКОЛОВА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02596 ВАЛЕРИЙ КОСОВСКИЙ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02597 МАРИНА КОВАЛЬСКАЯ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02598 НАДЕЖДА ПЕНТАК 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02599 ИНЕССА НАДИРОВА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02600 ЮЛИЯ КОЗИНА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02601 МАРК МИРОПОЛЬСКИЙ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02602 МАРИНА ГОЛОВЧЕНКО 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02603 ГЕЯ КОРЖ 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02604 ТАТЬЯНА ВНУКОВА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02605 ИРИНА ДАНИЛОВА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02606 СВЕТЛАНА ЛАРИНА 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
РМВ.Т.02608 ВЛАДИМИР ТЮПЕНКО 16-17.03.2017 PMF.17.01.2.R
PBPM 27-28.02.2017
РМВ.Т.02579 — ДАР’Я КОРНІЙЧУК 27-28.02.2017 BPM.17.02.1.R
РМВ.Т.02583 — ВІТАЛІЙ КУЗЬМАК 27-28.02.2017 BPM.17.02.1.R
РМВ.Т.02584 — ОЛЕКСІЙ КУДЛАЙ 27-28.02.2017 BPM.17.02.1.R
РМВ.Т.02585 — ВАЛЕРИЯ СЕРБИНА 27-28.02.2017 BPM.17.02.1.R
PMF 19-20.01.2017
РМВ.Т.02570 KATERYNA KONDRATEVICH 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02571 OLGA TEREMOK 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02572 JULIA KUBRAK 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02573 VIKTORIYA KOSHEVAROVA 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02574 IRYNA VERMENKO 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02575 IRYNA ZAYETS 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02576 BOGDAN DOROSHENKO 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02577 LESYA KHILCHEVSKA 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02578 YULIIA VASYLEVSKA 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02580 TETYANA TYMCHUK 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02581 OLENA BELYAEVA 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02582 DANYLO SMOZHANYK 19-20.01.2017 PMF.16.01.2.R
HRPM 6-7.12.2016
РМВ.Т.02557 ALEKSANDER CHESKIS 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02558 EDDIE PRESKOVSKY 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02559 DIMA GUREVICH 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02560 YURI PODDOBNY 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02561 LORA PLOTKIN 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02562 INNA CHESKIS 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02563 ALEKSANDER KAGANOVSKY 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02564 NATALIIA MYKHAILOVA 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02565 ROMAN ZHURAKIVSKY 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02566 ALEXANDER ALEXEEV 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02567 ANDREY YARMOLENKO 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02568 SERGEY CHELYUK 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
РМВ.Т.02569 ANDREY KUSHNIR 6-7.12.2016 HRPM.16.02.1.R
BPMN 21,23.11.2016
РМВ.Т.02542 ЛАРИСА ЮЗЕФОВИЧ 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02543 ТЕТЯНА АЛІМЧУК 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02544 ОЛЕНА ШЕНДЕЦЬКА 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02545 ДІНА КРАВЕЦЬ 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02546 ВАЛЕРІЯ ТАРАНУЩЕНКО 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02547 ВІКТОРІЯ ОЛІЙНИК 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02548 ІГОР УСАЧОВ 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02549 НАТАЛІЯ ЧАЙКА 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02550 ОЛЕКСАНДР ВОЛКОВ 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02551 ОЛЕКСІЙ ОНОПРІЄНКО 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02552 ТЕТЯНА МИЗОВЕЦЬ 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02553 НАТАЛІЯ ОМЕЛЬЯНЧУК 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02554 ОЛЕНА ЯКОВЧУК 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02555 ОЛЕКСАНДРА САРАЄВА 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02556 ОЛЕНА СОЛОМОНЮК 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
РМВ.Т.02631 РУСЛАН КАЗМІРЧУК 21,23.11.2016 BPMN 16.02.2.R
PMF 8-9.09.2016
РМВ.Т.02522 АНТОНІНА КОТИК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02523 СЕРГІЙ ПАРІЙ 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02524 СВІТЛАНА ПІЛЮК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02525 ОКСАНА ПОТИНСЬКА 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02526 ОЛЬГА СОЛОВЕЙ 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02527 ОЛЬГА ЩЕРБАКАН 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02528 РОМАН ШУЛЬГА 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02529 МИКОЛА ДРАГОНЮК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02530 НІНА МИРОНЧУК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02531 АНДРІЙ САВЧУК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02532 ГАННА ПАСІЧНИК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02533 ЮЛІЯ ГАЛИЦЬКА 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02534 ВАЛЕРІЙ КУХАРЧУК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02535 ОЛЕКСАНДР ПОЖАРНИЙ 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02536 ТЕТЯНА РАБАН 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02537 ІРИНА ПЕТРУК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02538 МИКОЛА ШАРУДА 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02539 ТЕТЯНА ПАШУК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02540ОЛЬГА ДАЦЮК 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02541 ОЛЕГ ЯДЧИШИН 8-9.09.2016 PMF 16.02.2.R
BSPM 19-20.08.2016
РМВ.Т.02507 DZMITRY DABRAVOLSKI 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02508 OLGA MATUSEVICH 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02509 LENA DMITROVICH 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02510 SVIATLANA FEDARYNCHYK 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02511 ALIAKSANDR BALABA 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02512 YURY MISIUROU 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02513 DZMITRY PYRKO 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02514 PAVEL KRAPIVENTSAU 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02515 ALIAKSANDR BRYHINEVICH 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02516 KATERINA VECHER 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02517 SIARHEY TSIUSHKEVICH 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02518 PAVEL KALMAHORAU 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02519 VADIM KHARUZIN 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02520 NADZEYA SHUMSKAYA 19-20.08.2016BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02521 ALIAKSANDR NAZAROU 19-20.08.2016 BSPM.16.01.24H.R
BPM 13-14.07.2016
РМВ.Т.02493 АНДРІЙ ХИТРЯК 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02494 ОЛЬГА ШКОЛЬНА 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02495 БОГДАН НАУМЧУК 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02496 НАТАЛІЯ ІЩЕНКО 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02497 ОЛЕГ КУЧЕРА 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02498 ТЕТЯНА ЖЕЛЄЗНОВА 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02499 ВІТА ВОЛКОВА 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02500 ІРИНА ГОЯНЮК 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02501 ГЕННАДІЙ ШКОЛЬНИЙ 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02502 ЛАНА ПАРАСТАЄВА 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02503 ОЛЕКСАНДР РАЗБАКОВ 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02504 ОЛЕКСАНДР ЧЕПЕЛЕВИЧ 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02505 ОЛЬГА ШИЯН 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
РМВ.Т.02506 СТАНІСЛАВ ЗОНОВ 13-14.07.2016 BPM 16.02.2.R
BPMN 9-10.07.2016
РМВ.Т.02487 ЕВГЕНИЙ ГАЛАЦАН 9-10.07.2016 BPMN 16.02.1.R
РМВ.Т.02488 АНДРЕЙ МАЗИЙ 9-10.07.2016 BPMN 16.02.1.R
РМВ.Т.02489 АНТОН ВИТУШКО 9-10.07.2016 BPMN 16.02.1.R
РМВ.Т.02490 ЮРИЙ РОЗА 9-10.07.2016 BPMN 16.02.1.R
РМВ.Т.02491 МИХАИЛ БОНДАРЕНКО 9-10.07.2016 BPMN 16.02.1.R
РМВ.Т.02492 ЯРОСЛАВ ИВАНЕНКО 9-10.07.2016 BPMN 16.02.1.R
BSP2M 24-25.06.2016
РМВ.Т.02479 OLEKSII PRYSHCHENKO 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02480 ARTUR KARABANAU 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02481 KSENIA PROKOFYEVA 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02482 VICTAR HAIKO 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02483 ALIAKSANDR CHEPIKAU 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02484 KIRILL NENAHOV 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02485 VIACHASLAU RYMARCHYK 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
РМВ.Т.02486 KSENIYA SAMERSAVA 24-25.06.2016 BSP2M.16.01.16H.R
PMF 22-23.06.2016
РМВ.Т.02463 HELEN SVEREDOVSKA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02464 SVITLANA GONCHUK 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02465 TETIANA DUKHOTA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02466 TETIANA KUBAR 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02467 IRYNA KOVSH 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02468 NATALIA NIKIFOROVA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02469 OKSANA VLASENKO 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02470 OLEKSANDR SYNKO 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02471 OLENA MACHIKHA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02472 OLGA VANIUTINA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02473 MAXIM KNYAZEV 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02474 VIKTORIIA BUSHMA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02475 TETIANA DEMCHENKO 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02476 ROMAN HERASYMCHUK 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02477 NATALIA OSADCHUK 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
РМВ.Т.02478 OLENA BOLDAKOVA 22-23.06.2016 PMF 16.02.2.R
PMF 9-10.06.2016
РМВ.Т.02431 ІРИНА ГРИГОР 9-10.06.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02433 ІРИНА ЧЕРЕДНИЧЕНКО 9-10.06.2016 PMF.16.02.1.R
BSPM 10.03-26.05.2016
РМВ.Т.02460 ТАТЬЯНА ТАРАСОВА 10.03-26.05.2016 BSPM.16.01.56H.R
РМВ.Т.02461 МАРИЯ ПРЖЕВАЛЬСКАЯ 10.03-26.05.2016 BSPM.16.01.56H.R
РМВ.Т.02462 ОЛЬГА КОЗЛЕНЯ 10.03-26.05.2016 BSPM.16.01.56H.R
BPMC 24.05.2016
РМВ.Т.02402 СНІЖАНА ПАВЛЕНКО 24.05.2016 BPMC.16.01.1.R
BSPM 03-05.05.2016
РМВ.Т.02439 ОЛЬГА АДАЩИК 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02440 ЕЛЕНА БАРАНОВА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02441 ТАТЬЯНА БОЖЕДОМОВА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02442 ОЛЬГА ВОЙТУЛЕВИЧ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02443 ТИМУР ГАДЖИНСКИЙ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02444 ВАДИМ ГВАРДЕЕВ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02445 АЛЕКСЕЙ ЖДАНОВИЧ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02446 ВЛАДИСЛАВ ЗИНЬКОВИЧ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02447 АНАСТАСИЯ ИГНАТЕНКО 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02448 ЕЛЕНА КУХТА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02449 СЕРГЕЙ ЛУКАШЕВИЧ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02450 ЖАННА МАТРЕНИНА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02451 АЛЛА ОРЕШКО 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02452 ЕКАТЕРИНА ПЕЛЕХАНОВА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02453 АЛЕКСЕЙ ПИВОВАРОВ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02454 ИРИНА ПОДОЛЬСКАЯ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02455 СЕРГЕЙ РАДЮК 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02456 АРИНА КОВАЛЬ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02457 ВАСИЛИЙ ЧЕРНОГУЗОВ 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02458 МАРИЯ ШИКАРЕВА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R
РМВ.Т.02459 ВИКТОРИЯ ШПАКОВА 03-05.05.2016 BSPM.16.01.24H.R;
GSPM 29.04.2016
РМВ.Т.02423 АЛЕКСАНДР СТЕПЕНКО 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02424 ИРИНА ТУРЧИНА 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02425 ТАТЬЯНА КАЗЕДУБ 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02429 АНАТОЛИЙ МОРДОВЕЦ 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02430 ОКСАНА МАТУРА 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02432 ВЛАДИСЛАВ ЦИМБАЛЮК 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02434 АЛЕКСЕЙ ТРОХИНИН 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02435 СВЕТЛАНА КУЧЕР 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02436 АНАСТАСИЯ АКСЕНОВА 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02438 ЛЮДМИЛА ЦИГАЛЕНКО 29.04.2016 GSPM 16.02.1.R
GSPM 23.04.2016
РМВ.Т.02409 ЕВГЕНИЙ АГЕНОСОВ 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02410 ЛЮДМИЛА ПОЛИЩУК 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02369 СЕРГЕЙ КОЗАРЕНКО 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02375 ВЛАДИМИР ГОЛОВАНЬ 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02377 ЮЛИЯ КУДЛАЙ 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02418 АНТОН ЛОМАЧУК 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02422 ВИКТОРИЯ МАЛЮШЕНКО 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02426 ИРИНА ЗАХАРЧЕНКО 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02427 АНЖЕЛИКА КУЗИВ 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02428 АЛЕКСАНДР РАЗУМЕНКО 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02437 ВИТАЛИЙ ОСИННИЙ 23.04.2016 GSPM 16.02.1.R
GSPM 22.04.2016
РМВ.Т.02388 ЮЛИАН БУРСУК 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02393 ВЛАДИМИР СЕЙТОВ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02404 СЕРГЕЙ БОРЕНКО 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02405 СВЕТЛАНА ВЕЛИКАЯ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02406 АЛЕКСАНДР ЯКОВЕНКО 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02407 АЛЕКСЕЙ КЛИМЧУК 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02408 ВАЛЕРИЙ ГОЛОВАНЬ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02411 АНДРЕЙ БОБИН 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02412 ВАДИМ БОЙЧЕНКО 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02413 НИКОЛАЙ СТРЕТОВИЧ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02414 И КРАВЦОВ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02415 АЛЕКСАНДР НАЗАРЬЯНЦ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02416 ВЛАДИМИР ГАВРИЛЮК 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02417 АНАТОЛИЙ ЯРОШЕНКО 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02419 ОЛЕГ РЖАНОВ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02420 СЕРГЕЙ КОРОЛЕНКО 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02421 АЛЕКСАНДР ГАЛИНСКИЙ 22.04.2016 GSPM 16.02.1.R
GSPM 16.04.2016
РМВ.Т.02221 БОГДАН АДАМЕНКО 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02363 АЛЕКСАНДР САВЧЕНКО 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02389 ВИТАЛИЙ ВИТЮК 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02390 АНАТОЛИЙ МОНИН 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02391 ДМИТРИЙ ВОЙЧАК 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02392 ВЛАДИМИР ГОПИЕНКО 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
МВ.Т.02394 ВЛАДИМИР ЗИМИН 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02395 АНТОН КАРПЕНКО 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02396 ГЕННАДИЙ КАРПЫШЕВ 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02397 РУСЛАН КУЧИНСКИЙ 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02398 БОГДАН МЕЛЬНИЧУК 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02399 ДЕНИС ПЕЧКУРОВ 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02400 ЮРИЙ РАЗУМЕНКО 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02401 ИРИНА РЖАВИКИНА 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
РМВ.Т.02403 ВЛАДИМИР ФЕДИРКО 16.04.2016 GSPM 16.02.1.R
PMF 15.04.2016
РМВ.Т.02359 ЕКАТЕРИНА СЕГЛЯНИК 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02360 АЛЕKСАНДРА ДУБОВА 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02361 ЮЛИЯ ХОМУТОВСКАЯ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02362 СЕРГЕЙ ЖЕЛТОНОГОВ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02364 ЕКАТЕРИНА ОСТРОМЕЦКАЯ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02365 ЕЛЕНА ПЕТРУЧЕК 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02366 АЛЕНА ТАНОВА 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02367 ЕЛИЗАВЕТА НОВАК 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02368 МИХАИЛ БЫВШЕВ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02370 АЛЕКСАНДР ДРАГОМАРЕЦКИЙ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02371 АНДРЕЙ ШЕВЧЕНКО 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02372 СЕРГЕЙ ДОЛГОВ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02373 АЛЕКСАНДР АЛАТОРЦЕВ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02374 ЛИЛИЯ АЛЕКСЕЕВА 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02376 ЮЛИЯ ШКАЛЕНКОВА 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02378 ЛАРИСА ГОРИЧЕВА 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02379 АННА СЫРЦОВА 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02380 НИКОЛАЙ АЛЕКСАНДРОВ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02381 АЛЕКСАНДР ДЕРМЕНЖИ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02382 ДМИТРИЙ БАНТАШ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02383 РОМАН ЩУР 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02384 ВЯЧЕСЛАВ ПАВЛИШИН 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02385 ЕКАТЕРИНА ХАРЛАН 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02386 ИРИНА РУДЕНКО 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02387 МАРИНА СУХИЦКАЯ 15.04.2016 PMF.16.02.1.R
PMF 5-6.04.2016
РМВ.Т.02292 VOLODYMYR BAYDALKA 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02294 DARIA BILONOZHKO 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02307 STANISLAV KOMIATI 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02310 ROMAN KOTELENETS 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02313 IEVGENIIA LOSHKAROVA 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02314 ANDRIY MARCHUK 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02315 IURII POLISHCHUK 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02328 LARYSA TVERDOKHLIB 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02339 OLENA USENKO 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02347 ANDRII VASYLIEV 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02348 ANNA ZARYTSKA 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02353 OKSANA KYRYCHENKO 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02355 OLENA BUBNOVA 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02356 NATALIYA LIESNA 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02357 KATERYNA NADBEREZHNA 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
РМВ.Т.02358 KATERYNA ARTEMENKO 5-6.04.2016 PMF.16.01.2.R
GSPM 27.03.2016
РМВ.Т.02322 ИГОРЬ ШУЛЬГА 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02323 ЕВГЕНИЙ ФЕДОРЧЕНКО 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02324 ОЛЬГА ОРЕЛ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02325 ЮЛИЯ МЕДВЕДЕВА 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02326 ИГОРЬ БАБАРЬ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02327 АННА ЛЕВЫКИНА 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02329 ВИКТОР ЕШАНОВ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02330 АНТОН ВЕРГУН 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02331 ВИКТОР ДЕМУШКИН 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02332 ВИКТОРИЯ БЕЦЕНКО 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02333 МАКСИМ МАКОВЕЦКИЙ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02334 АЛЕКСЕЙ СКАЛОЗУБ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02335 ИГОРЬ ШИМАНСКИЙ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02336 АНАТОЛИЙ КОМИРНОЙ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02337 МАКСИМ КОВАЛЕНКО 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02338 АРТУР ЧУДЛЯ 27.03.2016 GSPM.16.01.1.R
GSPM 26.03.2016
РМВ.Т.02286 НИКОЛАЙ БАКУН 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02287 АРТЕМ КОЩЕЕВ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02288 МАКСИМ МАРЧЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02289 ЕКАТЕРИНА ГЕРАСЬКИНА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02290 АЛИНА ВОВЧАНСКАЯ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02291 ВИКТОРИЯ ЖУКОВА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02292 АЛЬБИНА ФОТИНА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02293 АЛЁНА ГРИГОРЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02294 АНАСТАСИЯ ЯРКОВА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02295 АЛЕКСАНДРА ОВЧИННИКОВА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02296 ВАЛЕНТИНА РОМАНЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02297 АНДРЕЙ ИВАНЧУК 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02298 ВИТАЛИЙ РЫБКА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02299 АРТЕМ ДЕРЯВКА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02300 АРТЕМ МАНАЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02301 МАРГАРИТА ГЕРГЕЛЬ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02302 ИЛЬЯ ЗОБНОВ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02303 СЕРГЕЙ ПЛАХОТНИК 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02304 АЛЕКСАНДРА ВЫШИНСКАЯ 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02305 АНАСТАСИЯ БЕЛОУС 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02306 АЛЕКСЕЙ ГЕЛЛЕР 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02308 ЕЛЕНА ОБИЛЕЦ 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02309 АННА КУЗЬМЕНКО 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02311 ЕВГЕНИЙ БЕЛОУСОВ 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02312 ДМИТРИЙ ВОВЧЕНКО 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02316 ЕВГЕНИЙ ФРАНЧУК 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02317 АНДРЕЙ СЫЧЕВ 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02318 ОЛЬГА ГРЕБИНЧАК 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02319 ДЕНИС РЕБРОВ 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02320 ДМИТРИЙ МАРЧЕНКО 26.03.2016 GSPM.16.01.1.R
GSPM 25.03.2016
РМВ.Т.02286 НИКОЛАЙ БАКУН 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02287 АРТЕМ КОЩЕЕВ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02288 МАКСИМ МАРЧЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02289 ЕКАТЕРИНА ГЕРАСЬКИНА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02290 АЛИНА ВОВЧАНСКАЯ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02291 ВИКТОРИЯ ЖУКОВА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02293 АЛЁНА ГРИГОРЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02295 АЛЕКСАНДРА ОВЧИННИКОВА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02296 ВАЛЕНТИНА РОМАНЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02297 АНДРЕЙ ИВАНЧУК 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02298 ВИТАЛИЙ РЫБКА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02299 АРТЕМ ДЕРЯВКА 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02300 АРТЕМ МАНАЕНКО 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02301 МАРГАРИТА ГЕРГЕЛЬ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
РМВ.Т.02302 ИЛЬЯ ЗОБНОВ 25.03.2016 GSPM.16.01.1.R
CM 30-31.03.2016
РМВ.Т.02339 КОСТЯНТИН КУКУРУЗА 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02340 ДМИТРО КЕБА 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02341 ЯРОСЛАВ ЗІНЧЕНКО 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02342 СЕРГІЙ ГРИШКОВ 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02343 СЕРГІЙ ЯРЕСЬКО 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02344 ІГОР КЛИМЕНКО 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02345 АНДРІЙ ГНІТІЙ 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02346 НАТАЛІЯ КУКУРУЗА 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02349 ОЛЕКСАНДРА ГНІТІЙ 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02350 ОЛЬГА КОСТЕНКО 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02351 ОЛЕКСАНДР ВАЛЯЄВ 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02352 ОЛЬГА УДОВІЧЕНКО 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
РМВ.Т.02354 ЄВГЕНІЯ ТОРЖИНСЬКА 30-31.03.2016 CM.16.01.1.R
FR 11.03.2016
РМВ.Т.02279 ОЛЕНА ПОЛІЩУК 11.03.2016 FR.16.01.1.R
РМВ.Т.02280 ОЛЬГА ГОЛОВАЧОВА 11.03.2016 FR.16.01.1.R
РМВ.Т.02281 ОЛЕКСІЙ ГОПКАЛО 11.03.2016 FR.16.01.1.R
РМВ.Т.02282 ОЛЕКСАНДРА КАЛІТЮК 11.03.2016 FR.16.01.1.R
РМВ.Т.02283 СВІТЛАНА ВОРОНОВА 11.03.2016 FR.16.01.1.R
РМВ.Т.02284 НІНЕЛЬ ОМЕЛЯНЕНКО 11.03.2016 FR.16.01.1.R
РМВ.Т.02285 ОЛЕНА ЯГОДА 11.03.2016 FR.16.01.1.R
BPMB 2-3.03.2016
РМВ.Т.02274 АРТЁМ ПОНОМАРЁВ 2-3.02.2016 BPMB.16.02.2.R
РМВ.Т.02275 СВЕТЛАНА КУРДИНА 2-3.02.2016 BPMB.16.02.2.R
РМВ.Т.02276 VALENTYN BUDKIN 2-3.02.2016 BPMB.16.02.2.R
РМВ.Т.02277 ОЛЕНА РЕЗНІК 2-3.02.2016 BPMB.16.02.2.R
РМВ.Т.02278 ТЕТЯНА СИДОРОВИЧ 2-3.02.2016 BPMB.16.02.2.R
BPMB 15-16.02.2016
РМВ.Т.02258 КОСТЯНТИН КУКУРУЗА 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02259 ДМИТРО КЕБА 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02260 ЯРОСЛАВ ЗІНЧЕНКО 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02261 СЕРГІЙ ГРИШКОВ 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02262 СЕРГІЙ ЯРЕСЬКО 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02263 ІГОР КЛИМЕНКО 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02264 АНДРІЙ ГНІТІЙ 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02265 НАТАЛІЯ КУКУРУЗА 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02266 СЕРГІЙ ПІМЕНОВ 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02267 ОЛЕКСАНДР ЯКОВЛЄВ 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02268 ОЛЕКСАНДРА ГНІТІЙ 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02269 ОЛЬГА КОСТЕНКО 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02270 ОЛЕГ ДАНИЛЕНКО 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02271 ОЛЬГА УДОВІЧЕНКО 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02272 ІРИНА ГОРОБЧУК 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
РМВ.Т.02273 ЄВГЕНІЯ ТОРЖИНСЬКА 15-16.02.2016 BPMB.16.02.1.R
PMF 12-13.02.2016
РМВ.Т.02243 YURIY VOLOVODYUK 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02244 VLADIMIR GNILITSKIY 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02245 ANNA KRYVKO 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02246 YURIY KOLISNICHENKO 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02247 PAVEL LEONENKO 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02248 TETIANA MAKARENKO 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02249 ELENA MARKOVA 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02250 ALEXANDR MUZYCHUK 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02251 ALEKSEY PAVLOV 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02252 IVAN PATSYURA 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02253 NATALIIA POLODIUK 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02254 ROMAN TYMENKO 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02255 VLADYSLAV SHVETS 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02256 ALEKSANDR SAPSAY 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02257 ALEKSANDR HORCHYNSKYI 12-13.02.2016 PMF.16.02.1.R
PMF 22-23.01.2016
РМВ.Т.02177 ALEKSANDR KRUSHELNITSKIY 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02225 ALEKSANDR KUSHNERCHUK 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02226 ROBERT RUDNITSKIY 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02227 DMITRIY SEMA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02228 DMITRIY BELOKUROV 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02229 MARGARITA SHEVCHENKO 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02230 MAKSIM MUSYALA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02231 OLGA KOSHELIVSKAYA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02232 ROKSANA GARBAR 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02233 ALBINA PRONINA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02234 ROMAN PAVLYAK 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02235 SERGEY KOZYUBERDA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02236 ANDREY SHIPOVSKOY 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02237 LIDIYA NIKISHINA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02238 EVGENIY PANASENKO 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02239 SERGEY SUBOTOVSKIY 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02240 ANTONINA DANILOVA 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02241 NIKOLAY TERESCHENKO 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
РМВ.Т.02242 OLEG NAZARENKO 22-23.01.2016 PMF.16.02.1.R
PMF 17-18.12.2015
РМВ.Т.02210 TETIANA KOLOMIYCHUK 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02211 LESIA DEMTSIUKH 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02212 ANDRII MACHIKHA 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02213 MARIYA NIKITINA 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02214 DMYTRO RUDENKO 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02215 VALERIIA SHKILNA 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02216 ANASTASIYA GLUKHOVA 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02217 DARYA YUSHKO 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02218 MARIIA KHUKALO 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02219 ANTONINA MOSTOVA 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02220 SVITLANA BOGACHOVA 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
РМВ.Т.02221 OLGA MAKHNIUK 17-18.12.2015 PMF.15.02.2.R
PMF 14-15.12.2015
РМВ.Т.02172 ALEKSANDER CHESKIS 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02173 EDDIE PRESKOVSKY 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02174 SERGEY BODNYA 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02175 IRA SOKIRIANSKI 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02178 DIMA GUREVICH 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02179 YURI PODDOBNY 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02180 ANATOLY FAKTOROVICH 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02181 IGOR AKERMAN 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02182 LORA PLOTKIN 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02183 INNA CHESKIS 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02184 ALEKSANDER KAGANOVSKY 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02185 NATALIIA MYKHAILOVA 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02186 ROMAN ZHURAKIVSKY 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02187 ALEXANDER ALEXEEV 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02188 ANDREY YARMOLENKO 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02189 SERGEY CHELYUK 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
РМВ.Т.02190 ANDREY KUSHNIR 14-15.12.2015 PMF.15.03.1.R
BSPM 11-12.12.2015
РМВ.Т.02176 ЮРИЙ РАЗУМЕНКО 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02191 БОГДАН АДАМЕНКО 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02192 МАКСИМ АДАМОВИЧ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02193 ЛАРИСА АЗОВСКАЯ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02194 ВИКТОР АНОХИН 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02195 ПЕТР КРИВОЛАП 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02196 ВЛАДИМИР ФЕДИРКО 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02197 СВЕТЛАНА ВЕЛИКАЯ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02198 АНАТОЛИЙ МОНИН 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02199 ВИТАЛИЙ ВИТЮК 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02200 СТАНИСЛАВ СМАЛЬ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02201 ВЛАДИМИР ГОПИЕНКО 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02202 МАРИНА ГРИЩЕНКО 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02203 ВЛАДИМИР ЗИМИН 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02204 АНТОН КАРПЕНКО 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02205 РУСЛАН КУЧИНСКИЙ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02206 БОГДАН МЕЛЬНИЧУК 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02207 ДЕНИС ПЕЧКУРОВ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02208 ИРИНА РЖАВИКИНА 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02209 ВЛАДИМИР СЕЙТОВ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02222 ЭДУАРД БОРЗЕНКОВ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02223 ГЕННАДИЙ КАРПЫШЕВ 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02224 ДМИТРИЙ ВОЙЧАК 11-12.12.2015 BSPM 15.01.16H.R
BPMN 8-10.12.2015
РМВ.Т.02166 YULIYA FALASHTYNSKA 8-10.12.2015 BPMN.15.03.2.R
РМВ.Т.02167 EDUARD STANISHEVSKYI 8-10.12.2015 BPMN.15.03.2.R
РМВ.Т.02168 ИГОРЬ СУТКОВОЙ 8-10.12.2015 BPMN.15.03.2.R
РМВ.Т.02169 ОЛЕКСАНДР НЕГРЕБА 8-10.12.2015 BPMN.15.03.2.R
РМВ.Т.02170 НАТАЛІЯ ФЕДОРІЄНКО 8-10.12.2015 BPMN.15.03.2.R
OCM 27-28.11.2015
РМВ.Т.02141 ОЛЕКСАНДР ТЯЖИН 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02142 ОЛЕКСАНДР НАЗАР’ЯНЦ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02143 ЛАРИСА АЗОВСЬКА 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02144 СЕРГІЙ БАЄВ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02145 МИКОЛА БАРАБОЙ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02146 АНДРІЙ БОБІН 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02147 ВАДИМ БОЙЧЕНКО 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02148 ЮЛІАН БУРСУК 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02150 ВОЛОДИМИР ГАВРИЛЮК 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02151 ОЛЕКСАНДР ГАЛІНСЬКИЙ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02152 ВАЛЕРІЙ ГОЛОВАНЬ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02153 РУСЛАН ГУЖВА 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02155 ОЛЕКСІЙ КЛИМЧУК 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02156 АНАТОЛІЙ ЛАГОДА 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02157 СЕРГІЙ МОТОРНИЙ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02158 ВІТАЛІЙ ОСІННИЙ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02159 СЕРГІЙ ПОРОННИК 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02160 ДАМИР РАХМАНОВ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02161 МИКОЛА СТРОКОУС 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02162 ОЛЕКСАНДР ТЯЖИН 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02163 АЛЬБЕРТ УСТЯН 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02164 ЄВГЕНІЙ ФРОЛОВ 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02165 АНАТОЛІЙ ЯРОШЕНКО 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02171 ПЕТРО СТЕПЕНКО 27-28.11.2015 OCM 15.01.16H.R
OCM 20-21.11.2015
РМВ.Т.02119 МАКСИМ АДАМОВИЧ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02120 ЛАРИСА АЗОВСКАЯ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02121 ВИКТОР АНОХИН 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02122 СЕРГЕЙ БОРЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02123 ЭДУАРД БОРЗЕНКОВ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02124 СВЕТЛАНА ВЕЛИКАЯ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02125 РАИСА ВЕРТЕЛЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02126 ВИТАЛИЙ ВИТЮК 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02127 ДМИТРИЙ ВОЙЧАК 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02128 ВЛАДИМИР ГОПИЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02129 МАРИНА ГРИЩЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02130 ВЛАДИМИР ЗИМИН 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02131 АНТОН КАРПЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02132 ГЕННАДИЙ КАРПЫШЕВ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02133 АЛЕКСАНДР КЕЛЬИН 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02134 РУСЛАН КУЧИНСКИЙ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02135 БОГДАН МЕЛЬНИЧУК 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02136 ДЕНИС ПЕЧКУРОВ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02137 ЮРИЙ РАЗУМЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02138 ИРИНА РЖАВИКИНА 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02139 ВЛАДИМИР СЕЙТОВ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02140 АНДРЕЙ СИДОРОВ 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
РМВ.Т.02149 БОГДАН АДАМЕНКО 20-21.11.2015 OCM 15.01.16H.R
BPMB 16-18.11.2015
РМВ.Т.02102 АНДРЕЙ КАЛИТА 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02103 ЮРИЙ ШКИНДЕР 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02106 ГЕННАДИЙ КОСТЕНКО 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02107 НАТАЛИЯ ЛАГНО 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02108 НИКОЛАЙ ЛАПИН 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02109 ВАДИМ ГОМИЛКО 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02110 АЛЕКСАНДР НАХОДНЫХ 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02111 ИННА ГОРДИЕНКО 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02112 ВАЛЕРИЙ ЧИЖИК 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02113 МАКСИМ КИСИЛЮК 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02114 ДАРЬЯ КОСТЕНКО 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02115 ЛАРИСА КУЗНЕЦОВА 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02116 ЕЛЕНА КОЛЕНКО 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02117 МАРК ПЕРЧУК 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
РМВ.Т.02118 НАТАЛЬЯ КИСИЛЮК 16-18.11.2015 BPMB.15.02.3.R
APM 9-12.11.2015
РМВ.Т.02085 OLEKSANDR KORYTSKYY 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02043 ROKSOLANA LESHCHYSHYN 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02086 GALYNA PIVTORAK 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02087 ALLA GUNKO 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02088 OLGA NYKOLYSHAK 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02089 NADIYA KOHUT 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02090 GALYNA VOITOVYCH 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02091 LYUBOV DOSKOCHYNSKA 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02092 OLGA IVANYSHYN 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02093 ULYANA KURAKH 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02094 ERIK FEHIR 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02095 IRYNA KUTNYK 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02096 GALYNA PRITSAK 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02097 TETYANA TYMOTS 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02098 OKSANA SUKHARSKA 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02099 VLADYSLAV KRET 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02100 ROMAN DIDUKH 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02101 VOLODYMYR TOMYUK 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02104 GALYNA RUDKOVSKA 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
РМВ.Т.02105 KHRYSTYNA IAREMCHUK 9-12.11.2015 APM.15.01.4.R
SWPM 18-30.09.2015
РМВ.Т.02068 ИВАН ГУЗНЯКОВ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02069 ЛЮДМИЛА СКУРАТОВИЧ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02070 ТАТЬЯНА ТУРКО 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02071 СВЕТЛАНА КОРНЕВА 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02072 НАТАЛЬЯ МИХЕД 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02073 ВЛАДИМИР ТЮСТИН 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02074 АЛЕКСАНДР ВОРОНА 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02075 ЭДУАРД ГИРИН 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02076 ДМИТРИЙ ГЛАЗУНОВ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02077 ПЕТР ГОМБОЛЕВСКИЙ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02078 ИГОРЬ ДАНИЛЬЧИК 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02079 ВАЛЕНТИН ДОРУМ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02080 АЛЕКСАНДР КИШКОВИЧ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02081 МИХАИЛ МОРОЗ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02082 АЛЕКСАНДР САВИЦКИЙ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02083 ОЛЕГ ФИНДЮКЕВИЧ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
РМВ.Т.02084 ЮРИЙ ШКУТ 18-30.09.2015 SWPM.15.01.24Н.R
BPMD 12-14.10.2015
РМВ.Т.02035 ОЛЕГ ДАНИЛЕНКО 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02042 ЯРОСЛАВ ЗІНЧЕНКО 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02044 ДАНІІЛ ЗАІКІН 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02053 ОЛЕКСАНДР ГОЛОВАЧ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02055 СЕРГІЙ КАЧАУН 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02056 ДМИТРО БІЛОХА 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02057 ІГОР КЛИМЕНКО 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02058 ДМИТРО КРУТЬКОВ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02059 РУСЛАНА МОГОЛЮК 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02060 ОЛЕКСІЙ ПАСТУХ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02061 АНТОН СМІРНОВ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02062 СЕРГІЙ СУПРОВИЧ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02063 В’ЯЧЕСЛАВ ТЕРЕЩЕНКО 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02064 ОЛЕКСАНДР ТРЕТЯК 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02065 ОЛЕГ ЧИЖ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02066 ПАВЛО ЯКУШЕВ 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02067 СЕРГІЙ ЯРЕСЬКО 12-14.10.2015 BPMD.15.01.3.R
MSP 8-9.10.2015
РМВ.Т.02041 НАТАЛИЯ ЛАГНО 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02047 ДМИТРИЙ ШУРДА 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02048 ЕЛЕНА КОЛЕНКО 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02049 СЕРГЕЙ ЧЕМКАЕВ 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02050 АЛЕКСАНДР ИВАНЧЕНКО 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02051 СВЕТЛАНА МАРЧЕНКО 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02052 АРТЕМ СТЕПИН 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02054 МАКСИМ МАЗДОР 8-9.10.2015 MSP.15.01.2.R
MSP 6-7.10.2015
РМВ.Т.02036 ЮРИЙ ШКИНДЕР 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02037 ГЕННАДИЙ КОСТЕНКО 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02038 НИКОЛАЙ ЛАПИН 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02039 ВАДИМ ГОМИЛКО 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02040 ТАТЬЯНА МАТЮШЕНКО 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02045 ДАРЬЯ КОСТЕНКО 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02046 ВИТАЛИЙ СОРОКИН 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02057 СЕРГЕЙ ЧЕБОТАРЕВ 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
РМВ.Т.02058 АЛЕКСАНДР РАТОШНЮК 6-7.10.2015 MSP.15.01.2.R
BPMD 14-16.09.2015
РМВ.Т.02019 ЄВГЕН ВИСКІРКО 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02020 ЄВГЕНІЙ ДЗІДЗІГУРІ 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02021 ПАВЛО СКУЛЬБІДА 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02022 ОЛЕКСАНДР ЯКОВЛЄВ 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02023 ВАДИМ ГІЛЬ 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02024 ДМИТРО КЕБА 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02025 ЛЮДМИЛА ЯРЕМЕНКО 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02026 МАКСИМ НАЗАРУХА 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02027 АНТОН СТЕЦЕНКО 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02028 РОМАН ПЕТРИК 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02029 КОСТЯНТИН КОЛЕСНИК 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02030 ПАВЛО САХНО 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02031 МАКСИМ ВОРОШЕВ 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02032 СЕРГІЙ ГРИШКОВ 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02033 КАТЕРИНА ЧОРНА 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
РМВ.Т.02034 АНДРІЙ ПОТАПОВ 14-16.09.2015 BPMD.15.01.3.R
PM 07-10.09.2015
РМВ.Т.02003 АНДРЕЙ КАЛИТА 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02004 ЮРИЙ ШКИНДЕР 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02005 ГЕННАДИЙ КОСТЕНКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02006 НАТАЛЬЯ ЛАГНО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02007 НИКОЛАЙ ЛАПИН 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02008 ВАДИМ ГОМИЛКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02009 ТАТЬЯНА МАТЮШЕНКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02010 АЛЕКСАНДР НАХОДНЫХ 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02011 ИННА ГОРДИЕНКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02012 ВАЛЕРИЙ ЧИЖИК 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02013 МАКСИМ КИСИЛЮК 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02014 ДАРЬЯ КОСТЕНКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02015 ЛАРИСА КУЗНЕЦОВА 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02016 АЛЕНА КОЛЕНКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02017 СЕРГЕЙ ЧЕМКАЕВ 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
РМВ.Т.02018 АЛЕКСАНДР ИВАНЧЕНКО 07-10.09.2015 PM.15.03.4R
RMPM 30.06-01.07.2015
РМВ.Т.01994 ANTON KUCHURA 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.01995 ALEXANDER TATARINOV 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.01996 ALENA SAFONCHYK 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.01997 PAVEL KOTSIKAU 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.01998 YURY TYRYSHKIN 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.01999 YULIYA ZAVODNIK 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.02000 OLEG ROMANOV 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.02001 VITALI SAMUSIK 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.02002 DZMITRY ALENIKAU 30.06-01.07.2015 RMPM.15.02.16H.R
РМВ.Т.01983 АНДРЕЙ КАЛИТА 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01984 ЮРИЙ ШКИНДЕР 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01985 ГЕННАДИЙ КОСТЕНКО 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01986 ВЛАДИМИР КОЛОДА 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01987 СЕРГЕЙ КОЛОДА 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01988 МАРК ПЕРЧУК 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01989 НАТАЛИЯ РЫЛИНА 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01990 ИГОРЬ ТУРЕНКО 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01991 АЛЕКСАНДР БЕЗСМОЛЬНЫЙ 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01992 АЛЕКСАНДР ЛАГНО 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
РМВ.Т.01993 ВИКТОР МИЩЕНКО 18-19.06.2015 RMPM.15.02.1.R
BPMN 28-29.05.15
РМВ.Т.01982 ДАРИНА АХМЕТГАЛИЕВА 28-29.05.2015 BPMN.15.03.1.R
BPMB 26-27.05.2015
РМВ.Т.01970 OLGA NIKITCHUK 26-27.05.2015 BPMB.15.02.4.R
РМВ.Т.01979 ROMAN TYKHENKO 26-27.05.2015 BPMB.15.02.4.R
РМВ.Т.01980 OLENA SAFONOVA 26-27.05.2015 BPMB.15.02.4.R
РМВ.Т.01981 ОЛЕКСАНДР БАЛЕНКО 26-27.05.2015 BPMB.15.02.4.R
PMF 23-24.04.15
РМВ.Т.01966 РУСЛАН МАРТИНЕНКО 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01967 РУСЛАН ЄРМОЛАЄВ 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01968 АНДРІЙ ЄРОШЕНКО 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01969 СОФІЯ БАСЕНКО 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01971 РОСТИСЛАВ ПЕЛЕХ 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01972 АНАСТАСІЯ НОВІКОВА 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01973 ЮЛІЯ БЄЛІКОВА 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01974 ВІРА ПРЕДКО 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01975 СВІТЛАНА СТАРІЧЕК 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01976 ЄВГЕН ГУЩИН 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01977 МАР’ЯН ПУНЯК 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
РМВ.Т.01978 МАР’ЯНА ДЕМКО 23-24.04.2015 PMF.15.02.1.R
BPMN 25-27.03.15
РМВ.Т.01960 OLENA LAZARENKO 25-27.03.2015 BPMN.15.03.1.R
РМВ.Т.01961 VIKTORIIA MIRETSKA 25-27.03.2015 BPMN.15.03.1.R
РМВ.Т.01962 IULIIA GOLUB 25-27.03.2015 BPMN.15.03.1.R
РМВ.Т.01963 IULIIA PITERSKA 25-27.03.2015 BPMN.15.03.1.R
РМВ.Т.01964 NATALIIA MINCHENKO 25-27.03.2015 BPMN.15.03.1.R
РМВ.Т.01965 DMYTRO PALAMARCHUK 25-27.03.2015 BPMN.15.03.1.R
UBPMN 18-20.02.2015
РМВ.Т.01953 МАТВЕЕВА ВЛАДИСЛАВА ГЕНРИХОВНА 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
РМВ.Т.01954 ХМЕЛИНКО НАТАЛЬЯ СЕРГЕЕВНА 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
РМВ.Т.01955 СМОЛЯКОВ АЛЕКСЕЙ АЛЕКСЕЕВИЧ 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
РМВ.Т.01956 МАЛЫШЕВА МАРЬЯ АНАТОЛЬЕВНА 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
РМВ.Т.01957 МАКАРЕВИЧ ГЕЛЕНА ТАДЕУШЕВНА 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
РМВ.Т.01958 БУГАЕВА ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВНА 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
РМВ.Т.01959 ГОРДЕЕВ ЮРИЙ ЮРЬЕВИЧ 18-20.02.2015 UBPMN.15.01.24H.R
IBPMN 17.02.2015
РМВ.Т.01943 МАТВЕЕВА ВЛАДИСЛАВА ГЕНРИХОВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01944 ХМЕЛИНКО НАТАЛЬЯ СЕРГЕЕВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01945 СМОЛЯКОВ АЛЕКСЕЙ АЛЕКСЕЕВИЧ 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01946 МАЛЫШЕВА МАРЬЯ АНАТОЛЬЕВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01947 МАКАРЕВИЧ ГЕЛЕНА ТАДЕУШЕВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01948 ГИРИН ОЛЕГ ВЛАДИМИРОВИЧ 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01949 БУГАЕВА ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01950 ГОРДЕЕВ ЮРИЙ ЮРЬЕВИЧ 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01951 ДАВЫДОВА НАТАЛЬЯ ИВАНОВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
РМВ.Т.01952 ПЕТРОВСКАЯ АНАСТАСИЯ ВАДИМОВНА 17.02.2015 IBPMN.15.01.8H.R
BBPM 16.02.2015
РМВ.Т.01929 МАТВЕЕВА ВЛАДИСЛАВА ГЕНРИХОВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01930 ХМЕЛИНКО НАТАЛЬЯ СЕРГЕЕВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01931 СМОЛЯКОВ АЛЕКСЕЙ АЛЕКСЕЕВИЧ 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01932 МАЛЫШЕВА МАРЬЯ АНАТОЛЬЕВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01933 МАКАРЕВИЧ ГЕЛЕНА ТАДЕУШЕВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01934 ГИРИН ОЛЕГ ВЛАДИМИРОВИЧ 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01935 БУГАЕВА ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01936 ГОРДЕЕВ ЮРИЙ ЮРЬЕВИЧ 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01937 ЛИПСКАЯ АЛЕКСАНДРА ГЕННАДЬЕВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01938 ДАВЫДОВА НАТАЛЬЯ ИВАНОВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01939 КУДРЯШОВА ВЕРОНИКА ПЕТРОВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01940 КАЙЗИНОВИЧ СЕРГЕЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01941 РАКУТЬ МАРИЯ АЛЕКСАНДРОВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
РМВ.Т.01942 ПЕТРОВСКАЯ АНАСТАСИЯ ВАДИМОВНА 16.02.2015 BBPM.15.01.8H.R
BPMB 11-12.12.2014
РМВ.Т.01921 ANDRII POVOLIAIEV 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01922 ANNA BIKBULATOVA 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01923 ELENA LAZARENKO 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01924 TETIANA BILAN 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01925 ROMAN KYIASHKO 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01926 SERGIY TYSHKEVYCH 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01927 MARYNA PRYTULA 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
РМВ.Т.01928 NATALIIA MINCHENKO 11-12.12.2014 BPMB.14.02.4.R
HRPM 4-5.12.2014
РМВ.Т.01913 НАТАЛИЯ ТАРАН 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01914 ЕЛЕНА ПЛАХОТНИЧЕНКО 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01915 АННА ПАСЕЧНИК 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01916 YAROSLAV BURDA 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01917 OLGA NIKITCHUK 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01918 OLEKSANDR FORMAGEI 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01919 ОЛЕКСАНДР ПОЖАР 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01920 СЕРГІЙ МУЛЯРЧУК 4-5.12.2014 HRPM.14.01.2.R
BSPM 29-30.11.2014
РМВ.Т.01903 ИГОРЬ БОЛТНЕВ 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01904 НАТАЛЬЯ КУТУЗОВА 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01905 АЛЕКСЕЙ ВАСИЛЕНКО 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01906 ОКСАНА СКИРТА 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01907 КАМИЛА ГОРОДЕЦКАЯ 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01908 ВИТАЛИЙ БАРАНОВ 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01909 ЮРИЙ ДОНЕЦ 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01910 АЛЕКСАНДР ЗАСПЕНКО 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01911 ЕЛЕНА МЕЛЕЩЕНКО 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
РМВ.Т.01912 ЕВГЕНИЙ КИСЕЛЕВ 29-30.11.2014 BSPM 14.01.16H.R
BSPM 19-21.11.2014
РМВ.Т.01883 ПЯСЕЦКАЯ ТАТЬЯНА ГРИГОРЬЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01884 ШИТИК ТАТЬЯНА НИКОЛАЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01885 КРАВЧУК СВЕТЛАНА ВЛАДИМИРОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01886 ДРОЗДОВА ОЛЬГА ВИКТОРОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01887 САВИЦКИЙ ЕВГЕНИЙ ТИГРАНОВИ 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01888 ПАРЧЕВСКИЙ АНДРЕЙ ВАСИЛЬЕВИЧ 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01889 РЕГИНО ТАТЬЯНА ЮРЬЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01890 АБРАМЧИК ЕЛЕНА НИКОЛАЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01891 ГЕРИЛОВИЧ МАРИНА ИВАНОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01892 ВАРАТНИЦКАЯ ОЛЬГА ПЕТРОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01893 КУПРЕЙЧИК ЕКАТЕРИНА ИГОРЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01894 КОСОВ СЕРГЕЙ МИХАЙЛОВИЧ 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01895 КАШПЕЙ АЛЕКСЕЙ ВИКТОРОВИЧ 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01896 БАВДЕЙ НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01897 КРАЙКО СЕРГЕЙ ВАЛЕРЬЕВИЧ 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01898 БРЕК ЕКАТЕРИНА АНАТОЛЬЕВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01899 НИСТЮК ИННА ПЕТРОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01900 КОВРИК ЕЛЕНА МИХАЙЛОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01901 КОНДРАТЕНЯ АНДРЕЙ ВЛАДИМИРОВИЧ 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01902 КЛОНОВА СТЕФАНИЯ АЛЕКСАНДРОВНА 19-21.11.2014 BSPM.14.02.24H.R
MAB 09.10.2014
РМВ.Т.01882 ТАТЬЯНА ЯКОВЛЕВА 09.10.2014 MAB.14.02.1.R
BPMN 29-31.10.14
РМВ.Т.01879 ЯРОСЛАВ СИВАК 29-31.10.2014 BPMN.14.03.2.R
РМВ.Т.01880 ОЛЕНА ВАСИЛЬЧЕНКО 29-31.10.2014 BPMN.14.03.2.R
РМВ.Т.01881 OLEKSANDR ROZOVYK 29-31.10.2014 BPMN.14.03.2.R
BSPM 29-30.09.2014
РМВ.Т.01868 ДАРІЯ ЗАЇКА 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01869 НАДІЯ ОБРОЦЬКА 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01870 ВІТАЛІЯ ВЛАСЮК 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01871 МАКСИМ МАЦЮПА 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01872 ОЛЬГА ЧИЧИЛЬ 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01873 МАРІЯ ГАВРИЛЕНКО 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01874 ОКСАНА КУРАКОВА 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01875 ОЛЕСЯ СТЕПУРЕНКО 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01876 ВОЛОДОМИР ДЕРЕМЕШКО 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01877 НАДІЯ ГУР’ЄВА 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
РМВ.Т.01878 ОЛЕКСАНДР СОВА 29-30.09.2014 BSPM.14.02.4.R
BPMN 28-30.08.2014
РМВ.Т.01860 АЛЕКСАНДР ДЕГТЯРЬ 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01861 АЛЕКСАНДР ДЕМАКОВ 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01862 ДЕНИС ЗОРИН 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01863 ЕЛЕНА ЗОТОВА 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01864 ВЛАДИСЛАВ СТАРЕНЧЕНКО 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01865 ВАДИМ ФЕДОРЕНКО 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01866 ЕЛИЗАВЕТА ЛАЗАРЕНКО 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
РМВ.Т.01867 АЛИНА ДРОЗДОВА 28-30.08.2014 BPMN.14.03.1.R
BPMB 26-27.08.2014
РМВ.Т.01852 АЛЕКСАНДР ДЕГТЯРЬ 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01853 АЛЕКСАНДР ДЕМАКОВ 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01854 ДЕНИС ЗОРИН 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01855 ЕЛЕНА ЗОТОВА 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01856 ВЛАДИСЛАВ СТАРЕНЧЕНКО 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01857 ВАДИМ ФЕДОРЕНКО 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01858 ЕЛИЗАВЕТА ЛАЗАРЕНКО 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
РМВ.Т.01859 АЛИНА ДРОЗДОВА 26-27.08.2014 BPMB.14.02.3.R
BPMS 24.07.2014
РМВ.Т.01844 АЛЕКСАНДР МАХОВ 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01845 ДЕНИС ЗЫК 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01846 ВЛАДИМИР СКРИПКА 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01847 АНТОН ШАМОВ 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01848 СТАНИСЛАВ ДЕМЧЕНКО 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01849 МАКСИМ ВАСИЛЬЧУК 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01850 ТАТЬЯНА ЛОМИНОГА 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
РМВ.Т.01851 АННА САК 24.07.2014 BPMS.14.01.1.R
BSPMSS 16-22.06.2014
РМВ.Т.01829 BABAYAN IGOR 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01830 LEBID NATALIIA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01831 KALASHNIKOVA VIKTORIIA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01832 PAVLENKO ALONA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01833 TANASENKO MARIIA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01834 SKRYPUNOV KOSTIANTYN 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01835 PAVLYUK DENIS 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01836 DMYTRENKO DMYTRIY 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01837 DMYTRENKO KATERYNA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01838 LUKYANAVA KATSIARYNA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01839 SULIMOVA IULIIA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01840 PUZANOVA ANTONINA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01841 SHOLDA OLHA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01842 MOSKALIUK ANDREI 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
РМВ.Т.01843 HERASEMCHUK OLGA 16-22.06.2014 BSPMSS.14.01.24H.R
BSPML 03-11.06.2014
РМВ.Т.01794 ПАВЕЛ БАРКОВСКИЙ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01795 ВИКТОР БОГАТЫРЕВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01796 СЕРГЕЙ БОГДАНОВИЧ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01797 МАРГАРИТА ВЕЕВНИК 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01798 ВИТАЛИЙ ВОЙТЕХОВСКИЙ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01799 МАКСИМ ГАШИН 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01800 ВИТАЛИЙ ДВОРНИК 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01801 СЕРГЕЙ ДОВНАР 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01802 АНАТОЛИЙ ЖИЦ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01803 СВЕТЛАНА КАЗИНА 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01804 ДМИТРИЙ КОВАЛЬ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01805 ГРИГОРИЙ КОЗЛОВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01806 АНДРЕЙ КОЗЫРЕВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01807 ВЛАДИМИР КОЛЧАНОВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01808 ДМИТРИЙ КОНДРАТЕНКО 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01809 ДМИТРИЙ КОСМАЧЕВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01810 ОЛЕГ КУДЕЛКО 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01811 ВЛАДИМИР КУНЦЕВИЧ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01812 ВЛАДИМИ ЛЕОНЧУК 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01813 ДМИТРИЙ ЛУЧЕНОК 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01814 ОЛЕГ МАРКЕВИЧ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01815 ВИКТОР МЕЛЬНИКОВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01816 АНАТОЛИЙ МИЛЮК 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01817 АЛЕКСАНДР МОГИЛЬНЫЙ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01818 КОНСТАНТИН НЕНАРТОВИЧ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01819 ЕВГЕНИЙ НЕНАРТОВИЧ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01820 НИКОЛАЙ ПОКАТАЕВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01821 ОЛЕГ ПРОКОПЕНКО 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01822 ГЕННАДИЙ САДОВСКИЙ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01823 ВЛАДИМИР СТЕПАНОВ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01824 ВИКТОР ФЕДОРЕНКО 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01825 КОНСТАНТИН ЧЕЧУРА 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01826 ЮРИЙ ЧИЖ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01827 ИГОРЬ ШЕНЕЦ 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
РМВ.Т.01828 ВИКТОР ШУЛЬГА 03-11.06.2014 BSPML.14.01.16H.R
SWPM 04.06.2014
РМВ.Т.01780 НАГОРНЫЙ ДМИТРИЙ КОНСТАНТИНОВИЧ 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01782 АЛЬСЕВИЧ ВАЛЕНТИНА ВИТАЛЬЕВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01783 АЛИФЕР ВЕРОНИКА ВИКТОРОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01784 ЗАРЕЦКАЯ ТАТЬЯНА СТЕПАНОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01785 САНЮК ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01786 ЯРКИНА ТАТЬЯНА ЛЬВОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01787 ШАВРУК ВЕРОНИКА ВЛАДИМИРОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01788 КАСПЕРОВИЧ АНДРЕЙ ВЛАДИМИРОВИЧ 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01789 САЗОНОВА ИРИНА НИКОЛАЕВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01790 САВРАН ЕЛЕНА ИВАНОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01791 ЛУПИНА ТАТЬЯНА НИКОЛАЕВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01792 ВОЙТЕШОНОК АННА ВЯЧЕСЛАВОВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
РМВ.Т.01793 АЛЬХОВИКОВА ЮЛИЯ АНДРЕЕВНА 04.06.2014 SWPM.14.01.4H.R
BSPM 26-28.05.2014
РМВ.Т.01750 ЛУПИНА ТАТЬЯНА НИКОЛАЕВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01760 КАЛЕНОВА ГАЛИНА ПЕТРОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01761 БОБКО АЛЕКСАНДР ВИТАЛЬЕВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01762 СИНИЦА АЛЕКСЕЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01763 ПАНКРАТОВА ОКСАНА ВЛАДИМИРОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01764 НАГОРНЫЙ ДМИТРИЙ КОНСТАНТИНОВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01765 СКРИПКА АННА ВЛАДИМИРОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01766 ШВАНОВСКАЯ СВЕТЛАНА ЛЕОНИДОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01767 ДОРОШКЕВИЧ АНЖЕЛА ЛЕОНИДОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01768 АЛЬСЕВИЧ ВАЛЕНТИНА ВИТАЛЬЕВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01769 ЖАБКО КОНСТАНТИН ПЕТРОВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01770 ЗАХАРОВ ДМИТРИЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01771 АЛИФЕР ВЕРОНИКА ВИКТОРОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01772 ГАЙДУК ЕКАТЕРИНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01773 БУКИНА АННА АНДРЕЕВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01774 КАШАПОВА ТАТЬЯНА АБДУЛЬБАРОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01775 МАТВЕЕВ ИГОРЬ НИКОЛАЕВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01776 ЗАРЕЦКАЯ ТАТЬЯНА СТЕПАНОВНА 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01777 ВАГАНОВ ДМИТРИЙ ВАДИМОВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01778 ТАРАСЕВИЧ ДМИТРИЙ АЛЕКСАНДРОВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01779 АНТРОПОВ АНДРЕЙ НИКОЛАЕВИЧ 26-28.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
BSPM 19-21.05.2014
РМВ.Т.01740 ГЛУШКО ЛАРИСА АНАТОЛЬЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01741 ЮДИНА ТАТЬЯНА ВЯЧЕСЛАВОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01742 ЯРКИНА ТАТЬЯНА ЛЬВОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01743 БАРТКЕВИЧ ЕЛЕНА СЕРГЕЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01744 КОСТЮК ОЛЬГА ВЛАДИМИРОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01745 ПОДОСЕТНИКОВА ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01746 КЛИМОВ АНДРЕЙ ВЛАДИМИРОВИЧ 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01747 САЗОНОВА ИРИНА НИКОЛАЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01748 ВОЙТЕШОНОК АННА ВЯЧЕСЛАВОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01749 ШАВРУК ВЕРОНИКА ВЛАДИМИРОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01751 ГЛАЗКОВА ОЛЬГА ВИКТОРОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01752 АЛЬХОВИКОВА ЮЛИЯ АНДРЕЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01753 САВРАН ЕЛЕНА ИВАНОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01754 КАСПЕРОВИЧ АНДРЕЙ ВЛАДИМИРОВИЧ 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01755 ЗЕЛЕНЯК МАРИНА ЯРОСЛАВОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01756 КУДИНОВИЧ АННА ЕВГЕНЬЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01757 САВИЦКАЯ СВЕТЛАНА ВАЛЕРЬЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01758 САНЮК ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
РМВ.Т.01759 НАУКОВИЧ ТАТЬЯНА ЮРЬЕВНА 19-21.05.2014 BSPM.14.02.24H.R
BSPM 16-18.04.2014
РМВ.Т.01738 INNA KIRIMOVA 16-18.04.2014 BSPM.14.01.3.R
РМВ.Т.01739 ALEXANDER FORMAGEI 16-18.04.2014 BSPM.14.01.3.R
BPMB 10-11.04.2014
РМВ.Т.01730 ВОЛОДИМИР ЮЩЕНКО 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01731 ДМИТРО КОВТУН 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01732 АНЖЕЛІКА КОВАЛЕНКО 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01733 ІВАН НЕБРАТ 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01734 ОЛЕГ РЯЗАНОВ 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01735 ВІРА РЯДСЬКА 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01736 ВОЛОДИМИР ПЛОТНІКОВ 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
РМВ.Т.01737 КАТЕРИНА ГОРДЄЄВА 10-11.04.2014 BPMB.14.02.2.R
BPMB 27-28.03.2014
РМВ.Т.01711 INNA KIRIMOVA 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
РМВ.Т.01712 NATALIA ZHEVAGO 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
РМВ.Т.01713 GALYNA GRYGORENKO 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
РМВ.Т.01714 ОЛЬГА ЛОГІНОВА 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
РМВ.Т.01715 ТЕТЯНА ГОЛОВКО 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
РМВ.Т.01716 НАТАЛЯ МАРТИНЕНКОВА 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
РМВ.Т.01717 ЕЛЕНА ВАСИЛЬЧЕНКО 27-28.03.2014 BPMB.14.02.1.R
BSPM 28-29.03.2014
РМВ.Т.01718 DZMITRY PRYCHEPA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01719 DZMITRY BUHAYEU 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01720 DZMITRY ALIAKSANDRAU 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01721 ALENA SHCHADRYNA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01722 VADZIM YAFIMENKA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01723 FIODAR KOBETS 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01724 DARYA GORBUNOVA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01725 VITALI BARYSIK 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01726 IRYNA PARFENAVA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01727 ANDREI MAKAREVICH 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01728 ANASTASIA PUSHKINA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
РМВ.Т.01729 AKSANA BARANOUSKAYA 28-29.03.2014 BSPM.14.01.2.R
BSPM 04-06.03.2014
РМВ.Т.01703 NATALIA ZHEVAGO 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01704 OLEKSANDRA CHUMAK 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01705 IANINA PRUDENKO 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01706 ANASTASIYA PLATONOVA 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01707 IRYNA KHARKHAN 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01708 GALYNA GRYGORENKO 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01709 TETIANA DUBICH 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
РМВ.Т.01710 ЄРМАКОВА ЛІДІЯ 4-6.03.2014 BSPM.14.2.2.R
BSPM 12-14.02.2014
РМВ.Т.01701 NATALIA ZHEVAGO 12-14.02.2014 BSPM.14.01.3.R
РМВ.Т.01702 OLEKSANDRA CHUMAK 12-14.02.2014 BSPM.14.01.3.R
BSPM 27-28.02.2014
РМВ.Т.01688 ALENA DASHKEVICH 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01689 ALESIA KUNTS 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01690 IRYNA HRYHAROVICH 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01691 IVAN BURLYKA 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01692 KATSIARYNA HAROKHAVIK 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01693 KATSIARYNA PRETKEL 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01694 LIDZIYA MECHANITSE 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01695 NATALLIA KRAUTSOVA 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01696 TATSIANA ANDREEVA 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01697 TATSIANA TYCHINA 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01698 VALENTINA GROM 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01699 VOLHA SIAMIONAVA 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01700 YANA SANKO 27-28.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
BSPM 20-21.02.2014
РМВ.Т.01671 ALEXANDER ANDRUHOVICH 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01672 ALIAKSANDR MINAU 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01673 ANDREI APAROVICH 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01675 DZIANIS ZINKOVICH 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01676 IRINA KUREICHYK 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01678 RAMAN KHALUPAU 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01679 SERGE ZENKEVIC 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01680 SERGEY YURKOV 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01681 SIARHEI PETRYK 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01682 TSIMAFEI MARKHEL 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01683 VALERYIA KASABUTSKAYA 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01684 VIKTAR ILYANKOU 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01685 VITALY FILATENKO 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01686 VLADIMIR PORTUGALOV 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01687 YURY TANANA 20-21.02.2014 BSPM.14.02.16H.R
BSPM 26-27.01.2014
РМВ.Т.01650 YURY YURKOU 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01651 KATSYARYNA BABITZKAYA 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01652 OLGA SIDOROVA 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01653 ELENA RATKEVICH 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01654 PAVEL KOTSIKAU 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01655 KATERINA TARASIUK 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01656 MIKHAIL BABITSKI 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01657 VITALY YARMOLIK 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01658 VITAL LOBACHEVSKIJ 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01660 ANTON SAMOILIK 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01661 SIARHEI HOIDZ 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01662 IRYNA KUTSKO 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01664 ALENA SHMIDAVA 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01665 ALINA MYLENKA 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01666 YAUHEN KARELAU 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01667 HEORHI VILKITSKI 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01668 DZMITRY MARTYNAU 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01669 MIKHAIL FEDAROVICH 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01670 ALIAKSEI SERY 26-27.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
BSPM 24-25.01.2014
РМВ.Т.01630 DARYA BARAUKO 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01631 ANDREW TSAREW 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01632 VITAL SILKOU 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01633 ALEH VOINAU 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01634 IRINA DUBROVSKAYA 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01635 SIARHEI MIKHAILAU 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01636 ALIAKSEI RUBINAU 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01637 ULADZIMIR SARAKAVIK 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01638 SIARHEI ZANIMONETS 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01639 ANASTASIA KAROTKAYA 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01640 MIKHAIL SAMADZELKIN 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01641 VADZIM BUDZISHYN 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01642 SIARHEI KANEUSKI 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01643 VADIM DREVIN 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01644 VITALI LIUBCHANKA 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01645 PETER BAGROVETS 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01646 ALENA CHARNOVA 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01647 ALIAKSEI TRUSHCHANKOU 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01648 YULIYA MIKHAILAVA 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01649 STANISLAV BORISEVICH 24-25.01.2014 BSPM.14.02.16H.R
BATM 20-21.01.2014
РМВ.Т.01614 БУГАЕВА ЕКАТЕРИНА 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01615 ГОРДЕЕВ ЮРИЙ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01616 КАРАСИК ЕВГЕНИЙ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01617 МАКАРЕВИЧ ГЕЛЕНА 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01618 МАЛЫШЕВА МАРЬЯ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01619 МАТВЕЕВА ВЛАДИСЛАВА 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01620 МИРОНЧИК ДАРЬЯ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01621 ПОДОЛЯК КИРИЛЛ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01622 СМОЛЯКОВ АЛЕКСЕЙ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
РМВ.Т.01623 ХМЕЛИНКО НАТАЛЬЯ 20-21.01.2014 BATM.14.02.16H.R
RMPM 19-20.12.2013
РМВ.Т.01598 ALA LENSKAYA 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01599 ALENA RANTSEVICH 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01600 ARKADZI BARKHAN 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01601 DIMITRI LABUTIN 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01602 IHAR KALAMIYETS 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01603 IHAR MATALYHA 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01604 IRYNA KAVALCHUK 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01605 IRYNA PERVAYA 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01606 KIRYL RANKO 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01607 TATSIANA LOKUN 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01608 MIKALAI KARNEICHUK 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01609 SIARHEI PYRYEU 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01610 VALERY KISELEV 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01611 TATSIANA AKHRAMOVICH 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01612 YAUHENI KANOPLICH 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
РМВ.Т.01613 YURY BAHDANAU 19-20.12.2013 RMPM.13.02.16H.R
BPMB 10-11.12.2013
РМВ.Т.01594 ВІТАЛІЙ ГОРОБІВСЬКИЙ 10-11.12.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01595 НАТАЛІЯ ЮРЧЕНКО 10-11.12.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01596 OLENA MALYSHEVA 10-11.12.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01597 YULIYA KHMIL 10-11.12.2013 BPMB.13.02.3.R
RMPM 28-29.11.2013
РМВ.Т.01572 ТЕТЯНА ВИШИНСЬКА-БОНДАР 28-29.11.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01588 НАТАЛИЯ ТАРАН 28-29.11.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01590 RUSLAN BONTSEVICH 28-29.11.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01592 VICTOR ZALIZETSKYI 28-29.11.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01593 ЕЛЕНА СУХОТЕПЛАЯ 28-29.11.2013 RMPM.13.01.2.R
RMB 28.11.2013
РМВ.Т.01575 ALIAKSEI SERY 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01576 ANASTASIA KAROTKAYA 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01577 ANDREI AUCHYNNIK 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01578 ANDREW GAVRUSHENKO 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01579 DARYA TSIARESHKA 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01580 DZIYANA ZAVADSKAYA 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01581 DZMITRY BAREL 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01582 EUGENE KUZMITSKY 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01583 IVAN DZEMIASHKEVICH 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01584 KATSIARYNA NEVELSKAYA 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01585 NATALLIA KAPATSEVICH 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01586 KIRYL DORASH 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01587 OLGA NIKOLAEVA 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01589 VIKTAR KLIMAU 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01591 YAUHENI BAKULIN 27.11.2013 RMB.13.01.8H.R
PEB 27.11.2013
РМВ.Т.01547 KIRYL DORASH 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01549 ALIAKSEI SERY 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01557 ANASTASIA KAROTKAYA 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01563 ANASTASIYA ZALESKAYA 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01564 ANDREI AUCHYNNIK 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01565 ANDREW GAVRUSHENKO 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01566 DZMITRY BAREL 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01567 DZMITRY ZHURAU 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01568 EUGENE KUZMITSKY 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01569 IVAN DZEMIASHKEVICH 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01570 KATSIARYNA NEVELSKAYA 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01571 NATALLIA CHARKASAVA 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01573 OLGA NIKOLAEVA 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
РМВ.Т.01574 VOLHA DASHKEVICH 27.11.2013 PEB.13.01.8H.R
BSPMSW 15-16.11.2013
РМВ.Т.01543 MAKSIM VALOZHYNETS 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01544 DZMITRY ZHURA 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01545 DZMITRY BUTSYANAU 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01546 SIARHIEJ KARALENKA 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01548 NATALLIA SILIUKOVA 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01550 KIRYL DORASH 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01551 EUGENE KUZMITSKY 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01552 ANDREI AUCHYNNIK 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01553 DZMITRY PISARENKA 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01554 HANNA SALAHUB 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01555 ALESIA PUKHAVA 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01556 ALENA KANANOVICH 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01558 YURY MIKLASHEVICH 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01559 NADZEYA KERUS 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01560 IHAR HUBANAU 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01561 TATSIANA LOKUN 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
РМВ.Т.01562 VOLHA IVANOVA 15-16.11.2013 BSPMSW.13.01.16H.R
BSPMCON 05-26.11.2013
РМВ.Т.01526 Ю. ГАЙДАК 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01527 А. ЗУБОВИЧ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01528 В. РАКЕВИЧ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01529 Н. ЗЕНЬКО 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01530 А. ВОЛЬПОВ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01531 А. БУСЬКО 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01532 В. ТАНАДЖИ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01533 В. ЗИМАЦКИЙ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01534 Я. БАННИКОВ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01535 А. ПОЛИТЫКА 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01536 С. ХАЦКЕВИЧ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01537 А. ШАРУПИЧ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01538 Д. ПАНКОВ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01539 И. САХОВСКИЙ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01540 А. ЧИРЛИН 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01541 В. ЛАЗАРЕВ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
РМВ.Т.01542 Д. ЛАБКОВИЧ 05-26.11.2013 BSPMCON.13.01.20H.R
PMSTCON 25.10.2013
РМВ.Т.01509 ИВАН НЕВЕРОВИЧ 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01510 АНАТОЛИЙ СТАЦЕНКО 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01511 ЕВГЕНИЙ САПОЖНИКОВ 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01512 ЕВГЕНИЙ КАРКОТКО 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01513 АЛЕКСАНДР КРАПИВИН 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01514 ТАТЬЯНА ВОДОНОСОВА 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01515 УЛЬЯНА СОСНОВСКАЯ 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01516 ВЕРОНИКА КАРПЕЙЧИК 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01517 АЛЕКСАНДР ПОДЛЕССКИЙ 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01518 ОЛЬГА ГОЛУБОВА 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01519 ЛЮДМИЛА КОРБАН 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01520 ЕКАТЕРИНА СЫЧЕВА 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01521 АНАТОЛИЙ ТРУШКЕВИЧ 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01522 ИВАН БОГОМОЛОВ 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01523 АНДРЕЙ РАБЕНОК 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01524 ИРИНА КОЛЕСНИКОВА 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
РМВ.Т.01525 СЕРГЕЙ ГАРЕЛИК 25.10.2013 PMSTCON.13.01.4H.R
BSPM 4-5.10.2013
РМВ.Т.01490 ЮРИЙ МАЛУХА 4-5.10.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01491 ВЛАДИСЛАВ ВАРЧЕНКО 4-5.10.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01492 ЯРОСЛАВ МАРТЫНЕНКО 4-5.10.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01493 ПЁТР ЯЛАНЕЦКИЙ 4-5.10.2013 BSPM.13.01.2.R
BPMB 5-6.07.2013
РМВ.Т.01494 ДАНИИЛ МИКИТЧЕНКО 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01495 СЕРГЕЙ НОСОВ 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01496 АНДРЕЙ МЕЛЬНИК 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01497 ОЛЬГА КИРЮШИНА 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01498 ВЛАДИМИР КОТОМИН 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01499 АЛЕКСАНДРА УСЕНКО 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01500 ЮЛИЯ ЖЕЛТОНОГ 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01501 МАКСИМ ГОЛОВАХИН 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01502 ЮЛИАН ЯКОВЛЕВ 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01503 ЕВГЕНИЙ МАТЛАЙ 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01504 ИНГА ШЕВЕЛЕВА 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01505 ИГОРЬ ГОЛОДЕНКО 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01506 ЕВГЕНИЙ ВАНДА 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01507 ТАТЬЯНА ОЛЕНИЧ 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
РМВ.Т.01508 СЕРГЕЙ КЛЮЧИКОВ 5-7.07.2013 BPMB.13.02.3.R
BSPM 19-20.06.2013
РМВ.Т.01476 ОЛЬГА БАБИЧ 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01477 АНДРІЙ ОРЛОВ 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01478 РУСЛАН ПЕДОРА 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01479 ЮЛІЯ СТАШЕНКО 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01480 СЕРГІЙ КОРНІЄНКО 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01481 ІВАН ГРИНЧУК 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01482 ІННА МЕЛЬНИК 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01483 МАР’ЯНА ТИЩЕНКО 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01484 НАТАЛІЯ КУЧЕР 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01485 ВІРА ЛЕВАДА 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01486 ЛІЛІЯ МІКАЙЛО 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01487 АРТЕМ ШАЛКІН 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01488 КАТЕРИНА РЯБІНЧИК 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
РМВ.Т.01489 СВІТЛАНА НОЖАК 19-20.06.2013 BSPM.13.02.4.R
BSPM 09-17.06.2013
РМВ.Т.01464 ДАРЬЯ СВЕТЛИЧНАЯ 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01465 МИРОСЛАВ ДРОЗД 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01466 СТЕПАН ДЗЮБЕНКО 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01467 АНАСТАСИЯ КОЛОМИЕЦ 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01468 ЕВГЕНИЙ КРАВЧЕНКО 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01469 АНДРЕЙ МОСКАЛЮК 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01470 ЮЛИЯ ЧЕРНЕГА 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01471 МАРИЯ КОСАРЕВА 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01472 ЕКАТЕРИНА КЛИМУШКО 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01473 ЕКАТЕРИНА ЛУКЬЯНОВА 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
РМВ.Т.01474 ОЛЬГА НЕМКОВИЧ 09-17.06.2013 BSPM.13.02.3.R
BSPM 30-31.05.2013
РМВ.Т.01453 ЕЛЕНА БУЛАВИНА 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01454 ОЛЬГА ШУМАКОВА 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01455 НАТАЛЬЯ РУДАЯ 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01456 АННА ОСТАПЧИК 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01457 ОЛЬГА КОМАРОВА 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01458 КОНСТАНТИН ПАВЛОВ 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01459 ЕЛЕНА НАГОРНАЯ 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01460 ЛЮДМИЛА МЕЛЬНИКОВА 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01461 ТАМАРА КОВАЛЬ 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01462 ТАТЬЯНА ГРИЦКЕВИЧ 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01463 НАТАЛЬЯ ЖУК 30-31.05.2013 BSPM.13.01.2.R
BPMB 30-31.05.2013
РМВ.Т.01452 ОЛЕГ БОНДАРЧУК 30-31.05.2013 BPMB.13.02.2.R
PMF 28-31.05.2013
РМВ.Т.01419 МАРИНА ШЕВЧЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01420 НАТАЛІЯ КУЧЕРЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01421 ОЛЕНА СИТЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01422 ЛАРИСА ПАЗИНИЧ 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01423 ІРИНА БУТЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01424 ЮРІЙ ЯЩЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01425 ОКСАНА ТИЩЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01426 ЛЮДМИЛА ЖУКОВА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01427 ОЛЕНА КУЗЬМЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01428 МИКОЛА ЕРГАРД 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01429 МИКОЛА КУДРЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01430 ОЛЕГ ЦІБОРОВСЬКИЙ 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01431 СЕРГІЙ ВИШНЕВСЬКИЙ 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01432 СВІТЛАНА МАКЕЄВА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01433 ОЛЕНА ДУДІНА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01434 ГАЛИНА ЛІЗУНОВА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01435 ІРИНА ШЕВЧУК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01436 ОКСАНА КОЛОМІЄЦЬ 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01437 ОЛЕКСАНДР ФЕДОСЄЄВ 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01438 ТАМАРА ЦИГАНОК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01439 СВІТЛАНА ТУРУПАЛОВА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01440 СВІТЛАНА РОСТОЧИЛО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01441 ВІКТОРІЯ КУЛИК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01442 АНТОНІНА КРАПІВІНА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01443 МИКОЛА УСТИМЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01444 ТЕТЯНА ДЯЧЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01445 ЮЛІЯ КУЧМА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01446 ГАЛИНА САМЕЛЮК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01447 СЕРГІЙ ЛИННИК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01448 ПЕТРО МЕЛЬНИК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01449 КОСТЯНТИН НАДУТИЙ 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01450 ЄВГЕНІЯ МАТЮШКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01451 НАТАЛІЯ ТИЩЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01475 ОКСАНА ВОРОХТА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01490 ОЛЕНА ДОРОШЕНКО 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01491 ЛЮДМИЛА ПОДГОРНА 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01492 АНЖЕЛА КУПЛІВАНЧУК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
РМВ.Т.01493 ОЛЕГ ХИЖНЯК 28-31.05.2013 PMF.13.02.1R
RMPM 24-25.05.2013
РМВ.Т.01411 ЮЛИЯ ШВАЙКОВСКАЯ 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01412 АНДРЕЙ ЛИТОВЧИК 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01413 АЛЕКСЕЙ СОКОЛ 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01414 ПОЛИНА ЗЫЛЬ 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01415 ДАРЬЯ ВОРОНОВИЧ 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01416 ЕКАТЕРИНА ЗУЕВА 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01417 ОЛЬГА НЕМКОВИЧ 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
РМВ.Т.01418 АНДРЕЙ МАКАРЕВИЧ 24-25.05.2013 RMPM.13.01.2.R
CEIPMA 23.05.2013
РМВ.Т.01409 FARID NADIROV 23.05.2013 CEIPMA.13.01.1.R
PMO 21-22.05.2013
РМВ.Т.01408 FARID NADIROV 21-22.05.2013 PMO.13.01.2.R
РМВ.Т.01410 МИХАИЛ БАТЬКОВСКИЙ 21-22.05.2013 PMO.13.01.2.R
SWPM 20.05.2013
РМВ.Т.01407 FARID NADIROV 20.05.2013 SWPM.13.01.1.R
SKPI 17.05.2013
РМВ.Т.01404 НАДЕЖДА СКИДАН 17.05.2013 SKPI.13.01.1.R
РМВ.Т.01405 АННА ЛЕВИЦКАЯ 17.05.2013 SKPI.13.01.1.R
РМВ.Т.01406 ОКСАНА НОВИКОВА 17.05.2013 SKPI.13.01.1.R
BSPM 18-20.04.2013
РМВ.Т.01398 ЮЛИЯ БАРТАЛЕВИЧ 18-20.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01399 ЯРОСЛАВ ПЕТРИКЕВИЧ 18-20.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01400 ДАРЬЯ ВОРОНОВИЧ 18-20.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01401 ЕКАТЕРИНА ЗУЕВА 18-20.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01402 АНДРЕЙ ЧЕРНЫШ 18-20.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01403 АНДРЕЙ МАКАРЕВИЧ 18-20.04.2013 BSPM.13.01.3.R
SWPM 18.04.2013
РМВ.Т.01397 YEVHEN OLIYNIK 18.04.2013 SWPM.13.01.1.R
РМВ.Т.01144 SERGII BADZIUKH 18.04.2013 SWPM.13.01.1.R
BSPM 15-17.04.2013
РМВ.Т.01391 ЕКАТЕРИНА ЛАКИЙЧУК 15-17.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01392 НАТАЛЬЯ МАРТЫНЕНКОВА 15-17.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01393 SERGII BADZIUKH 15-17.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01394 DENIS DAVIDOV 15-17.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01395 ALEXEY SITNIK 15-17.04.2013 BSPM.13.01.3.R
РМВ.Т.01396 ALEXANDER KOVALCHUK 15-17.04.2013 BSPM.13.01.3.R
BPMB 21-22.02.2013
РМВ.Т.01389 VALIANTSIN TRYZNA 21-22.02.2013 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01390 СВІТЛАНА ДОЦЕНКО 21-22.02.2013 BPMB.12.02.1.R
OPM 25-26.01.2013
РМВ.Т.01373 ИГОРЬ КАТИБНИКОВ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01374 ГАЛИНА УГОЛИК 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01375 АЛЕКСАНДР САДОВСКИЙ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01376 АНДРЕЙ ГОНЧАРОВ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01377 ДМИТРИЙ ЗАХАРОВ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01378 АННА СКРИПКА 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01379 СЕРГЕЙ ПРИХОДЬКО 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01380 ВАЛЕНТИНА ЮРКОВА 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01381 ДЕНИС КАЛИМОВ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01382 АЛЕКСЕЙ ЗАГАРИН 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01383 ВАДИМ ТРУХИН 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01384 КОНСТАНТИН ЗАСТОЛЬСКИЙ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01385 АНДРЕЙ КОСАЧ 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01386 СЕРГЕЙ ШЕКО 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01387 ЮЛИЯ ЕВСЕЕНКО 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
РМВ.Т.01388 МАКСИМ КЛИМЕНОК 25-26.01.2013 OPM.12.3.2R
BPMN 20-22.12.2012
РМВ.Т.01356 ОЛЬГА АРГУНОВА 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01357 ЮРИЙ АРСЕНЬЕВ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01358 ОКСАНА ДИКАЯ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01359 СЕРГЕЙ ХОЛОША 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01360 АНЖЕЛИКА КОВАЛЕНКО 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01361 ДМИТРИЙ КОВТУН 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01362 ТАТЬЯНА КОРЮК 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01363 ИВАН НЕБРАТ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01364 ВЛАДИМИР ПЛОТНИКОВ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01365 ВЕРА РЯДСКАЯ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01366 ОЛЕГ РЯЗАНОВ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01367 СЕРГЕЙ СОБИПАН 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01368 ВИТА ТКАЧ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01369 ОЛЕСЯ МАЦУЛЬ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01370 ВЛАДИМИР ЮЩЕНКО 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01371 ИГОРЬ ОЛЬХОВСКИЙ 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
РМВ.Т.01372 ЕКАТЕРИНА ГОРДЕЕВА 20-22.12.2012 BPMN.12.2.01R
BPMB 10-11.12.2012
РМВ.Т.01349 ДМИТРО ЛЕЩЕНКО 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01350 ІННА РУЛЕНКОВА 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01351 ОЛЕКСАНДР ГОЛОВАЧ 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01352 ЄЛИЗАВЕТА ЯВТУШЕНКО 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01353 ОЛЕГ ПЕРУН 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01354 АННА ВЛАСЕНКО 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01355 ЄВГЕНІЙ КОВНІР 10-11.12.2012 BPMB.12.02.1.R
BSPM 21-23.11.2012
РМВ.Т.01341 ОЛЕГ ЛУБЕНЕЦ 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01342 ЕЛЕНА ЩЕРБАТАЯ 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01343 PAVEL SMETANIN 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01344 ANNA KHRYSTEVYCH 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01345 ALEKSANDR OSELEDETS 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01346 SVETLANA PANCHENKO 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01347 ALEXANDR KRIVORUCHKO 21-23.11.2012 BSPM.12.01.3.R
BSPM 15-17.11.2012
РМВ.Т.01336 ОКСАНА ДМИТРИШИНА 15-17.11.2012 BSPM.12.02.3.R
РМВ.Т.01337 АЛЕКСЕЙ КОНЧИЦ 15-17.11.2012 BSPM.12.02.3.R
РМВ.Т.01338 СЕРГЕЙ ХОЛЕВО 15-17.11.2012 BSPM.12.02.3.R
РМВ.Т.01339 ДМИТРИЙ ЩЕРБИЦКИЙ 15-17.11.2012 BSPM.12.02.3.R
РМВ.Т.01340 МАРИЯ СИТНИКОВА 15-17.11.2012 BSPM.12.02.3.R
BPMB 16-17.11.2012
РМВ.Т.01286 ИРИНА МАЙДЫЧ 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01287 АНДРЕЙ НОСОВ 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01302 АЛЕНА ЯРМОЛЕНКО 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01328 АНДРЕЙ ПАРХОМЕНКО 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01329 НИКОЛАЙ МИРОШНИЧЕНКО 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01330 ДМИТРИЙ ШПАК 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01331 НАТАЛЬЯ ЕРЕМЕНКО 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01332 ЛОЛИТА КАМАРАЛИ 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01333 НАТАЛЬЯ ТАРАНУХА 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01334 ЮРИЙ ДИДЕНКО 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
РМВ.Т.01335 ИГОРЬ ЖЕРНОВОЙ 16-17.11.2012 BPMB.12.02.1.R
BPPM 31.10-01.11..2012
РМВ.Т.01322 ЗАСТОЛЬСКИЙ КОНСТАНТИН 31.10-01.11.2012 BPPM.12.02.2.R
РМВ.Т.01323 ШЕКО СЕРГЕЙ 31.10-01.11.2012 BPPM.12.02.2.R
РМВ.Т.01324 ИЛЬНИЦКИЙ АЛЕКСАНДР 31.10-01.11.2012 BPPM.12.02.2.R
РМВ.Т.01325 АГРАНОВИЧ СЕРГЕЙ 31.10-01.11.2012 BPPM.12.02.2.R
РМВ.Т.01326 БОНДАРЕВ НИКОЛАЙ 31.10-01.11.2012 BPPM.12.02.2.R
РМВ.Т.01327 СМИРНОВ ДМИТРИЙ 31.10-01.11.2012 BPPM.12.02.2.R
BSPM 19-21.10.2012
РМВ.Т.01306 ВОРОНЕЦ ТАТЬЯНА 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01307 КУБАС ДМИТРИЙ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01308 ГРОМОВА ЕКАТЕРИНА 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01309 СМАКОВ МАРАТ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01310 КОСОБУЦКИЙ КОНСТАНТИН 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01311 ШЕВЧЕНКО ИВАН 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01312 ПАРФЕНЮК МАРИЯ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01313 ДУБРАВСКИЙ СЕРГЕЙ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01314 КОХАНЕВИЧ АРТЕМ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01315 ЕВЧЕНКО ВАСИЛИЙ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01316 ОЛЬШУК ОКСАНА 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01317 ПОНАМАРЧУК АЛЕКСАНДР 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01318 МАТЕЛЁНОК ЕВГЕНИЙ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01319 ШТЫК ПАВЕЛ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01320 ХРЯКОВ АЛЕКСЕЙ 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01321 ЛАРИНА ПОЛИНА 19-21.10.2012 BSPM.12.01.3.R
PMF 16-17.10.2012
РМВ.Т.01276 АЛИНА БРАЖНИК 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01277 ИРИНА НАКОНЕЧНАЯ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01292 АЛЕКСАНДР ЧУМАКОВ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01293 АННА БУРКАЦКАЯ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01294 АЛИНА ИГНАТЬЕВА 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01295 ЕВГЕНИЯ СТАВИЦКАЯ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01296 АННА ЦИКАЛОВА 16-17.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01297 АНДРЕЙ КАЛАНЧУК 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01298 ВЛАДИМИР ДЕРЕМЕШКО 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01299 МАРИНА ПРИСТИНСКАЯ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01300 ОЛЕГ ОЛИМПИЕВ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01301 ЕЛЕНА СОЛОДКАЯ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01303 ВИКТОР ЦОЙ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01304 ЛАРИСА РЕПЕЦКАЯ 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
РМВ.Т.01305 СЕРГЕЙ РУДЕНКО 16-17.10.2012 PMF.12.01.2.R
BSPM 13-14.10.2012
РМВ.Т.01269 ДМИТРИЙ ВАРЮХИН 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01270 ДМИТРИЙ РАСПОРНЯ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01271 АНДРЕЙ ОЛЕКСЕЙЧУК 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01272 ЕВГЕНИЙ ДВОРНИКОВ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01273 АЛЕКСАНДР БАКАКИН 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01274 СЕРГЕЙ РЫБАЛКО 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01275 АЛЕКСЕЙ РЕПИН 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01278 ПАВЕЛ МИШУСТИН 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01279 ВЛАДИСЛАВ ДАНИЛИШИН 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01280 АЛЕКСАНДР БАРДУСОВ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01281 ТАТЬЯНА ХАРЬКОВСКАЯ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01282 ИГОРЬ ЦАПИ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01283 НАТАЛЬЯ РЕПИНА 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01284 ИГОРЬ ЛУГОВСКИЙ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01285 ДАРЬЯ ЮРОВА 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01288 НАТАЛЬЯ РАЗУМОВА 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01289 АНАСТАСИЯ ПУСТОМИТЕНКО 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01290 АРТЕМ КРАВЕЦ 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01291 ЛИДИЯ АПАЛЬКОВА 13-14.10.2012 BSPM.12.01.2.R
RMPM 8-9.10.2012
РМВ.Т.01265 ANDRIY MASLYANKO 8-9.10.2012 RMPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01266 LEONID DUDNIKOV 8-9.10.2012 RMPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01267 GEORGIY ANTONOVYCH 8-9.10.2012 RMPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01268 SERGII MOROZ 8-9.10.2012 RMPM.12.01.2.R
BSPM 25.09-11.10.2012
РМВ.Т.01250 РИНКЕВИЧ ВИКТОР 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01251 ГОЛОВНЯ НИКОЛАЙ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01252 ДАВЫДОВА ЮЛИЯ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01253 БОЯР АЛЕКСАНДР 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01254 СТАНКЕВИЧ АЛЕСЯ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01255 КРИВАЛЬЦЕВИЧ ОЛЬГА 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01256 ШУРАК НАТАЛЬЯ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01257 СНИГИРЬ ОЛЕГ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01258 КОРНИКОВ АЛЕКСЕЙ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01259 ЕВСЕЕНКО ЮЛИЯ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01260 КАЛИНОВСКАЯ АНАСТАСИЯ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01261 ПАЛЬЧУК ЕКАТЕРИНА 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01262 ВАРИВОНЧИК ПАВЕЛ 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01263 РУСИН ВЛАДИМИР 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01264 ДУБОВИК ТАТЬЯНА 25.09-11.10.2012 BSPM.12.01.3.M
SKPI 28.09.2012
РМВ.Т.01249 ЕКАТЕРИНА ЛАКИЙЧУК 28.09.2012 SKPI.12.01.1.R
SKPI 04.12.2012
РМВ.Т.01348 АНАТОЛИЙ КАЛЮХ 04.12.2012 SKPI.12.01.1.R
FMPM 10-11.09.2012
РМВ.Т.01247 MARIIA VASYLIUK 10-11.09.2012 FMPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01248 ALEKSANDR KOLOMIETS 10-11.09.2012 FMPM.12.01.2.R
SWPM 01.08.2012
РМВ.Т.01236 ЛАПИЦКИЙ АНДРЕЙ 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01237 ЛАПШИН АЛЕКСЕЙ 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01238 БЕЛЯЕВСКИЙ ВИКТОР 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01239 ФЕДЮКОВИЧ ИВАН 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01240 ШАПОВАЛОВА СВЕТЛАНА 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01241 КОНОНЕНКО АЛЕВТИНА 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01242 КАВКО МИХАИЛ 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01243 ХИЧЕВСКАЯ ЛЮДМИЛА 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01244 ПОЖАХ ОЛЬГА 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01245 ГРАЩЕНКОВА ТАТЬЯНА 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
РМВ.Т.01246 БОРИСЕНОК АНДРЕЙ 02.08.2012 SWPM.12.01.4H
BSPM 01-03.08.2012
РМВ.Т.01235 RUSLAN BONTSEVICH 01-03.08.2012 BSPM.12.01.3.R
BSPM 10-26.07.2012
РМВ.Т.01221 СЕРЕГОВА НИНА 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01222 ЛАПИЦКИЙ АНДРЕЙ 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01223 ЛАПШИН АЛЕКСЕЙ 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01224 БЕЛЯЕВСКИЙ ВИКТОР 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01225 ЕВСЕЕВ ОЛЕГ 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01226 ФЕДЮКОВИЧ ИВАН 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01227 ШЕКО СЕРГЕЙ 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01228 ШАПОВАЛОВА СВЕТЛАНА 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01229 КОНОНЕНКО АЛЕВТИНА 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01230 КАВКО МИХАИЛ 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01231 ХИЧЕВСКАЯ ЛЮДМИЛА 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01232 ПОЖАХ ОЛЬГА 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01233 ГРАЩЕНКОВА ТАТЬЯНА 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
РМВ.Т.01234 БОРИСЕНОК АНДРЕЙ 10-26.07.2012 BSPM.12.01.3.M
PMF 04-05.07.2012
РМВ.Т.01201 ДМИТРИЙ ДАШЕВСКИЙ 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01202 ГАЛИНА СОЛОВЕЙ 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01203 ГИГОРИЙ АВДЕЕВ 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01204 ИРИНА СЕМЧИШИН 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01205 ОКСАНА КРЕЧИК 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01206 СВЕТЛАНА МИХНО 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01207 ЗЛАТОСЛАВА ГАЛА 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01208 ОЛЬГА МАЛЯРЕВИЧ 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01209 ТАТЬЯНА СТАДНИК 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01210 ЕЛЕНА ДОРОШЕНКО 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01211 ИРИНА МАНИВА 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01212 ОЛЕГ ДУДЧАК 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01213 ОЛЬГА ОРЛОВА 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01214 ВАЛЕНТИНА ДОРОШУК 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01215 ТАТЬЯНА МИКИТЮК 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01216 ВЛАДИМИР МАЦЮК 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01217 ЕЛЕНА ЧУПРУН 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01218 МАРИЯ ЗАЦЕПИНА 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01219 АЛЕКСАНДРА НАУМОВА 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
РМВ.Т.01220 НАДЕЖДА МАКСИМИВ 04-05.07.2012 PMF.12.01.2.E
BSPM 04-10.06.2012
РМВ.Т.01184 ИРИНА АНТЫКОВА 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01186 ЕЛЕНА МАРШАК 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01187 ТАТЬЯНА ПОНОМАРЕНКО 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01188 АНАСТАСИЯ БУРМЕНСКАЯ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01189 ДАРЬЯ ЛАЗАРЕВА 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01190 ВИКТОРИЯ РОГОЗИНА 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01191 АЛЕКСАНДР ВОЗНЫЙ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01192 МИРОСЛАВ ДРОЗД 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01193 ИГОРЬ СТАВРАТИЙ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01194 ДМИТРИЙ БЕЛОУС 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01195 ДЕНИС ХАРИТОНОВ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01196 СЕРГЕЙ ШКУТ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01197 АРТЕМ РОЗЕНКО 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01198 ДМИТРИЙ СИРОМЛЯ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01199 АНДРЕЙ МАСКАЛЮК 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01200 КУШНИРЕНКО НАТАЛИЯ 04-10.06.2012 BSPM.12.01.3.R
BSPM 30.05-01.06.2012
РМВ.Т.01182 ВИКТОР СЕРДЮКОВ 30.05-01.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01183 ГАЛИНА РОМАНЕНКО 30.05-01.06.2012 BSPM.12.01.3.R
РМВ.Т.01185 НАТАЛИЯ ЖАКИНА 30.05-01.06.2012 BSPM.12.01.3.R
BPMB 17-18.05.2012
РМВ.Т.01179 АНДРІЙ ВОЛКОВ 17-18.05.2012 BPMB.12.01.2.R
РМВ.Т.01180 НАТАЛЬЯ ЯЦУН 17-18.05.2012 BPMB.12.01.2.R
РМВ.Т.01181 ОЛЕГ ЛОВСКОЙ 17-18.05.2012 BPMB.12.01.2.R
CEIPMA 28.04.2012
РМВ.Т.01176 ALEKSANDER ZHANTALAY 28.04.2012 CEIPMA.12.01.1.R
РМВ.Т.01177 IGOR KOREN 28.04.2012 CEIPMA.12.01.1.R
РМВ.Т.01178 ЮЛИЯ РЫБАЛКА 28.04.2012 CEIPMA.12.01.1.R
BSPM 26-27.04.2012
РМВ.Т.01162 АНДРІЙ МАЙБА 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01163 ДАРЬЯ ДАЙНЕКО 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01164 ГАННА ПЛЮТА 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01165 ІГОР ЗАЙЧЕНКО 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01166 ЛЮДМИЛА МІКУЛІНА 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01167 НАТАЛІЯ ЕРКАН 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01168 ОЛЕНА КУСКОВСЬКА 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01169 ОЛЬГА ЛЕВАНДОВСЬКА 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01170 ОЛЬГА РОМАНОВСЬКА 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01171 В’ЯЧЕСЛАВ КОБИЛІНСЬКИЙ 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01172 ЮРІЙ АНІСІМОВ 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01173 ОЛЕКСІЙ КОВАЛЬ 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01174 ОЛЕКСІЙ МАКОВЕЦЬКИЙ 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01175 ОЛЕКСІЙ ДЬОШИН 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01179 ЛЕСЯ ГРИЦЮК 26-27.04.2012 BSPM.12.01.2.R
BSPM 20-21.04.2012
РМВ.Т.01145 ОЛЕГ КАРМАЗИНСКИЙ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01146 СЕРГЕЙ СЕДЛЕЦКИЙ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01147 ГЕННАДИЙ СМОРЖЕВСКИЙ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01148 ЕЛЕНА РУЧКО 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01149 БОГДАН ГРОЗОВСКИЙ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01150 ОЛЬГА ДАТЧУК 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01151 НАТАЛЬЯ ЮПИК 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01152 ДМИТРИЙ ВАСИЛЕНКО 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01153 ДЕНИС ЛАЗАРУК 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01154 ОЛЬГА ТКАЧЕНКО 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01155 НАТАЛЬЯ СИЛКИНА 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01156 ДЕНИС БЛЕДНЫЙ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01157 РОМАН ШЕРСТЯК 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01158 ЕВГЕНИЙ ВАТАМАНЮК 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01159 СЕРГЕЙ ФИЛИПОВ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01160 ЕЛЕНА ПЕЛИПЕЙЧЕНКО 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01161 ТАТЬЯНА ВАСИЛЕВСКАЯ 20-21.04.2012 BSPM.12.01.2.R
SWPM 10.04.2012
РМВ.Т.01143 VALIANTSIN TRYZNA 10.04.2012 SWPM.12.01.1.R
РМВ.Т.01144 IGOR KOREN 10.04.2012 SWPM.12.01.1.R
BSPM 20.03-10.04.2012
РМВ.Т.01141 VALIANTSIN TRYZNA 20.03-10.04.2012 BSPM.12.01.8.R
РМВ.Т.01142 ІРИНА ДОЛГОП’ЯТОВА 20.03-10.04.2012 BSPM.12.01.8.R
HRPM 29-30.03.2012
РМВ.Т.01136 VALIANTSIN TRYZNA 29-30.03.2012 HRPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01139 ALEKSANDER ZHANTALAY 29-30.03.2012 HRPM.12.01.2.R
РМВ.Т.01140 IGOR KOREN 29-30.03.2012 HRPM.12.01.2.R
BSPM 15-17.12.2011
РМВ.Т.01121 ДМИТРО ГОНЧАРЕНКО 15-17.12.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01132 АННА НІКІТЕНКО 15-17.12.2011 BSPM.11.01.3.R
SKPI 03.12.2011
РМВ.Т.01117 АНАСТАСИЯ ТИХОНОВА 03.12.2011 SKPI.11.01.1.R
SWPM 27.11.2011
РМВ.Т.01138 МАЛИК МОРОЗ 27.11.2011 SWPM.11.01.1.R
BSPM 26-27.11.2011
РМВ.Т.01113 ОЛЬГА АНАШКІНА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01114 ЮРІЙ АНДАЛЮКЕВІЧ 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01115 РОМАН БОЙКО 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01116 МАРИНА БУЛАТОВА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01118 ВОЛОДИМИР ГУПАЛО 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01119 ВІТАЛІЙ ДЕЙНЕКА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01120 ОЛЕКСАНДР ЄФІМОВ 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01122 ВІТАЛІЙ ІВАНКОВ 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01123 ГАННА КОЛЄВА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01124 ДМИТРО КОЛЕСНІКОВ 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01125 АНДРІЙ ЛЕЙБЕНКО 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01126 ТЕТЯНА ЛІСОВА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01127 МИХАЙЛО ЛОБОВ 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01128 СВІТЛАНА ЛУНЬОВА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01129 ОЛЕКСАНДР ОВЧАРЕНКО 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01130 СЕРГІЙ СТРЮЧЕНКО 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01131 РОМАН ТКАЧУК 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01133 НАТАЛІЯ ЧЕРЕДНИЧЕНКО 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01134 ТЕТЯНА ШУЛЬГА 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01135 ОЛЕГ КОЗЛОВСЬКИЙ 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01137 ЮРІЙ СЕМЕНЮК 26-27.11.2011 BSPM.11.01.2.R
BSPM 25-27.10.2011
РМВ.Т.01110 ROKSANA F. SIRENKO 25-27.10.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01111 IGOR KOREN 25-27.10.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01112 ALEKSANDER JANTALAY 25-27.10.2011 BSPM.11.01.3.R
FMPM 13-14.10.2011
РМВ.Т.01107 АНДРЕЙ ГОРЯЧИЙ 13-14.10.2011 FMPM.11.02.2.R
РМВ.Т.01108 НИКОЛАЙ ЧОЛАК 13-14.10.2011 FMPM.11.02.2.R
РМВ.Т.01109 ЮЛИЯ КРАВЧУК 13-14.10.2011 FMPM.11.02.2.R
BPPM 23-24.09.2011
РМВ.Т.01104 АЛЕКСАНДР ПОЛИЩУК 23-24.09.2011 BPPM.11.02.2.R
РМВ.Т.01105 ЕКАТЕРИНА МАКАРОВА 23-24.09.2011 BPPM.11.02.2.R
РМВ.Т.01106 ОЛЬГА МЕЛЬНИК 23-24.09.2011 BPPM.11.02.2.R
CEIPMA 03.08.2011
РМВ.Т.01091 Aliaksei Tsimafeyeu 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01092 Viachaslau Kutsyin 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01093 Natallia Vaitkun 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01094 Ala Lenskaya 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01095 Yauheni Kanoplich 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01096 Andrei Semenov 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01097 Eduard Karanevich 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01098 Maxim Ragotner 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01099 Maryia Dziaikun 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01100 Irina Kasianik 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01101 Dmitry Andreichyk 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01102 Ievgenii Melnyk 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01103 Natallia Tsvetaeva 03.08.2011 CEIPMA.11.01.1.R
HRPM 01-02.08.2011
РМВ.Т.01077 Aliaksei Tsimafeyeu 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01078 Viachaslau Kutsyin 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01079 Natallia Vaitkun 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01080 Ala Lenskaya 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01081 Yauheni Kanoplich 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01082 Andrei Semenov 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01083 Eduard Karanevich 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01084 Maxim Ragotner 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01085 Maryia Dziaikun 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01086 Irina Kasianik 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01087 Dmitry Andreichyk 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01088 Ievgenii Melnyk 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01089 Alexey Neiman 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01090 Natallia Tsvetaeva 01-02.08.2011 HRPM.11.01.2.R
SWPM 29.07.2011
РМВ.Т.01064 Aliaksei Tsimafeyeu 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01065 Viachaslau Kutsyin 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01066 Natallia Vaitkun 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01067 Ala Lenskaya 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01068 Yauheni Kanoplich 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01069 Andrei Semenov 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01070 Eduard Karanevich 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01071 Maxim Ragotner 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01072 Maryia Dziaikun 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01073 Irina Kasianik 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01074 Dmitry Andreichyk 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01075 Ievgenii Melnyk 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.01076 Alexey Neiman 29.07.2011 SWPM.11.01.1.R
BSPM 25.07-27.07.2011
РМВ.Т.01051 Aliaksei Tsimafeyeu 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01052 Viachaslau Kutsyin 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01053 Natallia Vaitkun 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01054 Ala Lenskaya 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01055 Yauheni Kanoplich 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01056 Andrei Semenov 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01057 Eduard Karanevich 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01058 Maxim Ragotner 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01059 Maryia Dziaikun 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01060 Irina Kasianik 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01061 Dmitry Andreichyk 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01062 Ievgenii Melnyk 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01063 Alexey Neiman 25.07-27.07.2011 BSPM.11.01.3.R
OPM 30.06-02.07.2011
РМВ.Т.01043 BOHDAN RAK 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01044 DENYS RUBAN 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01045 DMITRY TROFIMOV 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01046 IEVGEN GOLTSOV 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01047 MIKHAIL BOZHKO 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01048 OLEKSII SHULGIN 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01049 VLADIMIR NISTRATOV 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01050 ANDRIY RYFYAK 30.06-02.07.2011 OPM.11.01.3.R
ICTIPM 13-20.06.2011
РМВ.Т.01032 ОЛЬГА ПЕТРУШКОВА 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01033 ОЛЬГА ТЕЛИЧКО 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01034 ВЛАДИМИР КОШКИН 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01035 ИРИНА ВЕРБОВСКАЯ 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01036 ИРИНА АДАСКАЛИЦА 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01037 МИРОСЛАВ ДРОЗД 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01038 ЕЛЕНА ЕРЕМЕНКО 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01039 АННА ЯНИ 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01040 ВЕРА ШЕВЧУК 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01041 ТАТЬЯНА ПОНОМАРЕНКО 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
РМВ.Т.01042 АНДРЕЙ МАНДРА 13-20.06.2011 ICTIPM.11.01.7.R
OPM 17-18.06.2011
РМВ.Т.01015 ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01016 ОЛЕГ ГЕРАСИМІВ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01017 МИКОЛА ПЕСІН 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01018 БОГДАН БОБИК 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01019 АНДРІЙ НАВРОЦЬКИЙ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01020 ОЛЕКСАНДР ЄРЬОМІН 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01021 ОЛЕКСАНДР АГЕШИН 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01022 ЮРІЙ ПАНЧИШИН 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01023 КОСТЯНТИН МЕДВЕДЄВ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01024 НАЗАР БАЛИЧ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01025 АНДРІЙ МЕЛЬНИК 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01026 ТАРАС ВАСИЛЕНКО 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01027 ОРЕСТ ПИЛИПОВИЧ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01028 СЕРГІЙ СТЕЦЬКИЙ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01029 НАТАЛІЯ БРАСЮК 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01030 МИКОЛА КУРУС 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01031 СЕРГІЙ АНДРЄЄВ 17-18.06.2011 OPM.11.01.2.R
CEIPMA 11.06.2011
РМВ.Т.01013 ALEKSEY GROMYKO 11.06.2011 CEIPMA.11.01.1.R
РМВ.Т.01014 ЮЛИЯ РЫБАЛКА 11.06.2011 CEIPMA.11.01.1.R
RMPM 09-10.06.2011
РМВ.Т.01009 ALEKSEY GROMYKO 9-10.06.2011 RMPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01010 YELYZAVETA FEDCHUK 9-10.06.2011 RMPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01011 VLADYSLAV CHEREPOV 9-10.06.2011 RMPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01012 TETIANA GROMYKO 9-10.06.2011 RMPM.11.01.2.R
HRPM 07-08.06.2011
РМВ.Т.01003 ALEKSEY GROMYKO 7-8.06.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01004 YELYZAVETA FEDCHUK 7-8.06.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01005 ALEKSEY GROMYKO 7-8.06.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01006 VLADYSLAV CHEREPOV 7-8.06.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01007 TETIANA GROMYKO 7-8.06.2011 HRPM.11.01.2.R
РМВ.Т.01008 ЮЛИЯ РЫБАЛКА 7-8.06.2011 HRPM.11.01.2.R
BSPM 03-05.06.2011
РМВ.Т.00999 OLENA LAZAR 03-05.06.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01000 SERGEY MOROZ 03-05.06.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01001 OLENA SYSOEVA 03-05.06.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.01002 GALYNA LYTVYN 03-05.06.2011 BSPM.11.01.3.R
SWPM 30.05.2011
РМВ.Т.00990 OLEG M. RADYUK 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00991 ALEXANDER SEKALO 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00992 OLESIA KONKOVA 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00993 MARINA BOIKO 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00994 ANNA SHELIKHOVA 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00995 ELENA BUGAEVA 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00996 NATALYA ALSHEVSKAYA 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00997 EKATERINA ZUEVA 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00998 DASHA VORONOVICH 30.05.2011 SWPM.11.01.1.R
BSPM 12-14.05.2011
РМВ.Т.00981 SVETLANA MILASHUK 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00982 TATSIANA SALADUKHA 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00983 SVIATLANA KARPOVICH 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00984 DZMITRY LANETS 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00985 IHAR CHEBOTARENOK 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00986 ULADZIMIR AUSIANSKI 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00987 ELENA BASOVETS 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00988 YULIYA ZGIBNEVA 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00989 VIKTOR LESHCHEV 12-14.05.2011 BSPM.11.01.3.R
PMPS 10-11.05.2011
РМВ.Т.00966 IRINA BASINSKAYA 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00967 OLEG M. RADYUK 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00968 ANNA SHELIKHOVA 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00969 VLADIMIR DOMORATSKY 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00970 MARINA BOIKO 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00971 OLESIA KANKOVA 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00972 ALEXANDER SEKALO 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00973 OLGA SELAYVKO 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00974 NATALIA ALSHEVSKAYA 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00975 EKATERINA ZUEVA 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00976 DASHA VORONOVICH 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00977 ELENA BUGAEVA 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00978 IRINA PANTIOK 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00979 ALEKSANDR AVIN 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00980 EKATERINA BESPANSKAYA-PAVLENKO 10-11.05.2011 PMPS.10.01.2.R
SWPM 23.04.2011
РМВ.Т.00963 ALEXEY GROMYKO 23.04.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00964 ЮЛИЯ РЫБАЛКА 23.04.2011 SWPM.11.01.1.R
РМВ.Т.00965 TETIANA GROMYKO 23.04.2011 SWPM.11.01.1.R
BSPM 20-22.04.2011
РМВ.Т.00958 DMYTRO BUGAI 20-22.04.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00959 ALEXEY GROMYKO 20-22.04.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00960 ALEKSANDR GRIGA 20-22.04.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00961 TETIANA GROMYKO 20-22.04.2011 BSPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00962 ЮЛИЯ РЫБАЛКА 20-22.04.2011 BSPM.11.01.3.R
BSPM 07.02-21.03.2011
РМВ.Т.00944 TATSIANA KAZACHENKA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00945 NATALLIA AKULICH 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00946 OLGA VALUYEVICH 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00947 ANASTASIYA HARBACHOVA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00948 ILONA ZHDANOVICH 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00949 ANZHALIKA YEKIMENKAVA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00950 ARYADNA SEDZIUKEVICH 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00951 YULIYA NURMIYEVA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00952 NATALLIA KARNEYENKA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00953 TATSIANA SALAUYANCHYK 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00954 YULIYA RADABOLSKAYA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00955 IRINA HUDZKO 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00956 VERA KALISTRATAVA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
РМВ.Т.00957 OLGA SERBINOVSKAYA 07.02-21.03.2011 BSPM.11.01.72H.R
BPPM 02-03.03.2011
РМВ.Т.00940 ТАТЬЯНА ГРОМЫКО 02-03.03.2011 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00941 СВЕТЛАНА ЛУКЬЯНОВА 02-03.03.2011 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00942 INNA YANOVSKAYA 02-03.03.2011 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00943 VIKTOR RAFALSKYY 02-03.03.2011 BPPM.10.02.2.R
SWPM 27-29.01.2011
РМВ.Т.00929 Hanna Sitsenka 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00930 Marina Belogur 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00931 Marina Peretrukhina 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00932 Natalia Yakubovich 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00933 Valeria Shantor 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00934 Alexander Pikun 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00935 Olga Mochalova 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00936 Yulia Milaya 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00937 Igor Dym 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00938 Sergej Laboda 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
РМВ.Т.00939 Olga Sukhotskaya 27-29.01.2011 SWPM.11.01.3.R
SWPM 24.01.2011
РМВ.Т.00928 Денис Кириченко 24.01.2011 SWPM.11.01.1.R
BSPM 20-22.01.2011
РМВ.Т.00927 Денис Кириченко 20-22.01.2011 BSPM.10.05.3.R
GSPS 20-21.01.2011
РМВ.Т.00917 Яковлева Татьяна 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00918 Стокич Валерия 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00919 Мазурек Надежда 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00920 Шипита Наталья 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00921 Шипита Анатолий 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00922 Романченко Владимир 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00923 Чолак Николай 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00924 Самборский Александр 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00925 Горячий Андрей 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
РМВ.Т.00926 Васылышын Николай 20-21.01.2011 GSPS.11.01.1.R
PMPS 17-20.12.2010
РМВ.Т.00904 Виктор Чечельницкий 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00905 Максим Максимов 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00906 Дмитрий Маевский 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00907 Татьяна Черкасова 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00908 Юрий Свинарев 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00909 Віктор Гогунський 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00910 Andriy Anin 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00911 Svitlana Antoshuk 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00912 Svetlana Filippova 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00913 Lidia Voloschuk 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00914 Olga Goncharova 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00915 Vladimir Tonkonogy 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00916 Valeriy Sitnikov 17-20.12.2010 PMPS.10.01.1.R
BSPM 16-18.12.2010
РМВ.Т.00901 Катерина Смалковская 16-18.12.2010 BSPM.10.05.3.R
РМВ.Т.00902 Руслан Белинский 16-18.12.2010 BSPM.10.05.3.R
РМВ.Т.00903 Юлия Цинык 16-18.12.2010 BSPM.10.05.3.R
FMCA 14-22.12.2010
РМВ.Т.00898 Шипита Наталья Алексеевна 14-22.12.2010 FMCA.10.01.2.R
РМВ.Т.00899 Шипита Анатолий Григорьевич 14-22.12.2010 FMCA.10.01.2.R
РМВ.Т.00900 Романченко Владимир Ильич 14-22.12.2010 FMCA.10.01.2.R
SWPM 13.12.2010
РМВ.Т.00891 Шелихова Анна 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00892 Пичугин Кирилл 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00893 Басинская Ирина 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00894 Альшевская Наталья 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00895 Тимошенко Александр 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00896 Ситенко Анна 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00897 Гетман Иван 13.12.2010 SWPM.10.01.1.R
SWPM 10.10.2010
РМВ.Т.00882 Елизавета Федчук 10.10.2010 SWPM.10.01.1.R
BPPM 16-17.09.2010
РМВ.Т.00878 Алексей Громыко 16-17.09.2010 BPPM.10.02.1.R
РМВ.Т.00879 Игорь Сутковой 16-17.09.2010 BPPM.10.02.1.R
РМВ.Т.00880 Олег Шутяк 16-17.09.2010 BPPM.10.02.1.R
SWPM 05.09.2010
РМВ.Т.00875 Алексей Громыко 05.09.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00876 Наталья Маркович 05.09.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00877 Вячеслав Фоменко 05.09.2010 SWPM.10.01.1.R
BSPM 06-08.12.2010
РМВ.Т.00884 Юревич Сергей 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00885 Пичугин Кирилл 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00886 Шелихова Анна 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00887 Басинская Ирина 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00888 Гетман Иван 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00889 Тимошенко Александр 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00890 Альшевская Наталья 06-08.12.2010 BSPM.10.04.3.R
BSPM 11-13.11.2010
РМВ.Т.00883 Анна Касьян 11-13.11.2010 BSPM.10.04.3.R
BSPM 07-09.10.2010
РМВ.Т.00881 Елизавета Федчук 07-09.10.2010 BSPM.10.04.3.R
BSPM 02-04.09.2010
РМВ.Т.00872 Алексей Громыко 02-04.09.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00873 Наталья Маркович 02-04.09.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00874 Вячеслав Фоменко 02-04.09.2010 BSPM.10.04.3.R
BSPM 05-07.08.2010
РМВ.Т.00870 Галина Костецкая 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
SWPM 08.08.2010
РМВ.Т.00871 Галина Костецкая 08.08.2010 SWPM.10.01.1.R
BSPM MIM 05-07.08.2010
РМВ.Т.00859 Александр Белаш 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00860 Марина Белогур 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00861 Игорь Дым 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00862 Сергей Лабода 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00863 Юлия Милая 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00864 Ольга Мочалова 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00865 Марина Перетрухина 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00866 Александр Пикун 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00867 Анна Ситенко 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00868 Валерия Шантор 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00869 Наталья Якубович 05-07.08.2010 BSPM.10.04.3.R
PMPS 24.07.2010
РМВ.Т.00786 Лилия Горелая 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00787 Валентин Калашник 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00788 Мирослава Андреева 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00789 Наталия Анохина 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00790 Анастасия Гавура 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00792 Анна Козко 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00793 Светлана Кондратенко 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00794 Инна Логвин 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00795 Наталия Мироненко 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00796 Рустам Ибрагимов 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00797 Сергей Павловский 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00798 Александр Грогуль 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00799 Александр Ткаченко 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00800 Алеся Сидорович 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00801 Марина Стрижевская 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00802 Виктория Трубай 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
РМВ.Т.00803 Ксения Эйхлер 24.07.2010 PMPS.10.01.1.R
IPM 19.07.2010
РМВ.Т.00804 Лилия Горелая 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00805 Оксана Мазепа 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00806 Александр Ткаченко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00807 Наталия Мироненко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00808 Юлия Павленко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00809 Анна Зинчук 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00810 Оксана Лазарева 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00811 Ярослава Калашник 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00812 Валентин Калашник 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00813 Светлана Миськова 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00814 Мирослава Андреева 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00815 Наталья Анохина 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00816 Наталия Антоненко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00817 Елена Батрак 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00818 Жанна Бортнийчук 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00819 Алена Бубкина 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00820 Наталья Бурхан 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00821 Геннадий Васильев 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00822 Михаил Галюлько 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00823 Александр Грогуль 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00824 Олег Грогуль 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00825 Рустам Ибрагимов 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00826 Михаил Мушкин 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00827 Александр Ткаченко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00828 Евгений Чупак 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00829 Дмитрий Сегалов 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00830 Денис Седлецкий 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00831 Сергей Павловский 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00832 Анастасия Гавура 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00833 Екатерина Герасько 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00834 Марина Гриценко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00835 Мария Зайд 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00836 Наталия Кальченко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00837 Юлия Кевиш 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00838 Анна Козко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00839 Светлана Кондратенко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00840 Ирина Константинова 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00841 Лариса Куприенко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00842 Инна Логвин 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00843 Иванна Мелещук 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00844 Оксана Миколенко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00845 Ольга Павленко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00846 Наталия Петрищева 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00847 Оксана Рыкалова 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00848 Алеся Сидорович 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00849 Марина Стрижевская 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00850 Нинель Суслова 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00851 Оксана Ткач 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00852 Леся Труба 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00853 Виктория Трубай 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00854 Елена Фоменко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00855 Оксана Чуб 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00856 Марина Шаповалова 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00857 Ксения Эйхлер 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00858 Антонина Юрченко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
РМВ.Т.00791 Екатерина Яцуненко 19.07.2010 IPM 10.1.1.R
BSPM 15-17.07.2010
РМВ.Т.00772 Виталий Тимофеев 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00773 Валентин Бойко 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00774 Максим Приходько 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00775 Екатерина Могилевская 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00776 Сергей Горбуля 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00777 Андрей Галенко 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00778 Алексей Федоренко 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00779 Тарас Малышевский 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00780 Павел Андрущенко 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00781 Евгений Козловский 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00782 Максим Кривошеев 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00783 Владимир Сидоров 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00784 Юрий Черепаха 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
РМВ.Т.00785 Максим Овдий 15-17.07.2010 BSPM.10.04.3.R
CP3M 02.07.2010
РМВ.Т.00760 Дарья Сыч 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00761 Юля Егорычева 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00762 Галина Юрченя 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00763 Екатерина Козовая 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00764 Расолько Ольга 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00765 Оксана Симаш 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00766 Анастасия Климович 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00767 Черноокий Сергей 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00768 Всеслав Павловец 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00769 Дмитрий Жарин 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00770 Элизабет Борсдорф 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
РМВ.Т.00771 Инна Николаева 02.07.2010 CP3M.10.01.1.R
PMPS 21-22.06.2010
РМВ.Т.00741 Игорь Шевченко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00742 Константин Герасименко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00743 Алексей Глобец 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00744 Сергей Базов 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00745 Андрей Минченко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00746 Андрей Шевченко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00747 Светлана Кутненко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00748 Михаил Сергиенко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00749 Марина Кравченко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00750 Евгения Даринская 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00751 Валерий Лелека 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00752 Константин Чумаченко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00753 Светлана Постойко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00754 Михаил Оберемок 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00755 Евгения Рожкова 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00756 Владимир Тамойкин 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00757 Александр Волтарнист 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00758 Павел Горев 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
РМВ.Т.00759 Олена Дрощенко 21-22.06.2010 PMPS.10.01.2.R
PMFP 10-18.06.2010
РМВ.Т.00720 Лідія Білас 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00725 Олег Скочиляс 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00726 Андрій Харко 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00727 Наталія Бойків 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00728 Руслан Войтович 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00729 Василь Многосмислов 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00730 Іван Півторак 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00731 Олексій Костильов 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00732 Сергій Корнієнко 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00733 Андрій Федюк 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00734 Галина Чернописка 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00735 Володимир Капуш 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00736 Ігнат Нестеров 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00737 Оксана Бамбура 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00738 Тетяна Глуховська 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00739 Тарас Косінський 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
РМВ.Т.00740 Сергій Гуцман 10-18.06.2010 PMFP.10.01.6.R
HRPM 07-08.06.2010
РМВ.Т.00719 Оксана Широкая 07-08.06.2010 HRPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00721 Алина Долгих 07-08.06.2010 HRPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00722 Маргарита Матвиенко 07-08.06.2010 HRPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00723 Ирина Зарембовская 07-08.06.2010 HRPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00724 Олег Радюк 07-08.06.2010 HRPM.09.01.2.R
SWPM 06.06.2010
РМВ.Т.00713 Татьяна Обухова 06.06.2010 SWPM.10.01.1.R
РМВ.Т.00718 Валерия Сарбаш 06.06.2010 SWPM.10.01.1.R
SWPM 31.05.2010
РМВ.Т.00712 Оксана Широкая 31.05.2010 SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00714 Алина Долгих 31.05.2010 SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00715 Маргарита Матвиенко 31.05.2010 SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00716 Сергей Залецкий 31.05.2010 SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00717 Ирина Зарембовская 31.05.2010 SWPM.09.01.1.R
ITBS 6-29.04.2010
РМВ.Т.00701 Алексей Алексеенко 6-29.04.2010 ITBS.10.01.9.R
РМВ.Т.00702 Богдан Болховецкий 6-29.04.2010 ITBS.10.01.9.R
РМВ.Т.00703 Михаил Дробик 6-29.04.2010 ITBS.10.01.9.R
РМВ.Т.00704 Оксана Галух 6-29.04.2010 ITBS.10.01.9.R
РМВ.Т.00705 Евгений Подлесных 6-29.04.2010 ITBS.10.01.9.R
РМВ.Т.00706 Антон Войченко 6-29.04.2010 ITBS.10.01.9.R
PMRM 14-15.05.2010
РМВ.Т.00697 Борис Трегубов 14-15.05.2010 PMRM.09.02.2.R
РМВ.Т.00698 Алексей Струцинский 14-15.05.2010 PMRM.09.02.2.R
РМВ.Т.00699 Екатерина Дмитренко 14-15.05.2010 PMRM.09.02.2.R
РМВ.Т.00700 Леся Люшенко 14-15.05.2010 PMRM.09.02.2.R
BPPM 22-23.04.2010
РМВ.Т.00694 Михаил Шнейдер 22-23.04.2010 BPPM.10.01.2.R
РМВ.Т.00695 Наталия Кица 22-23.04.2010 BPPM.10.01.2.R
РМВ.Т.00696 Виктор Постоенко 22-23.04.2010 BPPM.10.01.2.R
BSPM 24-26.05.2010
РМВ.Т.00707 Оксана Широкая 24-26.05.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00708 Сергей Беглецов 24-26.05.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00709 Алина Долгих 24-26.05.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00710 Маргарита Матвиенко 24-26.05.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00711 Сергей Залецкий 24-26.05.2010 BSPM.09.01.3.R
BSPM 14-16.04.2010
РМВ.Т.00692 Артем Безродный 14-16.04.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00693 Виталий Компанец 14-16.04.2010 BSPM.09.01.3.R
BPPM 18-19.03.2010
РМВ.Т.00685 Виктория Ершова 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00686 Александр Емельянов 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00687 Татьяна Локун 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00688 Гелена Макаревич 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00689 Мария Малышева 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00690 Елена Соколова 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00691 Павел Сибирский 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
РМВ.Т.00694 Роберт Баумгартнер-Юрко 18-19.03.2010 BPPM.10.02.2.R
SMPM 10-13.03.2010
РМВ.Т.00681 Валерий Лебедь 10-13.03.2010 SMPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00682 Наталья Лебедь 10-13.03.2010 SMPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00683 Катерина Дмитренко 10-13.03.2010 SMPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00684 Диана Любошець 10-13.03.2010 SMPM.09.01.3.R
BSPM 19-21.02.2010
РМВ.Т.00676 Оксана Фарбота 19-21.02.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00677 Виталий Савчук 19-21.02.2010 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00678 Татьяна Савицкая 19-21.02.2010 BSPM.09.01.3.R
FMPM 19-20.12.2009
РМВ.Т.00665 Ирина Федорец 19-20.12.2009 FMPM.09.02.2.R
РМВ.Т.00667 Константин Контовский 19-20.12.2009 FMPM.09.02.2.R
SWPM 22.02.2010
РМВ.Т.00679 Татьяна Савицкая 22.02.2010 SWPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00680 Алексей Струтинский 22.02.2010 SWPM.09.01.3.R
CP3M 10.12.2009
РМВ.Т.00668 Евгения Полищук 10.12.2009 CP3M.09.01.1.R
РМВ.Т.00669 Дмитрий Наумов 10.12.2009 CP3M.09.01.1.R
РМВ.Т.00670 Татьяна Коломийцева 10.12.2009 CP3M.09.01.1.R
РМВ.Т.00671 Максим Сидоренко 10.12.2009 CP3M.09.01.1.R
РМВ.Т.00672 Алексей Цимбалюк 10.12.2009 CP3M.09.01.1.
РМВ.Т.00673 Александр Кожемятенко 10.12.2009 CP3M.09.01.1.R
РМВ.Т.00674 Михаил Батьковский 10.12.2009 CP3M.09.01.1.
РМВ.Т.00675 Александр Черкасов 10.12.2009 CP3M.09.01.1.R
BCPM 23-25.06.2008
РМВ.Т.00228 Марина Иванченко 23-25.06.2008 BCPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00229 Олег Скочиляс 23-25.06.2008 BCPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00230 Сергей Мелешко 23-25.06.2008 BCPM.09.01.3.R
BSPM 8-10.06.2009
РМВ.Т.00554 АНТОНИНА ТРУБА с 8 по 10 июня 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00555 ВЛАДИМИР ЕРМАКОВ с 8 по 10 июня 2009 г. BSPM.09.01.3.R
BSPM 17-19.10.2008
РМВ.Т.00410 ТАТЬЯНА КОВАЛЬ 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00411 ДМИТРИЙ ЯНЕНКО 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00412 ВИТАЛИЙ КОНДРАТЮК 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00413 ANDRII STRUK 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00414 SERGEY ROMANOV 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00415 ИГОРЬ СУТКОВОЙ 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00416 ДМИТРО СЕЛЮТІН 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00417 ВИТАЛИЙ КОНДРАТЮК 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00418 ВИТАЛИЙ МАХАЕВ 17-19.10.2008 BSPM
РМВ.Т.00419 АЛЕКСАНДР БОРИСЕНКО 17-19.10.2008 BSPM
BSSWPM 03-11.07.2008
РМВ.Т.00231 Гресс Александр 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00232 Попова Елена 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00233 Бойченко Алексей03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00234 Нос Андрей 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00235 Петрологинова Галина 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00236 Корвель Тамара 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00237 Ковтонюк Владимир 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00238 Зеева Татьяна 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00239 Шаршаков Юрий 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00240 Чава Наталья 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00241 Ганиш Вадим 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00242 Дрок Валерия 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00243 Царенко Константин 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00244 Дикий Вадим 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00245 Макарова Елена 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00246 Калюжная Галина 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00247 Пуртова Анна 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00248 Дубовиченко Александр 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00249 Бакун Владимир 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00250 Арлачев Дмитрий 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00251 Беликова Марина 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00252 Куценко Владимир03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00253 Андреева Ирина 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00254 Караваева Анна 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00255 Кислов Михаил 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00256 Куценко Василий 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00257 Соболева Зинаида03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00258 Пита Елена 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00259 Лозинский Денис 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00260 Сомова Оксана 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00261 Вишневецкий Василий 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00262 Карнаух Иван 03-11.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00298 Касьяненко Александра 03-11.07.2008 BSSWPM
SWPM 3-4.06.2009
РМВ.Т.00544 Олег Крывелёв с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00545 Юрий Одинцов с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00546 Андрей Метто с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00547 Владимир Казакевич с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00548 Павел Лычковский с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00549 Олеся Сычевская с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00550 Людмила Смоляк с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00551 Татьяна Белова с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00552 Ольга Колтунова с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00553 Мария Ивашкина с 3 по 4 июня 2009 г. SWPM.09.01.1.R
HRPM 14-15.10.2008
РМВ.Т.00409 КОНСТАНТИН СЛОМИНСКИЙ 14-15.10.2008 HRPM
CEIPMA 26.04.2009
РМВ.Т.00515 ЕЛЕНА ЗАГОРЕНКО 26 апреля 2009 г. CEIPMA.09.01.1.R
РМВ.Т.00516 ЛЕСЯ ЛЮШЕНКО 26 апреля 2009 г. CEIPMA.09.01.1.R
BSPM 10-12.10.2008
РМВ.Т.00393 ВІТАЛІЙ ЧЕРНЯК 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00394 НАТАЛІЯ ЛУКАШ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00395 ВАДИМ ВАРШАВЕЦЬ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00396 ОЛЕКСАНДР СЕМЕНОВ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00397 НАТАЛІЯ ХВОРОСТЯН 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00398 ЛІЛІЯ ЯРОВАЯ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00399 ВОЛОДИМИР МУДРИЙ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00399 ДАР`Я МАКАВЧУК 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00400 ЛІЛІЯ ПОПОВА 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00401 ЛЮДМИЛА ЗІНЧЕНКО 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00402 ПАВЛО ГАВАЛЬ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00403 ОЛЬГА МЕЛЬНИК 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00404 ТЕТЯНА ЛЕВАНДОВСЬКА 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00405 ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЄНКО 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00406 МАКСИМ ПОЛЯКОВ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00407 ВОЛОДИМИР ДЕРКАЧ 10-12.10.08 BSPM
РМВ.Т.00408 АНДРІЙ БАЛАНДА 10-12.10.08 BSPM
SWPM 12.06.2008
РМВ.Т.00219 Маргарита Разумова 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00220 Алексей Басанько 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00221 Лідія Єрмакова 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00222 Вячеслав Абдулаев 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00223 Сергей Мелешко 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00224 Ирина Дорохова 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00225 Александр Меланьин 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00226 Алексей Комаровский 12.06.2008 г. SWPM
РМВ.Т.00227 Борис Мончар 12.06.2008 г. SWPM
SWPM 25.04.2009
РМВ.Т.00513 НИКОЛАЙ ЛЕНИВ 25 апреля 2009 г. SWPM.09.01.1.R
РМВ.Т.00514 ДМИТРИЙ КОМАРЧУК 25 апреля 2009 г. SWPM.09.01.1.R
PMRM 08-09.10.2008
РМВ.Т.00386 АЛЕКСЕЙ БАСАНЬКО 08-10.10.08 PMRM
РМВ.Т.00387 АНДРЕЙ ХАРЛАМОВ 08-10.10.08 PMRM
РМВ.Т.00388 АНДРІЙ ПАНАСЮК 08-10.10.08 PMRM
РМВ.Т.00389 КОНСТАНТИН КОНТОВСКИЙ 08-10.10.08 PMRM
РМВ.Т.00390 ВАЛЕНТИН ПЛЕТНЬОВ 08-10.10.08 PMRM
РМВ.Т.00391 ОЛЕКСАНДР ІВЧЕНКО 08-10.10.08 PMRM
РМВ.Т.00392 ELENA ZAGORENKO 08-10.10.08 PMRM
BSPM 09 — 11.06.2008
РМВ.Т.00206 Anastasia Kouts 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00207 Татьяна Циненко 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00208 Борис Мончар 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00209 Tetyana Mosiychuk 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00210 Евгений Бегун 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00211 Вікторія Шило 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00212 Андрій Шило 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00213 Лідія Єрмакова 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00214 Екатерина Морочковская 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00215 Вячеслав Абдулаев 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00216 Сергей Мелешко 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00217 Алексей Комаровский 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
РМВ.Т.00218 Александр Меланьин 09.06.2008 — 11.06.2008 BSPM
FCPM 9-10.12.2009
РМВ.Т.00660 Роман Мажаев 9-10.12.2009 FCPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00661 Витиалий Тимофеев 9-10.12.2009 FCPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00662 Елена Загоренко 9-10.12.2009 FCPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00663 Ирина Федорец 9-10.12.2009 FCPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00664 Константин Контовский 9-10.12.2009 FCPM.09.01.2.R
BSPM 22-24.04.2009
РМВ.Т.00509 НИКОЛАЙ ЛЕНИВ с 22 по 24 апреля 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00510 ИГОРЬ КУХТИН с 22 по 24 апреля 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00511 СВЕТЛАНА ЛОЙКО с 22 по 24 апреля 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00512 СВИЧИНСКИЙ ГЕНАДИЙ с 22 по 24 апреля 2009 г. BSPM.09.01.3.R
TMPM 26-27.09.2008
РМВ.Т.00383 Дмитрий Никитин 26-27.09.2008 TMPM
РМВ.Т.00384 Марина Рудь 26-27.09.2008 TMPM
РМВ.Т.00385 Ирина Меланьина 26-27.09.2008 TMPM
TMPM 26 — 27.05.2008
РМВ.Т.00202 Єрмакова Лідія 26.05.2008 — 27.05.2008 TMPM.08.01.2.R
РМВ.Т.00203 Елена Катыгорох 26.05.2008 — 27.05.2008 TMPM.08.01.2.R
РМВ.Т.00204 Irina Dorokhova 26.05.2008 — 27.05.2008 TMPM.08.01.2.R
РМВ.Т.00205 Татьяна Цымбал 26.05.2008 — 27.05.2008 TMPM.08.01.2.R
BSPM 17-19.11.2009
РМВ.Т.00656 Александр Дмитренко 17.11-19.11.2009 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00657 Юрий Флора 17.11-19.11.2009 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00658 Анатолий Шипита 17.11-19.11.2009 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00659 Максим Лозиенко 17.11-19.11.2009 BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00660 Александр Яковенко 17.11-19.11.2009 BSPM.09.01.3.R
BSPM 27-29.05.2009
РМВ.Т.00531 Ходос Владимир Александрович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00532 Шорников Иван Владимирович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00533 Лыськов Михаил Степанович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00534 Салаев Сергей Георгиевич с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00535 Воробьев Юрий Васильевич с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00536 Худик Чеслав Иванович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00537 Пилинога Сергей Николаевич с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00538 Ефименко Александр Иванович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00539 Радоман Игорь Сергеевич с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00540 Морозевич Михаил Александрович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00541 Селезнев Олег Александрович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00542 Асиновский Артем Александрович с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00543 Халецкая Ольга Александровна с 27 по 29 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
MCPM 07.10.2008
РМВ.Т.00382 Константин Егоров 07.10.2008 MCPM
SM 24 — 25.05.2008
РМВ.Т.00197 Lydia Yermakova 24.05.2008 — 25.05.2008 SM.08.01.2.R
РМВ.Т.00198 Олена Дубік 24.05.2008 — 25.05.2008 SM.08.01.2.R
РМВ.Т.00199 Елена Катыгорох 24.05.2008 — 25.05.2008 SM.08.01.2.R
РМВ.Т.00200 Irina Fedorets 24.05.2008 — 25.05.2008 SM.08.01.2.R
РМВ.Т.00201 Irina Dorokhova 24.05.2008 — 25.05.2008 SM.08.01.2.R
BSPM 04.09-29.10.2009
РМВ.Т.00616 Бурчук Юлия 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00617 Горбачёва Екатерина 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00618 Граблевская Ирина 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00619 Гришанович Владимир 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00620 Дробыш Кристина 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00621 Дьяков Роман 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00622 Захожая Елена 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00623 Зубкова Вера 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00624 Карпеня Екатерина 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00625 Карпович Виктория 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00626 Короткая Екатерина 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00627 Наумович Павел 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00628 Костевич Александр 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00629 Курневич Анна 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00630 Леонович Владимир 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00631 Лученок Анастасия 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00632 Новик Наталья 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00633 Панова Надежда 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00634 Стасюкевич Елена 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00635 Семерня Александр 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00636 Спрыжкова Наталья 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00637 Сулименко Ольга 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00638 Ткачёва Юлия 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00639 Шамрук Екатерина 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00640 Шелег Мария 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00641 Якубова Мария 4.09-29.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
BSPM 11-16.05.2009
РМВ.Т.00517 Степнов Владимир Геннадьевич с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00518 Каляга Виктор Иванович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00519 Тюстин Владимир Геннадьевич с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00520 Круглинская Елена Николаевна с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00521 Козловский Анатолий Антонович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00522 Жуковец Сергей Федорович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00523 Гомболевский Петр Петрович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00524 Губин Михаил Николаевич с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00525 Мороз Людмила Владимировна с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00526 Плешко Дмитрий Андреевич с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00527 Варавко Олег Иванович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00528 Селицкий Виктор Валерьевич с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00529 Шалатонина Ирина Сергеевна с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00530 Китаева Наталья Васильевна с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
BPPM 27-28.09.2008
РМВ.Т.00364 Александр Демченко 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00365 Григорий Толочко 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00366 Сергей Кривенко 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00367 Яна Брошкова 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00368 Ярослав Андреев 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00369 Андрей Ставский 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00370 Михаил Карвацкий 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00371 Михаил Калинкин 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00372 Владислав Черепов 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00373 Роман Мищук 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00374 Игорь Волынский 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00375 Александр Дробинин 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00376 Сергей Денесюк 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00377 Александр Бодарев 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00378 Елена Марецкая 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00379 Юлия Кулик 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00380 Нина Грейц 27-28.09.2008 BPPM
РМВ.Т.00381 Владимир Костюченко 27-28.09.2008 BPPM
BSPM.E 08.04 — 27.05.2008
РМВ.Т.00188 Денис Витебский 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00189 Сергей Брицкий 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00190 Маргарита Разумова 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00191 Татьяна Ягодзинская 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00192 Ирина Гаскевич 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00193 Оксані Міцкевич 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00194 Дмитрий Тронь 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00195 Олег Пшеничный 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
РМВ.Т.00196 Алексей Басанько 08.04.2008 — 27.05.2008 BSPM.08.01.8Е.R
BSPM 12-14.10.2009
РМВ.Т.00610 Андрей Свиркис 12-14.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00611 Валерий Сугак 12-14.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00612 Надежда Щербань 12-14.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00613 Дмитрий Бугай 12-14.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00614 Татьяна Никитина 12-14.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00615 Николай Мадинов 12-14.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
CP3M 23.03.2009
РМВ.Т.00492 Азявчиков Евгений Васильевич 23.03.2009 CP3M
РМВ.Т.00493 Добрынин Андрей Борисович 23.03.2009 CP3M
РМВ.Т.00494 Кунцевич Владимир Леонидович 23.03.2009 CP3M
РМВ.Т.00495 Гребенцов Виталий Николаевич 23.03.2009 CP3M
РМВ.Т.00496 Бурунов Сергей Иванович 23.03.2009 CP3M
РМВ.Т.00497 Радюк Олег 23.03.2009 CP3M
РМВ.Т.00498 Черник Светлана Анатольевна 23.03.2009 CP3M
BCPM 19-21.09.2008
РМВ.Т.00373 LILIYA SITDIGULLINA 19.09.2008-21.09.2008 BCPM.08.01.3.R
РМВ.Т.00374 YULIYA LYALINA 19.09.2008-21.09.2008 BCPM.08.01.3.R
РМВ.Т.00375 АЛЕКСЕЙ БАСАНЬКО 19.09.2008-21.09.2008 BCPM.08.01.3.R
РМВ.Т.00376 ELENA ZAGORENKO 19.09.2008-21.09.2008 BCPM.08.01.3.R
РМВ.Т.00377 ИРИНА ФЕДОРЕЦ 19.09.2008-21.09.2008 BCPM.08.01.3.R
РМВ.Т.00378 ИРИНА ДОРОХОВА 19.09.2008-21.09.2008 BCPM.08.01.3.R
HRPM 20-21.05.2008
РМВ.Т.00185 Lydia Yermakova 20-21.05.2008 HRPM
РМВ.Т.00186 Сергей Мелешко 20-21.05.2008 HRPM
РМВ.Т.00187 Ирина Дорохова 20-21.05.2008 HRPM
BSPM 08-10.10.2009
РМВ.Т.00595 Анна Рижкова 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00596 Ірина Іпполітова 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00597 Сергій Вістяк 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00598 Катерина Головченко 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00599 Наталія Певна 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00600 Олена Примак 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00601 Катерина Сумарєва 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00602 Вікторія Гнап 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00603 Сергій Логінов 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00604 Тетяна Гайтан 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00605 Олеся Шерстобітова 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00606 Ігор Падалка 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00607 Оксана Золотаренко 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00608 Роман Масик 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
РМВ.Т.00609 Олександр Васильєв 8-10.10.2009 г. BSPM.09.01.3.R
SWPM 10.04.2009
РМВ.Т.00499 Ненартович К.К. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00500 Понасенко А.В. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00501 Голубцов В.В. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00502 Халецкий А.Я. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00503 Жевняк А.Ф. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00504 Березовский В.Ж. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00505 Ненартович Е.К. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00506 Мемус Н.В. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00507 Черников А.В. 10.04.2009 SWPM
РМВ.Т.00508 Колесникова И.А. 10.04.2009 SWPM
SWPM 18.09.2008
РМВ.Т.00364 DMYTRO TRON 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00365 NATALY PODKOPAEVA 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00366 МАРИНА РУДЬ 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00367 ВЛАДИМИР НИКУЛИН 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00368 ELENA ZAGORENKO 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00369 TATIANA YAGODZINSKAYA 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00370 VASILIY KRUPKA 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00371 СЕРГІЙ ГАЙДАЙ 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
РМВ.Т.00372 OLEKSANDR IVCHENKO 18.09.2008 SWPM.08.01.1.R
BSPM 26-27.09.2009
РМВ.Т.00582 Оксана Тройкина 26-27.09.2009 г. BSPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00583 Александр Малашко 26-27.09.2009 г. BSPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00584 Дмитрий Орехов 26-27.09.2009 г. BSPM.09.01.2.R
РМВ.Т.00585 Евгений Вольфсон 26-27.09.2009 г. BSPM.09.01.2.R
BSPM 06-25.03.2009
РМВ.Т.00482 Ненартович Константин Константинович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00483 Понасенко Андрей Святославович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00484 Голубцов Виктор Владимирович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00485 Халецкий Александр Яковлевич 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00486 Жевняк Анатолий Федорович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00487 Березовский Виталий Жанович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00488 Ненартович Евгений Константинович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00489 Мемус Наталья Владимировна 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00490 Черников Александр Владимирович 06.03-25.03.2009 BSPM
РМВ.Т.00491 Колесникова Ирина Александровна 06.03-25.03.2009 BSPM
BSPM 15-17.09.2008
РМВ.Т.00356 Armen Mosesyan 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00357 Юрий Васильев 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00358 Сергей Стеценко 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00359 Алексей Струцинский 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00360 Владимир Никулин 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00361 Dmitriy Komarchuk 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00362 Alexey Klochkov 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
РМВ.Т.00363 Татьяна Саливанчук 15.09.2008-17.09.2008 BSPM
ITBS 12-20.09.2009
РМВ.Т.00588 Евгений Римек 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
РМВ.Т.00589 Владимир Кузнецов 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
РМВ.Т.00590 Антон Тугай 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
РМВ.Т.00591 Михаил Батьковский 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
РМВ.Т.00592 Мария Парашута 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
РМВ.Т.00593 Олеся Отраднова 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
РМВ.Т.00594 Алексей Мельниченко 12-20.09.2009 ITBS.09.01.7.R
CP3M 24.02.2009
РМВ.Т.00474 Халецкий Александр Яковлевич 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00475 Черников Александр Владимирович 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00476 Ненартович Евгений 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00476 Nenartovich Yauhen 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00477 Жевняк Александр Федорович 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00478 Шалатонина Ирина Сергеевна 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00478 Shalatonina Iryna 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00479 Панасенко Андрей Святославович 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00480 Колесникова Ирина Александровна 24.02.2009 CP3M
РМВ.Т.00481 Фетняев Александр Иванович 24.02.2009 CP3M
BSPM 17-19.08.2009
РМВ.Т.00577 Михаил Лебедь 17-19.08.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00578 Елена Власенко 17-19.08.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00579 Диана Акопян 17-19.08.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00580 Мария Танасенко 17-19.08.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00581 Наталья Сербина 17-19.08.2009 г. BSPM
BSPM 17-19.03.2009
РМВ.Т.00471 ДМИТРИЙ МЕЛАНЬИН 17.03-19.03.2009 ВSPM
РМВ.Т.00472 ДМИТРИЙ НИКИТИН 17.03-19.03.2009 ВSPM
РМВ.Т.00473 АНДРЕЙ ЛАНКИН 17.03-19.03.2009 ВSPM
BSPM 28-30.08.2008
РМВ.Т.00338 Павел Буланов 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00339 Наталья Жбанкова 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00340 Андрей Калганов 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00341 Александр Конечный 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00342 Евгения Кучинская 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00343 Сергей Носович 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00344 Сергей Подолицкий 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00345 Андрей Заневский 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00346 Александр Киселёв 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00347 Алексей Кругленя 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00348 Андрей Романченко 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00349 Юрий Шамрей 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00350 Вероника Корлуженко 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00351 Георгий Рощиненко 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00352 Ярослав Лишик 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00353 Андрей Сёмкин 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00354 Иван Фомин 28-30.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00355 Николай Пранович 28-30.08.2008 BSPM
BSPM 18-19.07.2009
РМВ.Т.00573 Сергей Автушко 18-19.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00574 Владимир Станишевский 18-19.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00575 Федор Рябов 18-19.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00576 Семен Кухарчик 18-19.07.2009 г. BSPM
BPPM 14-15.03.2009
РМВ.Т.00464 ЕЛЕНА ЗАГОРЕНКО 14.03-15.03.2009 ВPPM
РМВ.Т.00465 ДМИТРИЙ КОМАРЧУК 14.03-15.03.2009 ВPPM
РМВ.Т.00466 ОЛЬГА КОРФ 14.03-15.03.2009 ВPPM
РМВ.Т.00467 МАКСИМ КАЧУРА 14.03-15.03.2009 ВPPM
РМВ.Т.00468 СЕРГЕЙ ПИМЕНОВ 14.03-15.03.2009 ВPPM
РМВ.Т.00469 СВЕТЛАНА СКОК 14.03-15.03.2009 ВPPM
РМВ.Т.00470 ИРИНА ГАЛУЗЯК с 14.03-15.03.2009 ВPPM
HRPM 19-20.08.2008
РМВ.Т.00335 Ирина Меланьина 19-20.08.2008 HRPM
РМВ.Т.00336 Валентин Плетнев 19-20.08.2008 HRPM
РМВ.Т.00337 Андрей Харламов 19-20.08.2008 HRPM
BSPM 10-12.07.2009
РМВ.Т.00558 Сергей Безручёнок 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00559 Анастасия Вышкевич 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00560 Татьяна Гордеева 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00561 Елена Гуринович 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00562 Олег Комаров 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00563 Татьяна Локун 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00564 Ольга Мельникова 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00565 Инна Николаева 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00566 Ольга Пилипович 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00567 Татьяна Пономарёва 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00568 Ирина Шумская 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00569 Александр Хилько 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00570 Олег Шалашов 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00571 Павел Воронин 10-12.07.2009 г. BSPM
РМВ.Т.00572 Nona Arndt-Tarzhanova 10-12.07.2009 г. BSPM
BSPM 10-12.11.2008
РМВ.Т.00459 АЛЕКСАНДР ИЩУК 10.11-12.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00460 АЛЕКСЕЙ БОНДАРЬ 10.11-12.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00461 ТАТЬЯНА ПАНЧЕНКО 10.11-12.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00462 ВИТАЛИЙ ПОГРЕБНОЙ 10.11-12.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00463 АЛЕКСЕЙ САЯНКИН 10.11-12.11.2008 ВSPM
BSPM 15-17.08.2008
РМВ.Т.00325 Sergienko Natalya 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00326 Romanova Iuliia 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00327 Zhurba Iuliia 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00328 Lyushenko Lesya 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00329 Zagorenko Olena 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00330 Ivchenko Olexandr 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00331 Svitlana Chubakha 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00332 Ирина Меланьина 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00333 Марина Рудь 15-17.08.2008 BSPM
РМВ.Т.00334 Елена Дубик 15-17.08.2008 BSPM
BPPM 6-7.07.2009
РМВ.Т.00556 ЛЮДМИЛА ЗИНЧЕНКО 6-7.07.2009 г. BPPM
РМВ.Т.00557 ІГОР ГУРА 6-7.07.2009 г. BPPM
BSPM 16.09-04.11.2008
РМВ.Т.00452 ИРИНА ИСЬКО 16.09-04.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00453 ВАСИЛИЙ КРУПКА 16.09-04.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00454 СЕРГЕЙ БАНТУШ 16.09-04.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00455 ЕЛЕНА ТИМОШИНА 16.09-04.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00456 ПАВЕЛ ГЕДЗЕНКО 16.09-04.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00457 ДМИТРИЙ САГАЙДАЧНЫЙ 16.09-04.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00458 ВИКТОР ВАЛЕЕВ 16.09-04.11.2008 ВSPM
BSSWPM 21-30.07.2008
РМВ.Т.00263 Андалюкевич Юрий 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00264 Григорьянц Павел 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00265 Григорьянц Павел 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00266 Углева Тамара 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00267 Дуве Татьяна 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00268 Остапенко Лидия 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00269 Геллер Леонид 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00270 Караган Михаил 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00271 Бурмистрова Елена 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00272 Долгова Ирина 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00273 Пьянзин Владимир 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00274 Данилин Дмитрий 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00275 Сергиенко Людмила 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00276 Аксенова Анастасия 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00277 Передрий Александр 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00278 Токарева Людмила 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00279 Казановский Артем 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00280 Гончар Виталий 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00281 Чернявская Нина 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00282 Гурина Татьяна 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00283 Ефремов Михаил 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00284 Аганина Эльвира 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00285 Никаншин Александр 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00286 Майданик Ирина 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00287 Григорьянц Гай 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00288 Григорьянц Георгий 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00289 Билетников Александр 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00290 Мехренина Елена 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00291 Станкова Екатерина 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00292 Евдокимова Альбина 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00293 Сорокин Павел 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00294 Ермакова Ольга 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00295 Прошкин Эдуард 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00296 Дедова Татьяна 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00297 Кушнир Мария 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00299 Malasayev Oleksiy 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00300 Журба Олег 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00301 Говалло Тереза 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00302 Ganish Vadim 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00303 Dubrovina Nadejda 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00304 Передрій Олександру 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00305 Аксенова Анастасия 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00306 Кузнецов С. М. 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00307 Глухов А.Ю. 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00308 Друшляк А.В. 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00309 Вишневецкая Наталья 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00310 Вишневецкая Наталья 21-30.07.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00311 Камбур Елена 21-30.07.2008 BSSWPM
BSPM TR 11-16.05.2009
Константин Юльевич Контовский с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
Голубцов Виктор Владимирович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
Черников Александр Владимирович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
Жевняк Анатолий Федорович с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
Колесникова Ирина Александровна с 11 по 16 мая 2009 г. BSPM.09.01.3.R
BSPM 05-08.11.2008
РМВ.Т.00436 АЛЕКСЕЙ ЯРМОЛИК 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00437 ИЛЬЯ ГАЛЬКЕВИЧ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00438 ДМИТРИЙ САКОВЕЦ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00439 АНДРЕЙ ПРИВОРОЦКИЙ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00440 ЕВГЕНИЙ НИКИТИН 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00441 АЛЕКСЕЙ БОГОМАЗОВ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00442 АРТЁМ КУЗНЕЦОВ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00443 АНАСТАСИЯ АКУЛА 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00444 СЕРГЕЙ КОРОЛЁВ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00445 ВИКТОР НИКОЛАЙЧУК 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00446 АННА ВАСИЛЬЕВА 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00447 ИГОРЬ ХРОЛ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00448 ИРИНА ФЕДОСЕНКО 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00450 ДМИТРИЙ ЛУБНЁВСКИЙ 05-08.11.2008 ВSPM
РМВ.Т.00451 ОЛЕГ ШАЛАШОВ 05-08.11.2008 ВSPM
BPPM 13-17.07.2008
РМВ.Т.00299 Васько Сергей 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00300 Gaval Pavlo 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00301 Рохманюк Леся 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00302 Гураль Юрий 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00303 Мельниченко Светлана 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00304 Осенина Ольга 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00305 Подтепа Игорь 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00306 Novikov Stepan 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00307 Lazepko Liliya 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00308 Gerdo Andrey 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00309 Shershniov Yevgeniy 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00310 Голев Виталий 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00311 Shashenko Alexey 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00312 Semenov Alexandr 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00313 Yakovchuk Sergiy 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00314 Ignatenko Olga 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00315 Olhovyk Marina 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00316 Филимонов Олег 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00317 Коржанюк Виталий 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00318 Габаю Едуардові 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00319 Галкіну Олександрові 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00320 Sergey Fedorov 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00321 Dmytro Gladsky 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00322 Tetiana Siekun 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00323 Oleksii Makovetskyi 13-17.07.2008 BPPM
РМВ.Т.00324 Кобзев Алексей 13-17.07.2008 BPPM
BSSWPM 20-25.04.2008
РМВ.Т.00163 Ольга Осенина 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00164 Микола Талан 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00165 Віталій Голєв 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00166 Sergey Fedorov 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00167 Костянтин Контовський 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00168 Евгений Шершнев 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00169 Igor Podtepa 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00170 Олександр Галкін 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00171 Alexey Shashenko 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00172 Oleksandr Savytskyi 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00173 Владимир Бурцев 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00174 Дмитро Гладський 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00175 Леся Рохманюк 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00176 Сергій Васько 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00177 Лілія Лазєпко 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00178 Eдуард Габай 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00179 Олег Філімонов 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00180 Олексій Кобзєв 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00181 Віталій Коржанюк 20-25.04.2008 BSSWPM
РМВ.Т.00182 Olga Ignatenko 20-25.04.2008 BSSWPM
BSSWPM 08-11.05. 2008
РМВ.Т.00142 Владимиру Засенко 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00143 Гришанкову Андрею 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00144 Жук Татьяне 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00145 Барчуку Игорю 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00146 Марковцу Александру 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00147 Гребенникову Сергею 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00148 Шорникову Александру 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00149 Шостаку Руслану 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00150 Полякову Юрию 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00152 Витвицкому Степану 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00153 Биде Владимиру 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00154 Драгун Ольге 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00155 Бабаку Юрию 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00156 Кострице Константину 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00157 Свичевской Наталье 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00159 Шпагиной Елене 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00160 Гавриленко Александру 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00161 Зак Олегу 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
РМВ.Т.00162 Симененко Валентине 08-11.05. 2008 г. BSSWPM
SWPM 05.04.2008
РМВ.Т.00120 Юрий Пархомчук 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00121 Анатолий Розынка 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00122 Андрей Мисяков 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00123 Сергей Красней 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00124 Василий Кошелев 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00125 Василий Моисеев 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00126 Олег Хлопков 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00127 Светлана Красовская 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00128 Николай Щербицкий 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00129 Виталий Каптюг 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00130 Вадим Шадурский 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00131 Александр Прошко 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00132 Василий Меренцов 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00133 Владимир Реут 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00134 Дмитрий Животнюк 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00135 Оксана Андреева 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00136 Максим Назаров 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00137 Сергей Никонов 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00138 Николай Зубачев 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00139 Константин Кулешов 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00140 Николай Саладуха 05.04.2008 SWPM
РМВ.Т.00141 Наталья Нарейко 05.04.2008 SWPM
BSPM 31.03-04.04.2008
РМВ.Т.00109 Олег Старченко 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00110 Владимир Василевский 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00111 Наталья Степаненко 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00112 Павел Гончаров 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00113 Андрей Саванец 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00114 Сергей Бобровский 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00115 Александр Карпучок 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00116 Алексей Постник 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00117 Алексей Ходасевич 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00118 Анатолий Розынка 31.03-04.04. 2008 BSPM
РМВ.Т.00119 Юрий Пархомчук 31.03-04.04. 2008 BSPM
BSPM 21-23.03.2008
РМВ.Т.00097 Светлане Угняченко 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00098 Сергію Гайдаю 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00099 Юрию Байгот 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00100 Костянтину Єгорову 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00101 Людмилі Поповій 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00102 Валерію Чижикову 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00103 Олені Петренко 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00104 Вікторії Авер’яновій 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00105 Карену Манукову 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00106 Сергею Мелешко 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00107 Ирине Заиченко 21-23.03.2008 BSPM
РМВ.Т.00108 Дмитрию Черненко 21-23.03.2008 BSPM
PMSCS 8-19.03. 2008
РМВ.Т.00090 Александру Качанову 8-19.03. 2008 PMSCS
РМВ.Т.00091 Андрею Кияновскому 8-19.03. 2008 PMSCS
РМВ.Т.00092 Вадиму Осовскому 8-19.03. 2008 PMSCS
РМВ.Т.00093 Константину Панову 8-19.03. 2008 PMSCS
РМВ.Т.00094 Виктору Навка 8-19.03. 2008 PMSCS
РМВ.Т.00095 Виктору Навка 8-19.03. 2008 PMSCS
РМВ.Т.00096 Ивану Шуляк 8-19.03. 2008 PMSCS
BSPM 16-18.05.2008
РМВ.Т.00085 Igor Altukhov 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00086 Iryna Toporova 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00087 Maria Liskovets 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00088 Alexander Parashuta 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00089 Oleg Lukutin 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00151 Nataliya Borysova 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00158 Sergey Skorbun 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00183 Boris Tregubov 16-18.05.2008 BSPM
РМВ.Т.00184 Дарья Сорокина 16-18.05.2008 BSPM
ВРPM 13-15.03.2008
РМВ.Т.00071 Кальковець Аллі Викторівні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00072 Федорець Ірині Олексіївні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00073 Федорець Наталії Сергіївні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00074 Хряпі Миколі Миколайовичу 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00075 Чорній Ірині Семенівні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00076 Юнакову Сергію Федоровичу 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00077 Юнакову Федору Сергійовичу 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00078 Юнаковій Катерині Сергіївні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00079 Дергачовій Юлії Ігоревні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00080 Гімюш Людмилі Миколаївні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00081 Головіній Аллі Валентинівні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00082 Гордині Михайлу Олексійовичу 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00083 Замітайло Юлії Павлівні 13-15.03.2008 ВРPM
РМВ.Т.00084 Кисель Наталії Генадіївні 13-15.03.2008 ВРPM
ВРРМ 18-19.02.2008
РМВ.Т.00058 Беркману Дмитрию 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00059 Владиславу Ляховцу 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00061 Екатерине Никитиной 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00064 Александру Чаплыгину 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00065 Татьяне Голиковой 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00066 Елене Штолер 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00067 Оксане Богдан 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00068 Александру Воронцову 18-19.02.2008 ВРРМ
РМВ.Т.00069 Константину Контовскому 18-19.02.2008 ВРРМ
SWPM 01.02.2008
РМВ.Т.00057 Екатерине Никитиной 01.02.2008 SWPM
РМВ.Т.00060 Владиславу Ляховцу 01.02.2008 SWPM
РМВ.Т.00062 Александру Чаплыгину 01.02.2008 SWPM
РМВ.Т.00063 Дмитрию Беркману 01.02.2008 SWPM
РМВ.Т.00069 Елене Штолер 01.02.2008 SWPM
РМВ.Т.00070 Оксане Богдан 01.02.2008 SWPM
BSPM 29-1.01.2008
РМВ.Т.00051 Владиславу Ляховцу 29-1.01.2008 BSPM
РМВ.Т.00052 Дмитрию Беркману 29-1.01.2008 BSPM
РМВ.Т.00053 Елене Штолер 29-1.01.2008 BSPM
РМВ.Т.00054 Екатерине Никитиной 29-1.01.2008 BSPM
РМВ.Т.00055 Александру Чаплыгину 29-1.01.2008 BSPM
РМВ.Т.00056 Татьяне Голиковой 29-1.01.2008 BSPM
BSPM 22-24.12.2007
РМВ.Т.00031 Алёне Михайловой 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00032 Святославу Коляденко 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00033 Арсению Гороху 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00034 Виктору Шарафановичу 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00035 Виталии Федоровой 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00036 Юлии Махаловской 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00037 Дмитрию Калоше 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00038 Сергею Пырьеву 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00039 Сергею Рассадину 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00040 Дмитрию Касабуцкому 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00041 Николаю Гомзе 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00042 Надежде Авраменко 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00043 Андрею Логиновскому 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00044 Константину Семёнову 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00045 Владимиру Карелому 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00046 Анастасии Герус 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00047 Ивану Линнику 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00048 Михаилу Богдану 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00049 Сергею Карабинскому 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00050 Николаю Масловскому 22-24.12.2007 BSPM
BSPM 14-16.12.2007
РМВ.Т.00020 Калагастову Роману 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00021 Остапенко Геннадию 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00022 Тоболовскому Дмитрию 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00023 Шуваеву Денису 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00024 Червоному Алексею 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00025 Александру Логиновскому 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00026 Аркадию Бархану 22-24.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00027 Болдырю Игорю 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00028 Медведеву Игорю 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00029 Шведун Светлане 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00030 Четверик Марине 14-16.12.2007 BSPM
РМВ.Т.00011 Плетневу Валентину Владимировичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00012 Васильеву Андрею Викторовичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00013 Пешкову Константину Вячеславовичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00014 Королеву Валерию Викторовичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00015 Голяшову Андрею Владимировичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00016 Козяр Сергею Анатольевичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00017 Дреля Валерию Дмитриевичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00018 Заболотному Николаю Николаевичу 27-28.10.2007 PMSCS
РМВ.Т.00019 Овчаренко Максиму Александровичу 27-28.10.2007 PMSCS
SMPM 12-14.10.2007
РМВ.Т.00001 Федорець Ірині Олексіївні 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00002 Юнакову Сергію Федоровичу 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00003 Юнакову Федіру Сергійовичу 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00004 Гордині Михайлу Олексійовичу 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00005 Замітайло Юлії Павлівні 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00006 Гімюш Людмилі Миколаївні 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00007 Головіної Аллі Валентинівні 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00008 Кисель Наталії Геннадіївні 12-14.10.2007 SMPM
РМВ.Т.00009 Федорець Наталії Сергіївні 12-14.10.2007 SMPM
×
×
Заявка на консультацію
Ваше ім'я
Ваш e-mail
Ваш номер телефону
Компанія
Посада
Коментар (не обов'язково)
Згоден з
правилами сайта
і даю згоду на обробку персональних даних
Відправити повідомлення