Перший досвід підготовки та сертифікації групи керівників проектів за IPMA ICB 4.0 в Білорусі: висновки та рекомендації

Перший досвід підготовки та сертифікації групи керівників проектів корпорації за оновленою версією стандарту IPMA ICB 4.0 в Білорусі: сертифікація на рівні С і В пройшла успішно.

Деякі висновки та рекомендації від Дмитра Лук’янова, керуючого партнера «Бюро проектного менеджменту»:

  1. Важлива «гармонізація» внутрішньокорпоративної мови
  2. Відсутність у системі знань строго процесного керівництва, яке жорстко регламентує дії керівника проекту/програми, є як плюсом, так і мінусом системи 4-L-C IPMA. Особливо для кандидатів, які працювали в інших системах знань та з іншими стандартами.
  3. Відпрацювання елементів компетенцій ICB 4.0 на прикладі конкретних кейсів всередині організації допомагає краще зрозуміти логіку власне сертифікаційної моделі й перспективи її використання як засіб самооцінки (в перспективі, спільно з PEB [2] і OCB [3]).
  4. Наявність структурованих галузевих знань, а також досвіду роботи в інших фреймворках не суперечить моделі ICB 4.0.
  5. Попередній досвід сертифікації (нехай і за більш ранньої версії) є значною підмогою в підготовці групи.

podgotovka-icb4-21

podgotovka-icb4-31

  
Поділитися з друзями

Радимо прочитати

Digital Transformation: чек-лист для успішних перетворень
Digital Transformation: чек-лист для успішних перетворень

Як ми писали раніше, цифрова трансформація (digital transformation) організацій є неминучою. Точки докладання зусиль на цьому шляху різноманітні: BI-аналітика, омніканальне просування й комунікація, управління досвідом співробітників (employee experience management), BPMS-платформи, нові продукти. Процес цифрової трансформації унікальний для кожної організації. Ми виділили шість складників, на які слід звернути особливу увагу під…

Читати далi