Курс із підприємництва. Запуск піврічної програми

Наша компанія рада приєднатися до програми допомоги підприємцям із зони конфлікту на Сході України. Проект реалізує ГО «Бізнес Арена» вже протягом 2-х років.

Новий потік програми зібрався в Києві на вступний тренінг із підприємництва від нашого консультанта Артема Москаленко. Основну частину групи Артем продовжить курувати як тренер і бізнес-коуч у найближчі півроку, щоби кожен із підприємців зміг якнайкраще застосувати знання, отримані на тренінгу, і розширити свій бізнес-проект.

Учасники вчилися дивитися на свою компанію не тільки очима власника, а й із погляду інвестора, працівника та партнера. Уміння «перемикатися» між цими ролями, з нашої точки зору, є дуже важливою компетенцією.

Додатковою цінністю для учасників тренінгу стало спілкування один з одним, а також можливість дізнатися в колег про «набиті шишки», лайфхаки та про те, де знайти співробітників, які будуть так само віддані справі, як і вони.

vvedenie-v-predprinimatelstvo

  
Поділитися з друзями

Радимо прочитати

Digital Transformation: чек-лист для успішних перетворень
Digital Transformation: чек-лист для успішних перетворень

Як ми писали раніше, цифрова трансформація (digital transformation) організацій є неминучою. Точки докладання зусиль на цьому шляху різноманітні: BI-аналітика, омніканальне просування й комунікація, управління досвідом співробітників (employee experience management), BPMS-платформи, нові продукти. Процес цифрової трансформації унікальний для кожної організації. Ми виділили шість складників, на які слід звернути особливу увагу під…

Читати далi