Яка роль бізнес-процесів в успішній реалізації будівельних проектів?

Разом з Project Management Bureau студенти 2-го потоку школи «Pro PM Construction» намагалися знайти відповідь на питання, яка роль бізнес-процесів в успішній реалізації будівельних проектів.

Судячи з результатів роботи, у будь-якій будівельній компанії можна виділити повторювані послідовності дій, керувати якими ефективніше з використанням інструментів процесного менеджменту.

Учасники майстер-класу «Бюро проектного менеджменту» тренувалися виділяти кордони процесів, будувати їхні моделі, визначати PPI (показники ефективності процесу).
Закупівлі, планування, затвердження планів проектів, підписання актів виконаних робіт— деякі з процесів, з якими за кілька годин встигла попрацювати група.

Дивитися, як це було.

 

  ,
Поділитися з друзями

Радимо прочитати

Перший досвід підготовки та сертифікації групи керівників проектів за IPMA ICB 4.0 в Білорусі: висновки та рекомендації
Перший досвід підготовки та сертифікації групи керівників пр...

Перший досвід підготовки та сертифікації групи керівників проектів корпорації за оновленою версією стандарту IPMA ICB 4.0 в Білорусі: сертифікація на рівні С і В пройшла успішно. Деякі висновки та рекомендації від Дмитра Лук’янова, керуючого партнера «Бюро проектного менеджменту»: Важлива «гармонізація» внутрішньокорпоративної мови Відсутність у системі знань строго процесного керівництва, яке…

Читати далi