ICB 4.0. Сертифікація за новою версією стандарту

«Бюро проектного менеджменту» успішно пройшло процедуру повторної сертифікації й підтвердило ліцензію на право підготовки фахівців з управління проектами за системою 4-L-C-IPMA за новою версією стандарту ICB 4.0.

Успішно пройшли процедуру ресертифікації й наші провідні тренери — Дмитро Лук’янов (IPMA level A) й Олексій Громико (IPMA level C).

Три роки тому IPMA (Міжнародна асоціація управління проектами опублікувала нову, уже четверту, версію стандарту — International Competence Baseline (ICB 4.0).
Перші сертифікації фахівців за новою версією стандарту в Україні пройшли у 2018 році, після його адаптації Українською асоціацією управління проектами.
У ICB 4.0 істотно змінено структуру елементів компетенцій проектних менеджерів як кількісно (28 замість 46), так і якісно. Стандарт гармонізований із першими стандартами серії з проектного менеджменту Міжнародної організації зі стандартизації (зокрема, ISO 21504:2015).
Сам стандарт містить у собі три секції: для портфелів, програм проектів і проектів.

Система сертифікації 4-L-C в четвертій версії містить вісім профілів (раніше було чотири рівні сертифікації):

  • Вищий рівень сертифікації — Рівень A (IPMA level A) тепер пропонується в трьох варіантах — для портфелів (Сертифікований директор портфелів), програм проектів (Сертифікований директор програм) і проектів (Сертифікований директор проектів).
  • Наступний за значущістю — Рівень B (IPMA level B) — також тепер представлений у трьох варіантах: портфель (Сертифікований керівник портфелями), програма (Сертифікований керівник програмами), проект (Сертифікований керівник проектами).
  • Рівень C (IPMA level C) — залишився незмінним — Сертифікований професіонал з управління проектами.
  • Як і Рівень D (IPMA level D) — Сертифікований фахівець з управління проектами.

«Бюро проектного менеджменту» одними з перших у світі провело підготовку до сертифікації за новою версією стандарту. У результаті всі підготовлені кандидати (на рівні С і В) успішно пройшли сертифікаційні процедури.
1–2 жовтня відбудеться відкритий тренінг «Управління проектами», який уже адаптований до вимог нової версії стандарту.
Програми з підготовки до (ре)сертифікації або зміни свого рівня сертифікації ми проводимо також у корпоративному та індивідуальному форматах. Зв’язатися з нами: тел. (044) 221 46 46 або info@pmb.com.ua.

  
Поділитися з друзями

Радимо прочитати

Digital Transformation: чек-лист для успішних перетворень
Digital Transformation: чек-лист для успішних перетворень

Як ми писали раніше, цифрова трансформація (digital transformation) організацій є неминучою. Точки докладання зусиль на цьому шляху різноманітні: BI-аналітика, омніканальне просування й комунікація, управління досвідом співробітників (employee experience management), BPMS-платформи, нові продукти. Процес цифрової трансформації унікальний для кожної організації. Ми виділили шість складників, на які слід звернути особливу увагу під…

Читати далi