ТОВ «Бюро проектного менеджменту» засноване у 2007 році. Наша компанія спеціалізується на тренінгових і консалтингових послугах у сфері проектного та процесного менеджменту.

Нас часто запитують, чому ми вирішили зосередитися саме на цих сферах?

Уявіть собі таку ситуацію: керівництво компанії прийшло до розуміння, що настала необхідність щось змінити в її роботі. Це може бути:

  • реалізація невеликої ініціативи, спрямованої на оптимізацію наявного бізнес-процесу,
  • проект організаційного розвитку,
  • створення нового продукту або бізнес-напрямку,
  • можливо, навіть перегляд стратегії компанії та реалізація цілого комплексу ініціатив, спрямованих на досягнення стратегічних цілей.

І навіть якщо рішення про необхідність змін підтримано всіма зацікавленими сторонами, виникає питання, а що робити далі? Як досягти відображення ідей співробітників у реальному житті?

Дослідження показують, що до 70 відсотків ініціатив, пов’язаних зі змінами, закінчується невдачею. Якщо мова йде про глобальні стратегічні ініціативи, то статистика виглядає ще гірше.

Однак з урахуванням висхідної динаміки змін у зовнішньому оточенні (клієнти змінюють свої уподобання, з’являються нові технології, держава змінює правила гри, постачальники пред’являють нові вимоги, конкуренти підсилюють тиск) компанії змушені змінюватися. До того ж змінюватися все більш і більш швидким темпом. Найчастіше питання здатності організації швидко і вміло втілювати нові ідеї в реальність стає питанням її виживання на ринку.

Наш багаторічний досвід підказує, що навіть найчудовіша ідея може так і залишитися нереалізованою, якщо в компанії не знають, як:

  • Управляти окремо взятим проектом (або набором із декількох проектів)
  • Управляти бізнес-процесами
  • Надихати й мотивувати співробітників на зміни

Наші консультанти допомагають менеджменту компанії зробити ідеї з розвитку бізнесу матеріальними й досяжними, а також керувати процесом їхньої реалізації.

Зв’яжіться з нами, і ми будемо раді розповісти про себе більше та відповісти на всі ваші запитання.