Цим листом управлінська команда MetLife висловлює подяку Олексію Громико за цікавий i змістовний тренінг щодо Бізнес процессів та їх оптимізації.
Глибокі професійні знання, розуміння предмету, бездоганні тренерські навички та прийоми, увага до учасників тренінгу та «відчуття моменту», разом з вимогливістю та дотриманням дисципліни зробили тренінг дуже цінним, корисним i зрозумілим.

Не дивлячись на «космічність» i, здавалося б, нездійсненність задачі поставленій нами перед Олексієм — подати настільки складну та об’ємну тему за 4(!) години, всім рівням спiвробiтникiв разом — починаючи від топ менеджменту до простих клерків, а також велику кількість інформації — як теоретичної так i практичної,- тренінг не відчувався важким чи затягнутим. Простота викладания, водночас без спрощення термінів чи загравання з аудиторією, живість розуму, чистота мови, блискавична реакція на будь-яку ситуацію, яскраві, цікаві приклади та розуміння з півслова допомагають сприймати матеріал, виконувати складі завдання, дотримуватись графіка та поставлених цілей.

Ми щиро рекомендуємо Олексія Громико, як високопрофесійного тренера та фахівця з бізнес-процесів.

Олена Галушко

Начальник відділу персоналу ПрАТ МетЛайф