Артем Москаленко

Консультант з трансформації бізнесу.

Більше 15 років досвіду в проектному і процесному менеджменті.

Досвід роботи
  • Спеціалізується на впровадженні стратегічно значимих змін з використанням технологій та інструментів стратегічного, проектного та процесного управління.
  • Досвід керівництва виробничим підрозділом коксохімічного підприємства великого промислового холдингу; департаментом проектного та процесного управління великого банку. Очолював підрозділи з розвитку роздрібних і операційних процесів, керував проектами.
  • Керував портфелем стратегічних проектів, в тому числі проектами з розвитку процесного управління в банку, централізації операційної діяльності, реорганізації структури управління регіональною мережею. Керував проектами по оптимізації бізнес-процесів (Lean Six Sigma).
  • У складі трансформаційної команди очолював напрямок проектного та процесного управління в великому міжнародному фінансовому холдингу. Здійснював внутрішнє консультування з питань оптимізації та реінжинірингу бізнес-процесів, постановки систем проектного управління, ведення стратегічних проектів.
  • Очолював напрямок організаційної трансформації та ІТ в страховій компанії. Керував портфелем стратегічних проектів, в тому числі проектами по впровадженню ERP і CRM систем, реорганізації компанії, підвищенню операційної ефективності.