Тренінги в корпоративному форматі

Зв`язатися з нами  

Тренінг в корпоративному форматі — один з важливих елементів розвитку професійних навичок співробітників. Саме в ході корпоративних тренінгів формується загальна термінологія, виникає розуміння того, як кращі світові практики можуть бути адаптовані до реального бізнес-середовища, які правила та процедури компанії вимагають коректування.

Корпоративні тренінги — це в тому числі елемент індивідуальної мотивації та командоутворення, а також можливість отримати різнобічний погляд на роботу суміжних підрозділів.

Ми часто рекомендуємо використовувати корпоративний тренінг як точку входу в проект організаційних змін. За такого підходу тренер допомагає замовнику тренінгу показати групі необхідність організаційних змін, сформувати чітке розуміння кінцевої мети, формалізувати цілі та завдання, розподілити зони відповідальності та підготувати дорожню карту подальших дій.

Вам потрібна додаткова інформація? Ставте свої запитання нашим консультантам.

Тренінги в корпоративному форматі

Цілепокладання та оперативне планування

Тренінг з модульної програми "Особиста ефективність керівника"


Опис і регламентація бізнес-процесів

В ході тренінгу учасники отримають базові знання з методології управління БП, вивчать основні нотації для опису БП, а також познайомляться з правилами підготовки регламентів


Чому "Бюро проектного менеджменту"

 • Увага до кожного учасника

  Ми працюємо в невеликих групах (4-12 осіб). В результаті тренер може гарантовано приділити увагу кожному учаснику.

 • Інтерактивна взаємодія

  Наші тренери люблять ставити питання та стимулюють інтенсивний обмін думками між всіма учасниками

 • Простота викладу

  Навіть якщо у Вас відсутні спеціальні знання в сфері управління проектами та бізнес-процесами, простота викладу матеріалу зробить тренінг зрозумілим та доступним для Вас

 • Робота з Вашими кейсами

  У Вас є можливість заявити свій кейс для опрацювання під час практичних вправ. В результаті тренер і група допоможуть Вам отримати максимум користі з тренінгу.

 • Переважання практичних завдань

  Всі тренінги побудовані на серії практичних вправ. В результаті Ви отримуєте реальні інструменти для застосування на своєму робочому місці.

 • Ви керуєте глибиною занурення

  Наші тренери – практики з великим досвідом роботи в бізнесі. Самостійно керуйте глибиною занурення в ту чи іншу тему, ставлячи питання, які Вас цікавлять.

Замовити тренінг